Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пак съм аз :D
Автор: swy   
Дата:   26-05-17 22:26

Гледах в сайтове, рових,преглеждах,питах, но още се колебая. Какво ви е мнението между Sony SLT-a77 и Sony a6000

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-17 22:36

Зависи за какво.
Иначе лично аз- А6000->А77, дори да е mk2

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: swy   
Дата:   26-05-17 22:43



> Зависи за какво.
> Иначе лично аз- А6000->А77, дори да е mk2


А за Sony a68 какво мислиш

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-17 22:52

С огледалните стигат 1-2-3 обектива, с А6000 има доста повече възможности и са по-евтини. Малко ми бягат цветовете с този А77 мк2, но малко го ползвах. Най-добре в Алфафорума. Иначе тук може да стане мазало.
А6000 с трите Сигми ми е топ комбинацията. Това мисля аз. И някакви ръчни с адаптори.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: swy   
Дата:   26-05-17 22:57

Не каза за Sony a68

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-17 23:17

Не знам, защото не съм го виждал дори...
Обективите са важни, какво има налично и дали има и какво ще се снима. А-mount е по-тежкото.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-05-17 01:47

Всички минолта АФ обективи работят с а77 и а68. Те са поне стотина, така че не е да няма обективи. ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: kery70   
Дата:   27-05-17 08:16

Всички м42 обективи бачкат с а77 и а68. Въпрос на вкус, снимам с а77м2 питай ако те интересува нещо конкретно. Имах и доста безогледалки тъй че е въпрос на избор. Цените на стъклата също ги погледни, за едната и другата система. Сравни си и телата плюсове и минуси. Никой не може да каже кое е по доброто тяло за теб. Имах и първото а77 доста поснимах и с него, кажи конкретно какво те интересува. А68 визьора е много зле инак тялото е много добро.



Публикацията е редактирана (27-05-17 11:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: victory13   
Дата:   27-05-17 09:01

Тук отивам в магазина, взимам двете неща в ръка, и си отивам със 77 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: swy   
Дата:   27-05-17 13:07

Някой може ли да ми каже какво е SLT и Хибриден фотоапарат

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: kery70   
Дата:   27-05-17 14:02

Без лоши чувства ама вземи попрочети малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: ombre   
Дата:   27-05-17 14:32

Лично според мен,като човек ползвал и двете камери А6000 и А77м2,мога да кажа,че бих заложил на втория.Първо ергономията, ако е важна е страхотна,нищо общо нямат.Страхотен визьор и страхотен фокус,тук не мога да кажа,кой е по бърз,понеже ги имах през голям период от време,но и двата са точни.В 6000 нямаш нивелир и визьора е с 1,5 млн точки,което е трудно разбираемо,понеже е наследник на некс 6 който е с 2.5 млн.Много по лесно фокусирах с 77м2 с ръчка,отколкото с 6000,просто разликата в брака беше голяма.Другото което ме дразни в сони безголедлаките е ,че за да смениш точката минаваш през бутон/централния скрол/и чак тогава,а 77-цата е джойстик и е в пъти по удобно.Споделям лично впечатление ,без да ангажирам с него.Кери 70 е прав за 68-цата,гледах я в сони център,хубаво телце,ама визьора е като шпионка,особено сравнен с А77.Дано съм ти бил полезен успех с избора.
ПС-в профила ми ,можеш да видиш снимки с конна езда,всички са правени с А77м2 и 70-300G.

За мен лично,ако се купува безогледалка от 6-серия по добре 6300,не ме разбирай погрешно,ако снимаш стрийт тя е по подходяща понеже е 2 пъти по малка и лека.Теглото също е от значение.Дефакто А77 е като дслр,но е много лек за размерите си,обаче няма общо с теглото на 6000,последния е като от зрънчо,пластамсов и не ме кефи.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: swy   
Дата:   27-05-17 15:07

До тук ясно. Хареса ми А77-цата но се колебая и за А68. Ако някой има опит с него да казва [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: crocodile   
Дата:   27-05-17 15:24

Вземи си един Panadonic LX100 и недей да се впускаш в дълбокото без да имаш опит и технически познания . Когато изтискаш от LX100 максимума и почне да те ограничава , продаваш го и купуваш каквото мислиш че ти трябва . Сега да взимаш системна камера е хвърляне на пари без ясна идея какво искаш и как ще го постигнеш. Трябва ти опит а за това е най добре LX100 , след това лесно го продаваш и ще загубиш най малко пари , ако вобще го продадеш де.

Ако си професионалист и снимаш в трудни условия, репортажи , сватби и тн то си взимай голям апарат но гледай да е висок клас , тялото и обектива , за любителско снимане ти трябва нещо малко и качествено.



Публикацията е редактирана (27-05-17 15:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак съм аз :D
Автор: bg2014   
Дата:   27-05-17 20:23

[cool]
Това предложение (Panasonic LX100) трябва да бъде закачено като лого на форума.
Всяка тема стига до тук. Яко!



Публикацията е редактирана (27-05-17 20:26)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »