Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Трансфагарасан гледка от къде?
Автор: sakuraki   
Дата:   14-08-17 19:08

Колеги, значи нещо зацепих с тоя път [smilie18] [smilie18]. Типичната гледка, която виждаме в нета на пътя Трансфагарасан от къде се снима и преди да се мине тунела ли се открива тази гледка или след като мина тунела и пазарчето? Говоря за тази гледка
http://www.haroldhallphotography.com/wp-content/uploads/2016/08/Transfagarsan-HI-C-20160816-_DSC7751

Отговори на това съобщение
 Re: Трансфагарасан гледка от къде?
Автор: ivjordan   
Дата:   14-08-17 19:36

Това е от северна страна, преди да се стигне до езерото и пазара.
Места има много. Това очевидно е от някоя височинка между завоите.

Иначе, най много наведнъж се вижда от една пътека, която води към връх Ванатореа Лиу Бутеану, но съм забравил какъв цвят беше маркировката. Тръгва от пазара наляво, пак като се идва от север, преди да се влезе в тунела.

Отговори на това съобщение
 Re: Трансфагарасан гледка от къде?
Автор: sakuraki   
Дата:   14-08-17 19:43

Еее тъжно аз минах тунела и мислих, че е след него [smilie8]. Ми утре ще се върна с колата пак до там и ще видя да се кача на високо да снимам, че сега такава мъгла имам колата на паркинга до мен не мога да я видя. Мерси много за бързия отговор!

Отговори на това съобщение
 Re: Трансфагарасан гледка от къде?
Автор: ivjordan   
Дата:   14-08-17 20:09

Там по това време винаги има мъгла след обяд. Не знам дали привечер се разчиства. Трябва да пробваш сутринта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »