Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: the_cabble   
Дата:   15-11-16 17:21

Здравейте колеги на скоро се замислям да си взема нещо по различно от обикновените светкавици за външно снимане и искам да повдигна въпроса дали някой се е допрял до нещо такова. Че наскоро оглеждах AD600, която е доста мощна, но ми се видя някакси прекалено тежка и за ходене натук натам няма да е изобщо удобна, а тази е лекичка и преносима, че дори става и за апарата в краен случай. Благодаря предварително за вниманието и ще се радвам някой да сподели мнението си за светкавицата(особено как би се справяла на силно слънце).

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: Lycan   
Дата:   15-11-16 18:12

Чудесно се спрявя. Олекват торби. :)

https://photo-forum.net/static/forum/2016-11/zsqs5549.JPG





Публикацията е редактирана (16-11-16 14:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: metodiev_martin   
Дата:   15-11-16 18:32

Много хора, занимаващи се с комерсиална фонография, биха ти казали че мощта на AD360 е недостатъчна и няма много смисъл от нея.
За какви цели, смяташ да я ползваш? Заедно с някакви модификатори - боксове, бютидиш и прочие, ще ти бъде много трудно да надвиеш слънцето с тези ват/секунди.
По голумия събрат, към който си се насочил първоначално, наистина е по-тежък и скъп, но има по-голяма функционалност [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: Giorgio.K   
Дата:   16-11-16 10:20

Супер е светкавицата, не се колебай, пълни много по-добре модификаторите от всякакви варианти на стандартните светкавици и е същевременно доста компактна. Ако тръгнеш да купуваш, вземи си и една стягаща се скоба за статива на която да закачаш батерията - много е удобно. Срещу обедно слънце не съм я пробвал, понеже не харесвам подобни кадри, но из мрежата има доста примери как се справя в такива ситуации. С китовия рефлектор показан по-горе не би трябвало да има никакъв проблем. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: agop4o   
Дата:   16-11-16 17:23

Giorgio.K Дайте идея за стягаща се скоба за батерията

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: Giorgio.K   
Дата:   16-11-16 17:55

Ето тази скоба имам в предвид. Палеца на гърба на батерията влиза в правоъгълния отвор на скобата, има го показано на една от снимките.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица Godox WITSTRO AD360II-N
Автор: the_cabble   
Дата:   16-11-16 18:08

Да явно ще ми свърши перфектна работа в динамична обстановка като сватбите. Аз я мисля нещо от порядъка на 30см бюти диш или 47см мултифункционален софтбокс. Много ще ми интересно да видя някои суров файл на пълна мощност, ако някой може да ми изпрати много ще съм благодарен, the_cabble@abv.bg

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »