Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проявяване лента във Варна ?
Автор: KadROo   
Дата:   13-08-17 08:06

Здравейте. Попадна ми едно зенитче 122 и реших да изпраскам една лента с него. Ще може ли да ми споделите хора с опит къде във Варна ги проявяват и след това евентуално да бъдат сканирани . Що горе долу на разумни цени. То не че има избор.в момента.

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: cameraman   
Дата:   13-08-17 08:32

Фобо

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: шдфдшд   
Дата:   13-08-17 08:52

...студиото на Владислав , над Образцов дом...

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: domidi   
Дата:   13-08-17 20:35

На пазара зад спирката на 14ката в посока кварталите.Проявяват и копират на добри цени!


Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: KadROo   
Дата:   13-08-17 23:56

Благодаря. Ще пробвам на пазара че ми е най - удобно. За първи път снимам на лента и не знам какво ще се получи как ще изглежда всичко. Много голяма тръпка се образува. Но май май ще излезе скъпо тази тръпка че от фотото от което вземах лентата ми казаха към 10 лева проявяване и сканиране и лентата 5 лева 15 лева за 36 кадъра..... Не звучи добре. Да видим какви ще са цените на другите фотота и ако пак е така предполагам рядко ще си правя този кеф :D

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: Synthy   
Дата:   14-08-17 12:41

Аз бих си копирал снимките от лента направо на хартия, без сканиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: ivellinna.x   
Дата:   16-08-17 11:48

Има едно студио на центъра във Варна
ул. „Воден 17 “



Публикацията е редактирана (16-08-17 11:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: fotorafi   
Дата:   16-08-17 19:19

Ако ще снимаш на черно-бял филм, защо сам не си проявяваш филмите. Ще ти струва х 1 лв за филм
0886-711-193

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: KadROo   
Дата:   01-09-17 19:50

domidi не знам там ли работиш или си собственика..... но така ме прецака приятел.... такива хубави моменти бях уловил на лентата.... нито цените им са хубави нито обслужването от дъртата откачалка а даже и не съм споменал как ми провалиха лентата. И обвиниха мен... След съвет с няколко по възрастни фотографи ми казаха че не е в мен вината..... лентата цялата е изгоряла нищо не се вижда на нея....

Но не се отказах вземах си още една лента снимах и ми я проявиха и сканираха идеално във коника на цар освободител. Поздрави !

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: dreamitko   
Дата:   05-09-17 22:57

"Гн. Колев" срещу входа на "Окръжна болница" има фото "Кодак"..- там машината е много добра и химията е винаги читава. Проявяват много добре. Лошо, че скенера им се развали и не моат да го оправят.

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: Pavlov   
Дата:   05-09-17 23:11

Точно там последния път ми отпечатаха отвратителни снимки [smilie9] . Това, разбира се, беше още по времето, когато снимах на лента.
Имам хубави спомени от фото "Спектър" - на "Цар Симеон", под голямата "Валентина" (сега "Нюйоркър"). Но мисля, че вече не се занимават с проявяване.
Иначе "Фобо" си е сигурен избор.

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: georgioiv   
Дата:   06-09-17 06:22

Така като гледам само до Окръжна болница остава вариант. Борко "Фобо" каза че не проявява. На пазара, до спирката на 14 вече не проявяват. Някой ако има друга локация, да сподели, че имам няколко филма...

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: dreamitko   
Дата:   06-09-17 13:45

Pavlov, темата е за проявяване и сканиране. Точно в това фото "Кодак" с/у Окръжна болница проявяват много качествено. Качеството на снимките, което си получил не коментираме. Иначе съм съгласен, че на "Аврам Гачев" под Валентина фото "Агфа" беше пезупречно с проявяване, сканиране и копиране. Отдавна не поолзвам техните услуги и не мога да взема отношение на този етап.

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: crossroads.   
Дата:   10-04-18 18:14

Здравейте.
Снимам от доста време и съм била на много места. В момента цветно проявявам и сканирам в Pixel Plus на Цар Освободител. Според мен сканирането е доста прилично, честно казано не съм намерила по- добро.
А за черно бяло май само на Воден 17 Кодак Експрес проявяват. Те ги дават на някой да ги проявява, не ги правят на място. Моля ако някой знае кой проявява чернобелите да ми каже.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Проявяване лента във Варна ?
Автор: anjsan   
Дата:   11-04-18 09:36

На пазара зад спирката вече го няма фотото . До Билата има едно , ама не знам как се справят . Сканиране преди време давах на фотото което беше на главната пешеходна (срещу т.нар. дупка ) и беше добър резултата . Сега те май се изместиха малко по-нататък в посока х.Черно море , вляво една уличка на втория етаж .
По едно време в Лицекнигата имаше обява , че няйой проявява ЧБ дори на среден формат , ама изчезна бързо тая услуга .... Има ентусиасти си проявяват сами , но не ги знам кои са .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »