Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: IshootPeople   
Дата:   01-03-17 01:10

Здравейте

Имам няколко хартиени фона които от много висене на стойките правят корем и увисват после трудно се въртят.Знам че се държат по принцип прави но ме мързи всеки път да ги закачам .Отделно съм чувал че в хартиената тръба се слага алуминиева някой ползвал ли я и дали върши работа .

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: asahi   
Дата:   01-03-17 01:28

Разбира се, че върши работа. И триенето при въртенето е по-поносимо.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: IshootPeople   
Дата:   01-03-17 02:16

А при вече изкривен ще се оправи ли ?И мога ли да ползвам друга тръба че за тая алуминиевата която я продават динафос няма как да дам 30 лв при положения че има подобни тръби за 5 лв .

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: asahi   
Дата:   01-03-17 09:17

Дали ще се изправи зависи изключително от това какво и как ще направиш. Купи си подобни тръби по 5 лева, няма лошо.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: dimidumi   
Дата:   01-03-17 14:15

Колега дай линк към тези тръби от 5 лв., че и на мен ми трябват 3 бр. Какъв им е диаметъра и дължината? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: Eye_Contact   
Дата:   01-03-17 15:30

Ами не е линк един цех в бс и всеки цех където се продава алуминийй почти имат диаметъра е 5мм дължината е 4 метра като се продава на кило .Аз си взех нераждавейка вчера тръба за 10 лв .Мисля си и дали няма да стане с ПВЦ тръба за вода Да ме извиняват от Динафос ама най мразя като някой умножава по 5 и продава с ламбите им е същото ама тва е др тема .

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: asahi   
Дата:   01-03-17 16:03

Излиза, че Динафос не са добри в продаването на тръби. Каква изненада!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: cameraman   
Дата:   01-03-17 17:40

След като нямаш фонова система, а тръба за 10 лева не виждам никакъв съществуващ проблем..

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: Божидар58   
Дата:   01-03-17 18:22

Завърташ тръбата с фона, така че това, което е отдолу да отиде отгоре и след няколко дни нещата се оправят. И от време на време повтаряш това това завъртане и ...така. Аз така правя. Другия начин е да се сложи стабилизираща тръба.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: Eye_Contact   
Дата:   01-03-17 18:30

cameraman имам фонова система
Бижидар
Как така завъртам като като пускам и сваля фона така или инъче си се върти .

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фонова система правеи "корем"
Автор: JohnyWalker   
Дата:   06-03-17 12:32

Ако е направила корем хартиената тръба я завърташ на 180° така, че коремът да затане отгоре и от собствената си тежест да се върне обратно в изправено положение. След това я въртиш от време на време, за да не се изкривява повече.
Аз до сега АЛ. тръба не съм купувал, от едната страна завивам директно в хартиената тръба, на която е навит фонът, а от другата страна слагам парче ПВЦ ф50 тръба, за да го придържа. До сега 5 години не се е изкривил при положение, че го ползвам 1 път в годината по коледа :)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »