Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ъпгрейд! :)
Автор: Lady_Drakula   
Дата:   05-01-17 13:39

Здравейте.
За първи път пиша тема във форума, та ако има някоя грешка или пиша на неправилно място, моля за извинение :)
Та, на темата.
Преди около месец реших, че искам да сменям фотоапарата с който снимам (Sony DSC-HX200V в момента) с нещо "по-така". Не се занимавам професионално с фотография и не съм сигурна какъв ъпгрейд точно искам. Целта ми е да премина към по-високо ниво на снимане, но пък и цената да не е много висока. За марка, ако има възможност да е пак Сони, ще съм много щастлива. Та въпроса ми е, може ли някаква насока от по-опитните фотографи и не чак толкова опитните.
Бях се насочила по-специфично към SONY ILCA-68K но не съм сигурна заслужава ли си, при положение, че не работя професионално (поне засега)
Приемам всякакви съвети, насоки, та дори и критика :)
Благодаря предварително. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Ъпгрейд! :)
Автор: the_fraction   
Дата:   05-01-17 13:52

Sony A6000 и съдията да свири край на мача [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ъпгрейд! :)
Автор: ZENON   
Дата:   05-01-17 15:19

Още един глас за А6000 и стига толкова.
И си смени ника :D

Отговори на това съобщение
 Re: Ъпгрейд! :)
Автор: realnoncho   
Дата:   05-01-17 15:31

Идваш от апарат с доста зуум, затова може да видиш и Sony RX10 (не последната версия).

Отговори на това съобщение
 Re: Ъпгрейд! :)
Автор: asahi   
Дата:   05-01-17 18:01

Най-добрия ъпгрейд е да ъпгрейднеш ЗАУ-то. Подари си един курс по фотография.

Отговори на това съобщение
 Re: Ъпгрейд! :)
Автор: Lady_Drakula   
Дата:   05-01-17 18:13

Желанието го има, възможност обаче - не. Първата причина е, че тук курсове няма. Търсих онлайн, ама то онлайн все едно нищо не правя. Най-близкия възможен (вероятно, не със сигурност) е в Пловдив. А това са близо 100-тина километра. И да искам не мога да си подаря курс. Ще ми излезне колкото нов апарат [smilie5]Принципно обаче съм съгласна на 100% с идеята.
И да не пропусна да благодаря на отзовалите се. :) Съдията ще се забави с края на мача засега.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »