Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за Вашето мнение
Автор: naldi   
Дата:   11-11-16 11:01

Здравейте! Предстои ми покупката на малък фотоапарат който ще използвам в работата си предимно за заснемане на движими и недвижими вещи. Защо се обръщам за съвет ли? Ами защото освен за работа искам да използвам "машинката" и когато пътувам някъде и не ми се мъкне Nikon D 90. Моля за вашето компетентно мнение! Разбира се не очаквам чудеса, но техниката последните години напредна много а не ми е в компетенцията избора на фотографска техника.


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашета мнение
Автор: zbonev   
Дата:   11-11-16 11:06

Телефона не става ли? Иначе ако имаш бюджет има Rx100, Lx100 и др.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашета мнение
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 11:43

Зависи от естеството на движимите и недвижими вещи , поясни какви са тези вещи , коли , дрехи , малки предмети ?
След като изясните горното и посочите бюджета с който разполагате за апарата и може би ще получите конкретна препоръка.



Публикацията е редактирана (11-11-16 11:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашета мнение
Автор: domidi   
Дата:   11-11-16 11:46


Едно такова бижу ще ти върши работа!
Имаше скоро в базара.




https://c7.staticflickr.com/6/5748/30610256390_44f1981714_h.jpg





https://c5.staticflickr.com/6/5658/30795314452_aa525a51e9_h.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашета мнение
Автор: naldi   
Дата:   11-11-16 11:53

Благодаря за корекцията. Ще конкретизирам: Ще се снимат автомобили, машини и оборудване, недвижими имоти, ниви и парцели, както и дрехи понякога. Бюджета не е определящ. Все пак не мисля да отделям повече от 600-700 лв. освен ако не е нещо уникално. Още едно предназначение ще има, мисля да го давам на сина си който е на 12 когато ходи по екскурзии или на турнири.


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашето мнение
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 14:21

Търсиш апарат със компактни размери широкоъгален и светъл обектив и понеже ще се снимат имоти и дрехи е хубаво да има и ръчни настройки , отдели и някой лев за статив. Като минимум обектива да почва от 24mm в широкия край. За дрехите ще ти трябва манекен , фон и осветление но и там можеш да минеш по бюджетно.

Мисля че този апарат ще ти свърши работа https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=82344


Един от най добрите компактни апарати и цената му мисля е прилична.



Публикацията е редактирана (11-11-16 14:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашето мнение
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-11-16 14:31

Fuji X-M1 за 700лв.

RX100II зa 500лв.

и много други влизащи в категорията "Разбира се не очаквам чудеса..." [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за Вашето мнение
Автор: GenaDP   
Дата:   11-11-16 14:34

Вземи си нещо 4/3 - Olympus E-PL5/6/7 или E-PM2, или някой Panasonic. В базара се появяват доста изгодни оферти.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »