Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Новият Samsung Galaxy S8
Автор: DX   
Дата:   30-03-17 23:45

E, aнонсираха го, най-новия представител пт семейството на Samsung Galaxy - S8.

Какво мислите за него, изглежда обещаващо, за снимки също ще става [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: DX   
Дата:   30-03-17 23:47

Live Streaming

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: guciguci   
Дата:   31-03-17 00:50

Нищо ново,заради което да сменя S7. Дори и камерата е същата. Да не говорим,че ще е Edge, синоним на неудобен за работа и лесен за изпускане. Вижте колко строшени S6 и S7 се продават . Махнаха и запазения хардуерен бутон.... абе,за мен е не.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: TPECHAT   
Дата:   31-03-17 03:38

За снимане на какво [smilie11] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: alek200   
Дата:   31-03-17 09:03

Според мен това ще е хита на 2017.
Този път са му нагласили формата да не такава като на edge, този няма да е така лесен за изпускане.
Това със смяната на резолюцията за пестене на батерия е добре измислено.
И ми харесва, че е по-добър от Iphone 7.
Пък и има жак за слушалки :)
Жалко, че скоро си взех S7.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: марвес   
Дата:   31-03-17 09:55

Този Samsung от експлодиращите ли е? Какъв е радиусът му на поражение?


http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.2783978.1473380833!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivati

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: hristov2256   
Дата:   31-03-17 10:20

Много ме съмнява да е телефон на 2017, при положение, че излезе Huawei P10, който да си призная е меко казано...чудовище, особено в снимането.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: sibirska   
Дата:   31-03-17 10:42

Почти като А7II.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: pdimitrov   
Дата:   31-03-17 11:10

Аз чакам да си го накупят хората и завалят обявите за S8 с потрошен дисплей :) На мен телефонът не ми харесва и като дизайн, и като ергономия.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: io_bs   
Дата:   31-03-17 13:40

guciguci написа:

> Нищо ново,заради което да сменя S7.
> Дори и камерата е същата. Да не
> говорим,че ще е Edge, синоним на
> неудобен за работа и лесен за
> изпускане. Вижте колко строшени S6
> и S7 се продават . Махнаха и
> запазения хардуерен бутон....
> абе,за мен е не.

Фактът, че си остава 12 мп със същата бленда не означава, че е същата камера. Сензорът е друг, а софтуерът е значително подобрен (при такива малки сензори е по-важно софтуерът да е на ниво).

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: papadok   
Дата:   31-03-17 16:55

Софтуерът е леко подобрен - това гласи официалната информация. Сензорът и камерата са същите, отново според официалната информация. Как е в действителност, ще разберем след десетина дни от блогърите.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: slyn4ogled   
Дата:   31-03-17 20:55

Е тоя няма просто да се взривява - тука ще става дума най-малко за ядрен взрив [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: metodiev_martin   
Дата:   31-03-17 21:34

alek200
Дата: 31-03-17 09:03

Това със смяната на резолюцията за пестене на батерия е добре измислено.


АЗ това го имам и на седмицата, с последния Андорид 7... но съм леко скептичен, че ще спестя от батерията като намаля резолюцията на 1280х720..
Друг е въпросът, че не виждам разлика между 2560х1440 и 1280х720...
А за потребителите на аЙфон (с главно "П") ще препоръчам да си купят телефон притежаващ дуал пиксел, а не такъв, който ще им повиши самочувствието [smilie18]

Не виждам какъв е проблемът с 12-те мегапиксела. На който не му достигат, да си купи 36 мегапикселова нокия [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: slyn4ogled   
Дата:   31-03-17 21:36

А който има 41-мегапикселова Нокиа - какво да каже???

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: guciguci   
Дата:   01-04-17 18:16

Mи тва е ,10 поста. Той толкова внимание заслужава новият S8 [smilie18] . Не,сериозно Самсунг обичат да правят нещо интересно и различно през модел. S5 беше страхотен телефон и още е. След него S6 какво направи? Махна слота за карта памет,махна водо и прахозащитата?!? От къде на къде? ...Идва след него S7 и ги връща. Идеята е като си се набутал вече не S6,задължително да преминеш на S7... И тук така. Същата камера,но премахват хоум бутона,който беше едно от най-удобните неща в дизайна на Самсунг.Пръстовия отпечатък го слагат на майка му.....оп.Пръстът да ти е всеки път на стъклото на камерата. Пускат го само в Edge варианти,за да си ги потрошите и като излезе S9 връща всичко обратно....Дано не съм пророк. Размисли и страсти. [smilie18] [smilie21]



Публикацията е редактирана (01-04-17 18:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: Zvezdelina_Radmilova   
Дата:   02-04-17 12:53

На каква цена се очаква да бъде новия Samsung Galaxy S8?

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: guciguci   
Дата:   02-04-17 13:16

Във Виваком 1559 на 1759. Значи в техно веригите към 1300

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: georgioiv   
Дата:   02-04-17 15:58

За какво му е на човек да си купува имитацията, като може да си купи айфон и да има универсално, винаги работещо, никога не забиващо, с мнооооого дълга поддръжка и лесно за употреба устройство :)

А пък ако толкоз е зажаднял точно и само за андроид, има си симпатичните хуявей 7, 8, 9 и вече 10...

Гледах един блогър, който каза, че няма забележки към новия самсунг, защото бил в два размера, защото си махнал надписа отпред и защото нямал рамки. Ега си напредъка. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: guciguci   
Дата:   02-04-17 16:12

Нека не влизаме в тая битка пак,но много ми хареса едно изречение :"... лесно за употреба устройство ". [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: georgioiv   
Дата:   02-04-17 17:38

То вече не са точно телефони... комуникатори, мини компютри, мини фотоапарати, мини гпс-и...

Телефонията при моя апарат специално, е под 5 %...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: imitev   
Дата:   02-04-17 18:38


Ужас е ако трябва да правя останалите 95% от нещата на смартфон [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: rlk   
Дата:   03-04-17 02:27

Кисело е гроздето, няма как.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият Samsung Galaxy S8
Автор: prozium   
Дата:   03-04-17 04:06

Не им се получи особено много този път. Дисплеят е голям и резолюцията е голяма, което е напълно разбираемо заради ВР-а, НО батерията ми се вижда малка за тези стойности. При мен с ОПО3Т при интензивна употреба едвам избутвам деня, а тук говорим за по-голям, по-светъл дисплей, по-голяма резолюция и по-мощен процесор и много повече блоутуеър, при което ако са ми правилни изчисленията, ще означава бързо изтощаване.
Другото нещо - липсата на хардуерни бутони, ясно е че телефоните натам вървят и отпред по панела няма нужда да има хардуерни бутони. Нексус-ите го показаха, пискелфонът също. Обаче мястото на което са сложили фингърпринт рийдъра е ужасно. Дано това със скенера на ретината наистина работи, защото иначе ще е доста неприятно да си отключваш телефона по този начин. А мисля, че доста хора свикнаха да си защитават по-важните апликации с пръстов отпечатък. Дали тези апликации ще ъпдейтнат толкова бързо на ретина скенер - ще видим.

Ако някой е решил да сменя телефона си и устройството не му е нужно, за да показва колко струва - по-умен ход е да се изчака новия телефон на OnePlusOne :) Там може би ще има приятни изненади.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »