Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Wi-Fi проблем
Автор: pencp   
Дата:   30-07-17 14:08

Проблем или не,но се оказа че бутона Wi-fi от менюто на D7200 е заключен и поне на този етап не мога да го активирам. Ако някой е имал подобен проблем,или някакви идеи за настройка на менютата,моля да помогне с мнение! Тялото е чисто ново и затова изключвам проблем от техническо естество.

Отговори на това съобщение
 Re: Wi-Fi проблем
Автор: iavorianev   
Дата:   30-07-17 15:52

Зареди си батерията над 30 процента и ще се отключи!

Отговори на това съобщение
 Re: Wi-Fi проблем
Автор: asahi   
Дата:   30-07-17 15:53

Четете ги тези менюали. И други полезни неща пише в тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Wi-Fi проблем
Автор: pencp   
Дата:   31-07-17 00:17

Благодаря на iavorianev за съвета.Батерията е била на 1/5 от капацитета си.Заредих я до край и бутона се активизира.Сега обаче, излезна друг проблем.Смартфона се свързва с камерата.Тя обаче,не "вижда" смартфона!Времето за което,трябва да се въведе WPRS кода,генериран от софтуера на телефона в менюто на камерата е много малко.Каквото и да правя не ми стига времето за последните 1-2 цифри.

Отговори на това съобщение
 Re: Wi-Fi проблем
Автор: PhotoBo   
Дата:   31-07-17 00:22

Аз свързвам посредством WiFi телефона ми към тялото с помоща на програмата WMU. Там имам директно превю на кадрите, а ако искам да сваля някои от тях просто ги селектирам и ги свалям на телефона директно, без значение, че са заснети в суров формат. Видими са за телефона и се трансферират в jpeg.

ПП: Това забравих да кажа, с WMU няма пароли, няма нищо. И на андроид и на айОС става!



Публикацията е редактирана (31-07-17 02:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Wi-Fi проблем
Автор: Konstantinov   
Дата:   31-07-17 01:29

Активирам мрежата във фотоапарата от меннюто му и той почва да търси,пускам програмата вму в телефона,отивам на настройките за мрежа в менюто на телефона и избирам Никона в списъка ,никакви числа не набирам и връзката става автоматично,батериите и на телефона и на фотоапарата трябва да са заредени отначало-ако се бръкне в настройките може това изискване да се регулира в проценти.Телефоните ми са с андроид, става по бързо със самсунг 6ес и 7ес имам леново и 2 броя гигабайт и там като че ли е по-бавно.



Публикацията е редактирана (31-07-17 01:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Wi-Fi проблем
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   31-07-17 07:20

Телефона ти няма ли NFC? Ако има нищо не трябва да въвеждаш

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »