Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на DSLR за видео (sigma 35mm 1.4 Art)
Автор: bruskov3   
Дата:   22-07-17 19:11

Здравейте, изчетох доста от изписаното във форума, но имам точно конкретен въпрос,по-скоро молба за съвет. Ще си закупувам тяло(canon). Купих си Sigma 35mm 1.4 Art. Досега снимах известно време на 450d като съм доста доволен от комбинацията 35mm + aps-c. Предимно портрети и малко street, тъй като съм в Лондон в момента, а тук местата за street са на всеки ъгъл.

Искам да започна да снимам клипове, имам идеи, но нямам техника. Споменатия обектив мисля, че ще ми върши добра работа. За тяло засега съм се спрял на Canon 700d.
-1ва причина: влиза ми в бюджета(втора ръка) - около 300 паунда(800лв)
2ра причина: някои дребни детайли като въртящ се екран, продължителен фокус и т. Н.

Надявам се да получа отзиви, съвети и други предложения. Ако някой снима видео с този обектив, перфектно.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на DSLR за видео (sigma 35mm 1.4 Art)
Автор: nice2mitiu   
Дата:   23-07-17 11:40

Обектива е страхотен, но няма стабилизация, което няма да ти донесе задоволителни резултати, ако снимаш от ръка. Един монопод ще ти свърши работа, примерно Benro с глава S4 е достатъчно добър и достъпен като цена.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »