Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: RossT   
Дата:   22-04-17 19:16

Колеги,

Фотоапарат Nikon D750 със сериен номер 8531367 е откраднат от една от фирмите за доставка на стоки от чужбина Работа е на техен вътрешен човек, защото пратката не е загубена от куриер. Има потвърждение за доставка до техния UK офис. Имайте го предвид, ако ви се предложи за продажба.

От същата фирма за доставка (за сега няма да споменавам името), в следващата седмица ми се "загуби" и скъп лаптоп. Засега тупкат топката, мотаят ме и не са покрили щетите въпреки първоначалното им убедено твърдение, че плащат загубени пратки и това не им се случва.

Фирмата не е Gabco, с които работя сигурно 5 години и нищо никога не се е губило.

Ще актуализирам темата със статуса на евентуалната компенсацията по щетата и отношението на фирмата към "VIP" клиент в подобна ситуация, така че всички ползващи услугите им да си правят сметката и да не влязат в същото приключение.

Със здраве.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: iLudia   
Дата:   24-04-17 13:42

Много неприятно колега, гони ги до край да ти покрият загубите. Или пиши името на компанията за да се информират клиентите им и да не се опари още някой. Мошенниците трябва да се разобличават !

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: fifata   
Дата:   24-04-17 16:58

Скоро четох, а даже май и в някой друг форум имаше тема за фирма на някакъв измамник дето уж взима техника, пари и т.н. да ги достави до България и до там.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: LKanev   
Дата:   24-04-17 17:22

Да се транпортира техника за хиляди левове с фирма, която превозва за левче, е меко казано руска рулетка. По-добре ползвай услугите на Еконт.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: victory13   
Дата:   24-04-17 17:29

Аз улучих заредено гнездо и с Еконт... Но в крайна сметка получих стоката, заедно с тефтер, химикал, и т.н.
Опасявам се, че тук няма да има положителен краен резултат, независимо от времето...

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: ilcoin   
Дата:   24-04-17 20:58

Кофти работа са тия куриери. По-точно хората, които работят за тях ама това е положението с материала в Бг. Дано да се развият добре нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: RossT   
Дата:   25-04-17 07:26

@LKanev

Ползвам този тип куриерски услуги от много години и Gabco никога не са ми губили пратка. Губили са пратка на познат и я платиха без никакво мотаене. Хората стоят зад името и бизнеса си както трябва да бъде.

Винаги съм имал предвид възможността да се загуби нещо и рискът ми е калкулиран, но да ме потопят едновременно с 2 скъпи пратки от 2 различни курса ми идва малко дразнещо. Досандото е, че тук определено не става върпос за загубени пратки (на всеки може да се случи), а такива, които са доставени при тях и откраднати от вътрешен човек.

До края на тази седмица ще имам повече яснота, надявам се и по-добри новини.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: RossT   
Дата:   27-04-17 15:23

Шапки долу! Загубената техника беше платена. Мъжка позиция от страна на фирмата с оглед немалката сотойност на загубеното. Пожелавам да не се случва на никого!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: samurai2   
Дата:   27-04-17 15:24

RossT[smilie24]

а коя е фирмата ако не е тайна

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат нов Nikon D750 сериен номер 8531367
Автор: zbonev   
Дата:   27-04-17 17:03

Браво на фирмата! Дано не се случва на никого.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »