Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Photographer behind famous 'monkey selfie' is broke after years-long copyright b
Автор: Sauron69   
Дата:   14-07-17 18:14

Да се смееш ли, да плачеш ли [smilie10]

цък


https://3.img-dpreview.com/files/p/E~TS590x0~articles/7323283771/monkey1.jpeg




Отговори на това съобщение
 Re: Photographer behind famous 'monkey selfie' is broke after years-long copyright b
Автор: uri64   
Дата:   14-07-17 19:05

На човека със сигурност му се плаче. В случая зя мен РЕТА са постъпили идиотски.

Отговори на това съобщение
 Re: Photographer behind famous 'monkey selfie' is broke after years-long copyright b
Автор: Sauron69   
Дата:   14-07-17 19:31

Като чета и на ме така ми се струва, съсипали са живота на човека, а с какво са помогнали на маймуната не е ясно [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Photographer behind famous 'monkey selfie' is broke after years-long copyright b
Автор: MikeDimit   
Дата:   14-07-17 20:44

И нейните наследници!
Помогнали са на адвокатите да си направят сума. Малко известност и оправдание , че защитават правата на животните дори и в абсурдни ситуации. Като прецедент делото гарантира, че и други животни ще имат право на авторство. Не е лош резултат. Имайки предвид, че не ми е известно да има дефиниция за човек в кое да е законодатество, макар че са дефинирани какво ли не .

Отговори на това съобщение
 Re: Photographer behind famous 'monkey selfie' is broke after years-long copyright b
Автор: midtone   
Дата:   15-07-17 22:32

Планетата на маймуните, кво.

Отговори на това съобщение
 Re: Photographer behind famous 'monkey selfie' is broke after years-long copyright b
Автор: SLR   
Дата:   15-07-17 23:20

Le droit, ce n`est pas la loi (Правото, това не е законът).

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »