Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Предложение
Автор: test1011   
Дата:   11-08-16 17:24

Здравейте, имам малко странно предложение и не мисля, че ще бъде разбрано от всички нито одобрено но предложението ми е следното. Да се направи специална платена секция в форума в която да се качват примерно разни плъгини които са закупувани от еди си кой, ACR презети, фотошоп action, определени уроци които също са купувани и ги няма за свободно ползване и все неща които са трудно достъпни за обикновения потребител .. или каквото и да е но да се събират някакъв вид пари от хора които желаят да научат нещо по-интересно.. макар, че има почти всичко в интернет, може дори и уроци да бъдат превеждани на Български за да се събират пари и целта е с тези пари да се закупят фотоапарати и да се дарят на домове за сираци.. да има с какво да се занимават децата нищо не се знае какво може да излезе от някое дете... другата опция е тези пари да се съберат и да се вложат в някакъв по-сериозен проект и тези които са плащали таксата да имат право да участват в този проект... нека да измислим нещо общо понеже фотографите сме станали толкова надменни, че не приемаме вече критика от никой било то и градивна... а като направиш комплимент на някой не е нормално да ти отговори със - "Да, знам" .. а като питаш някой за нещо да се прави на луд щото може да му вземеш хляба.. или по скоро малкото останали трохи, може и парите да се разпределят - едните за благотворителност а другите за някой проект от който съм сигурен, че като се съберат N брой фотографи всеки ще обмени опит и идеи и ще се научи нещо но няма е като workshop а по скоро с цел запознанство с нови хора обменяне на идеи и малко снимане за релакс без някой да изнася някакви лекции и т.н. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   11-08-16 17:52

Нещо не разбрах кой от кого какво ще купува, но ако ще е с благородна цел, защо просто не се съберат едни пари/камери за децата без това начинание да е обвързано с друго?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   11-08-16 18:05

Извинявай, докато пиша за 1 нещо мисля за 1000 .. мисълта ми е да си има някаква платена секция в форума в която да се обменят платени ACR presets, плъгини и тем подобни глупости. Целта е да се стимулира по някакъв начин това начинание иначе няма да се навият много хора а поне тези които дават пари знаят, че ще получат нещо .. Това е малко като на принципа ако аз имам 1 банан а ти един портокал и ги разменим ще имаме само по 1 плод.. но ако и двамата имаме информация и я обменим - и двамата ще имаме повече информация ако ме разбираш на къде бия.. никой нищо няма да изгуби но пък за сметка на това ще се стимулират хората да дадат примерно едни 20 лева и да получат еди си какви неща които ще им спестят време а съответно тези пари ще отидат за благотворителност. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   11-08-16 18:12

Един вид софтуерно пиратство + благотворителност. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Kalimas   
Дата:   11-08-16 18:16

А сега си го помисли, дали искаш и същото нещо за твоите снимки [smilie3]
Сиреч, ако аз купя твоя снимка да я дам на други фоумци, срещу снимки които са купили.
Иначе идеята е добра, ако форума пуснат за продажба някакви такива неща, но направени добре и парите да стигат до създателите им + % за форума,
+ % за благотворителност. Може и да се получи.
Но да се разменят безплатно чужди авторски произведения, против съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: compur   
Дата:   11-08-16 19:10

глупусти!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: m.djorov   
Дата:   12-08-16 16:43

Т.е искаш форума да направи противозаконна секция. Да ги налазят разните ДСНД манс и т.н и да затваряме форума?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: iasen2   
Дата:   12-08-16 18:32

Мисля си че трябва да има бутон за докладване до админа за триене на теми

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: JXT   
Дата:   12-08-16 20:24

test1011, ти на 12 ли си? Събирай каквото можеш да откраднеш от торентите и не предлагай глупави идеи.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: graveheart   
Дата:   12-08-16 20:29

Защо просто не направите една благотворителна изложба? [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   12-08-16 20:37

Просто мисля някакви идеи за да се направи нещо полезно кре*ени а не да цепя стотинката за да мога да си взема някой обектив от L серията понеже повечето сте скъсаняци или ви е страх, че някой ден тия пари които отидат за благотворителност при тия малките деца всъщност те може след време да ви вземат хляба или някой от тия аматьори който може да участва в някой от евентуалните проекти да задобрее и пак да ви вземе хляба.. аз от 9 коментара само 2 видях полезни , другите са колкото да кажете нещо а не видях с кво сте подпомогнали няква кауза освен да правите размити черно бели снимки на възрастни и бедни хора..

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 20:41

test1011, изтрий си последния пост и се успокой. [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: realnoncho   
Дата:   12-08-16 20:44

Поне си формулирай по-ясно тезата, че да е разбираемо и за кретени и скъсаняци [smilie5]

Хората ти обясниха, че по разхвърляните ти обяснения досега предложението ти не звучи много законно. И това не се оправя като нападнеш хората писали по-горе, а като обмислиш какви са пропуските ти в плана.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-08-16 20:45

Един човек решава да направи нещо с цел да запали усмивките на няколко нещастни деца лишени от всичко в този живот...и вий му се нахвърлихте. Басиии...направо ми иде да си направя харакири. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: bajji   
Дата:   12-08-16 20:52

test1011-вземи сникърс...не си ти когато си гладен..

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   12-08-16 20:54

Ей за тва нищо няма да постигнете в живота , пуснал съм тема с цял да се ОБСЪДИ и да се стигне до някакъв консенсус а те ми говорят за сникърси.. тва нормално ли е ?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: HP   
Дата:   12-08-16 20:58

Първо не можеш да пишеш, второ почти не се разбира какво искаш и трето използването на думи като кре*ени обикновено е последвано от банване, за което определено апелирам.
Нямаш си елементарно понятие от благотворителност и начини за такова щом предлагаш подобни идеи.
Държиш се като разглезена лигава ученичка, която не знае какво точно иска, но пък иска всички други да знаят.
Елементарна култура-нулева, начин на изразяване -нулев, а имаш наглостта да наричаш цял форум кре*ени???
Определено този форум загива.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: bajji   
Дата:   12-08-16 20:59

test1011 написа:

> Ей за тва нищо няма да постигнете в
> живота , пуснал съм тема с цял да се
> ОБСЪДИ и да се стигне до някакъв
> консенсус а те ми говорят за
> сникърси.. тва нормално ли е ?

Да,с оглед на тона и начина по който се изказа... А по въпроса може да се направи дарителска акция,да се даде номер на сметка като през определен период от време се съобщава каузата за която се работи-не виждам смисъл от това да дам за да получа-мога да дам без да получа..



Публикацията е редактирана (12-08-16 21:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-08-16 21:02

test1011 не ми хареса че ти се нахвърлиха така, но не одобрявам и това да ги обиждаш...както и да е. Темата вече е epic fail...

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 21:04

test1011, не искам утре да видя поредния деактивиран. Прочети правилата на форума, но преди това изтрий тъпотиите дето писа. Темата можеш да я затвориш, от нея нищо добро няма да излезе на тоя етап....

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   12-08-16 21:05

еми как няма да се изнервя като не вземат участие а само люпят семки .. като няма кво да казват или да предложат идея да си мълчат и тва е.. това което съм го предложил беше просто идея да се стимулира самото начинание и хората и мисля, че ще се съберат повече хора така .. това е един вид мотивация

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 21:08

Добре, съгласен съм. Но и ти трябва да обмислиш малко предложенията си. Моля, послушай ми съвета и се редактирай там където трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-08-16 21:13

steeens е прав, оправи ти знаеш кое, най-малкото за да си тука да продължиш каузата си. И да видим някой може да предложи нещо креативно...

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: colorphoto   
Дата:   12-08-16 21:41

Айде стига всеки влязъл вчера тук да бърза да дава акъл как да се променя форума по негов тертип!

Собствениците и администратори са мислили и пробвали много години как да бъде и всяка седмица някой да иска прави перестройки е най-малкото наивно,да не кажа че направо е нахално!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: toc   
Дата:   12-08-16 21:51

В предложенията по принцип няма нищо лошо, стига да не са за нещо незаконно, както настоящото.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: J0R0   
Дата:   12-08-16 22:18

Предложението не се приема.

1. Като си си купил софтуер, плъгини, пресети и т.н. неща "които ги няма за свободно ползване и които са трудно достъпни за обикновения потребител" - ти си си купил правото да ги ползваш, а не правото да ги разпространяваш, още по-малко пък да ги разпространяваш срещу пари.

2. На автора на темата му е ясно, че за подобно нещо се влиза в затвора, затова предлага други да свършат мръсната работа.

3. Аз имам по-добро предложение. test1011 да открадне няколко скъпи автомобила, да ги разфасова и да ги продаде на части, а парите дружно да ги дарим на някой дом за изоставени деца. Смятам че това предложение е много по-добро и по-лесно осъществимо. Защото като крадеш нощем коли от тъмен паркинг, шансът да те хванат е в пъти по-малък, отколкото в сайт посещаван от хиляди хора, да обявиш, че продаваш нещо, което не ти принадлежи.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 22:21

J0R0 [smilie24] [beer] [beer] [beer]
Само ми е интересно, защо не затвориш темата?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Serbezov   
Дата:   12-08-16 22:27

От поста на автора на темата става ясно че никога не е купувал софтуер,колкото и с благородна цел да и намерения да е пуснал темата това на практика е невъзможно във никой форум!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: langel   
Дата:   12-08-16 22:32

Не мога да разбера защо трябва да се отваря специална секция "за някакви си там неща и тем подобни глупости", както казва авторът, при това платена [smilie11]

Съветът ми е авторът да си избистри идеята, да си формулира таргета, целта и средствата, с които да я постигне и тогава, ако може, да постави адекватен въпрос за обсъждане.

Иначе, абстрахирайки се от "някакви си там неща и тем подобни глупости", има фотографски общества, които активно и целогодишно работят в насоката, която си мисля, че авторът има предвид.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: colorphoto   
Дата:   12-08-16 22:37

Жоро много точно е обяснил нещата по въпроса.

Автора да си затвори темата и друг път да мисли и чете правилата на форума преди да пише.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: roburt48   
Дата:   12-08-16 22:54

Ако ще се събират пари - дайте банкова сметка .. Ако са предмети - посочете адрес, където да ги предоставим. Човека е отворил темата съвсем добронамерено, но и той май не знае точно какъв механизъм предлага ! По данни на сайта има 118452 регистрирани потребители ... По 50 стотинки на калпак ....

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: bajji   
Дата:   12-08-16 23:13

А колко от тях са активни..?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: roburt48   
Дата:   12-08-16 23:29

И 10% да са активни все е нещо :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 03:50

Като няма да предлагате идеи затваряйте темата, нека да си е на вашата съвест тва аз тая тема няма да я затворя понеже съм я направил с една единствена цел.

btw от кога забравихте каква е целта на форума - да се обсъждат неща а не някой бар да пием ракии и да обясняваме как другия не става докато самите ние не правим нищо.. J0R0 бих ти обяснил колко си в грешка но е 4 сутринта и до сега съм снимал и нямам особено желание в момента да ти казвам с факти колко е ограничен кръгозора ти на разсъждение, не го приемай лично

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: camelasign   
Дата:   13-08-16 09:41

...и понеже на сираците по домовете всичко друго им е наред, само фотоапарати им липсват...

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: victory13   
Дата:   13-08-16 11:53

Авторът силно се е объркал в първото си мнение... но няма как да го промени вече.
Предложението е невъзможно за приемане в този си вид. Една конкретна дарителска акция /вероятно/ би имала по-голям ефект.
Което бих и подкрепил [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 13:47

@camelasing, дай на един човек риба и ще го нахраниш за 1 ден, научи един човек да лови риба и ще е сит цял живот.

Кофти че много малко хора проявяват интересен ама то пък и за кво да помагаме на другите нали файда няма

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   13-08-16 13:57

test1011, идеята ти не е точно такава. Като им дадеш "въдици" които не знаят как да ползват, дали ще ги научиш да ловят риба?
Проучи и как стоят нещата с тия домове за "сираци" и питай дали ще приемат такова дарение.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 15:05

Добре и да не приемат, защо не се направи една презентация примерно и на заинтересованите да бъдат подарени камери? Вместо да се занимават с някакви си глупости по цял ден... Точно за тва повечето не постигат нищо защото са с ограничено мислене и няма кой да им помогне.. Ама както и да е няма да стане все пак пари ще трябва да давате

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   13-08-16 15:38

Който има възможност и желание много лесно намира на кой, как и какво да дари.Авторе ти това правил ли си го?Питам понеже доста смело обвиняваш останалите в безхаберие.Наистина ли не разбираш, че идеята ти абсолютно противозаконна ?Или предложи нещо смислено или престани с обидите към останалите.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   13-08-16 15:45

test1011 , с една презентация мислиш че ще се научат? Трябва поне няколко дневен курс, ти готов ли си да го направиш? Замисли се малко повече за детайлите....

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: mmjm   
Дата:   13-08-16 15:49

Авторе, осинови няколко сирачета или стани приемен родител, така ще си по-полезен от всички глупости и т.н., които предлагаш и децата за които ще се грижиш вероятно няма да се занимават с някакви си глупости по цял ден..., Ама както и да е няма да стане все пак разум трябва да вложиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 17:48

Да, аз съм съгласен да се проведе един дневен курс като ще се обясни на децата красотата на самата фотография и да им се разшири кръгозора на мислене , ако се съберем 2-3 човека да се организира нещо защо да не се направи ? Аз съм съгласен , интересно ми е кой ще отдели от скъпоценното си време да направи нещо полезно.

@svetozar_stefanov тука не става за даряване на елементарни неща като храна и дрехи а за даряване на знания, начин на виждане и изграждане на собствено такова.


@mmjm Искрено благодаря за позитивността и добрия дух който внасяш в темата и искрено искрено се надявам тази позитивност да си я запазиш и да не я хабиш понеже май ти е в излишък. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: compur   
Дата:   13-08-16 20:26

test1011 организирай подобно събитие! разпредели кай какво и колко, къде и в какво време... и аз ще участвам. free!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 20:41

Добре, имам те в на предвид. Края на септември се местя да живея в София и ще се свържа с теб, ако има още желаещи да пишат

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: mmjm   
Дата:   13-08-16 21:10

Като ще се местиш в София, имай на в из предвид, че тук няма сиропиталища.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 21:27

mmjm, като човек те моля, гледай си снимките научи нещо ново, каквото и да е.. само не се изказвай в тази тема , като ти гледам снимките нито бих те имал в на предвид точно пък теб щото не виждам с кво можеш да помогнеш .. било то финансово или умствено

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: mmjm   
Дата:   13-08-16 22:44

Мога да ти помогна с безплатни уроци по български език, мога да ти преподавам етика, а определено има какво да научиш и за нуждите на тези на които искаш да помогнеш. Посети поне един от домовете за деца в неравностойно положение за да разбереш къде грешиш. Не на последно място, в разговор очи в очи едва ли ще си позволиш толкова грубост.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   13-08-16 22:55

Добрите намерения се постигат с добре обмислени предложения.Хубаво е да има дарителски кампании и да бъдат конкретни.Повечето деца в домовете имат родители, знам го от собствен опит.Интересно е твърдението, че в ФФ преобладава снимането на възрастни хора.Мисля, че преобладават младите момичета и пейзажите.Не разбирам как определяш хората като не ги познаваш?! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   13-08-16 23:01

bobbyk отново казвам, че съм съгласен, че не е обмислено на 100% за това е и темата да се обмисли от няколко човека с идеи а не да чета коментари от хора които желаят да избият комплекси.

mmjm само казваш от къде си и при първа възможност ще ти кажа всичко уверявам те, можеш да ми помогнеш на мен единствено като прочетеш някоя друга статийка и книжка за фотография понеже отново като гледам работите ти не виждам каква я дириш тука, мога да те ориентирам към www.teenproblem.net

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Komitoff   
Дата:   13-08-16 23:54

Авторът на темата е готов за "меринджейска" позиция в голяма фирма.
Безмислено предложение написано с много и несвързани думи.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Konstantinov   
Дата:   14-08-16 00:50

Софтуер се дава с големи отстъпки на преподаватели и учебни заведения.Имам информация че с европари се организираха курсове по фотошоп в нтс.
Ако авторът на темата има желание може сам да си направи страница да си регистрира фирма и да събира средства за тия домове,и да пусне тук линк към страницата или сайта си,да си разпише договори с домовете и фирмите за софтуер да си наеме преподаватели ,не да кара други хора да се занимават с нещо което си е негова идея безплатно, а и с известен риск.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   14-08-16 01:54

За да наваксам с темата, първо казвам - test1011, ти си най-слабия фотограф на планетата. Чети книжки.


"Целта е да се стимулира по някакъв начин това начинание иначе няма да се навият много хора а поне тези които дават пари знаят, че ще получат нещо"


И точно тука е грешката. Твоята и на много други благотворителници. Благотворителността няма нужда де е обвързана с нищо друго. Нито продажба, нито маратони, нито изложби, нито каквито и да е други користни мероприятия. Решава се, прави се. Другото е лъскане на его и реклама. Ако чакаш да ти се върне, това не е помощ.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   14-08-16 04:20

batsali бих взел в на предвид мнението ти, че съм най-слабия фотограф но като видя твоите снимки не бих те взел особено на сериозно първото което е а и аз с снимане си вадя хляба и труда ми е оценен вече на доста места и сигурно вадя колкото цялата ви фамилия взети заедно но това е едно на ръка , проблема е, че типично по български изтъквате само грешките и грешките помолих най-учтиво ако няма да давате идеи просто си замълчете, не са ви ли учили, че ако няма какво добро да кажете тогава просто мълчете, имаме си достатъчно такива хора като вас в държавата които само плюят та плюят и говорят колкото да правят вятър


Жалко, че такива хора като вас ме отчайват от този форум и обмислям да прекъсна посещенията си в него, не мисля, че ще е изпусна много



Публикацията е редактирана (14-08-16 04:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: mmjm   
Дата:   14-08-16 07:49

Грешките се посочват за да бъдат поправени, дадоха ти и идеи, това че не ги възприемаш, говори само че руснаците са прави да казват Хуже дурака — только дурак с инициативой.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: roburt48   
Дата:   14-08-16 11:54

test1011 Един съвет от мен - научи се да възприемаш чужди мнения и идеи и тогава чак се опитвай да подлагаш своите на обсъждане ... По една случайност съм чел и други твои изказвания в теми, и под коментари на твои снимки. Неминуемо на третото изречение вече си влязъл в конфликт, а на четвъртото неминуемо споменаваш колко кофти фотографи са останалите, и колко велик фотограф си ти :) По същата логика, по която препоръчваш на останалите да четат книжки по фотография аз бих ти препоръчал да четеш книжки по елементарна граматика !! Честно казано, човек да не знае и да не може да снима е простимо и разбираемо, но да не знае елементарна граматика на родния си език е доста притеснително :) Вместо в софтуер за обработка на снимки инвестирай малко средства в частни уроци по български език :) Даже са по-евтини ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   14-08-16 12:30

test1011, момче, аз тия пари, дето ги изкарваш, ги давам бакшиш сутрин в баничарницата! Освен тва ти е къс обектива. [smilie5]


Идеи няма какво да се дават. Събираш си съмишленици, бъркате по джобовете и отделяте време и това е. Ама все пак може да направиш някоя благотворителна изложба. Хем да те видят колко си талантлив хората, хем евентуално да се съберат пари за децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   14-08-16 14:01

Как да приема мнение за снимките ми от човек който снима кучета ?? Приел съм достатъчно критика от достатъчо добри фотограги които защо ли не влизат в този форум хаха

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: roburt48   
Дата:   14-08-16 14:25

Не ставаш за нормална комуникация, пич... Иначе бих се включил във всякакви идеи за благотворителност.. Успех, все пак [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   14-08-16 14:41

Явно не си им на нивото на тия фотографи, защото не само че качваш снимки тук, но и се ядосваш, ако изпадналия форум не ти хвали творчеството колкото ти се иска. Собствената си тема за благотворителност за четвърт оборот я обърна на детинско самохвалство.

Къш.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   14-08-16 15:12

Умрял съм ти за твоята оцека да знаеш

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: marrio31   
Дата:   14-08-16 15:17

Идеята ти е добра,просто трябва да се преосмисли и изглади,не обръщай внимание на мрънкачите,имаш хубави снимки[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: colorphoto   
Дата:   15-08-16 05:44

Междувпрочем снимките на test1011 взеха че ми харесаха,въпреки че бях много негативен към темата и го криткувах.

Което е хубаво е хубаво - човек снимай - получават ти се нещата!

[smilie24]



Публикацията е редактирана (15-08-16 05:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Антивик   
Дата:   15-08-16 07:51

[smilie2] [smilie11]
Чадо, какво против имаш снимането на живинки... кучета, рибета пилци. Там де се пееше у един мюзикъл
"...шарен свят
плуващ, припкащ и хвъркат..."
всеки си снима това коет му харесва и към което има афинитет. Друг е въпроса какво излиза след това. Аз па примерно избягвам да снимам хора /те почти винаги излизат нагласени, фалшиви, с претенции..../.
А относно идеята.....
първо да му мислят профитата де вадят пари, аз съм си много проЗт любител и снимам за кеф.
И второ, като знам от някои публикации какво става след благотворителни акции, съм доста резервиран. Къде е гаранцията, че след дарението апаратурата няма да бъде разграбена от работещите с децата и изобщо няма да стигне до тези за които е предназначена....[smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »