Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Това е България от високо
Автор: slavi_biserov   
Дата:   01-03-17 21:35

Здравейте, колеги

Днес се натъкнах на едно невероятно видео направено за България с дрон. Има две версии като кратката е 15 мин, а дългата 27. Включени са около 40 кътчета от нашата мила родина. Не правя това с цел реклама, а просто показвам на всички тук какво са направили хората от Sky Pictures Bulgaria. Невероятно видео, благодаря на всички, които стоят за този проект и са направили всичко това! Надявам се, че ще ви хареса и с радост очаквам мненията ми за клипчето, на което случайно се натъкнах!

Поздрави!
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Това е България от високо
Автор: slavi_biserov   
Дата:   01-03-17 21:36

ЦЪК

Отговори на това съобщение
 Re: Това е България от високо
Автор: kasad   
Дата:   02-03-17 15:22

За да е България има още 99 неща които са символни за нас и не са показани. Повтарят се местоположения, музиката не е подходяща....смесват се стилове ....един ентусиазиран хубав буламач. Хубав, но буламач. Няма систематика, контрол на времето, на отделните локации и т.н. Но следващия път по-добре ще направите сигурен съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Това е България от високо
Автор: jidovena   
Дата:   02-03-17 16:09

Браво

Отговори на това съобщение
 Re: Това е България от високо
Автор: cyanosis   
Дата:   02-03-17 16:36

Супер е ... на мен ми идва малко тъмно , но може да е от лаптопа ;)
Музиката е ОК :)

Отговори на това съобщение
 Re: Това е България от високо
Автор: slavi_biserov   
Дата:   02-03-17 18:54

Впрочем май не четете добре какво пиша в първия пост - КЛИПЧЕТО НЕ Е НАПРАВЕНО ОТ МЕН! Просто го намерих във ФБ и реших тук да го пусна, за да го видят повече хора! Не правя реклама, а споделям труда на другите хора!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »