Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Предложение
Автор: test1011   
Дата:   11-08-16 17:24

Здравейте, имам малко странно предложение и не мисля, че ще бъде разбрано от всички нито одобрено но предложението ми е следното. Да се направи специална платена секция в форума в която да се качват примерно разни плъгини които са закупувани от еди си кой, ACR презети, фотошоп action, определени уроци които също са купувани и ги няма за свободно ползване и все неща които са трудно достъпни за обикновения потребител .. или каквото и да е но да се събират някакъв вид пари от хора които желаят да научат нещо по-интересно.. макар, че има почти всичко в интернет, може дори и уроци да бъдат превеждани на Български за да се събират пари и целта е с тези пари да се закупят фотоапарати и да се дарят на домове за сираци.. да има с какво да се занимават децата нищо не се знае какво може да излезе от някое дете... другата опция е тези пари да се съберат и да се вложат в някакъв по-сериозен проект и тези които са плащали таксата да имат право да участват в този проект... нека да измислим нещо общо понеже фотографите сме станали толкова надменни, че не приемаме вече критика от никой било то и градивна... а като направиш комплимент на някой не е нормално да ти отговори със - "Да, знам" .. а като питаш някой за нещо да се прави на луд щото може да му вземеш хляба.. или по скоро малкото останали трохи, може и парите да се разпределят - едните за благотворителност а другите за някой проект от който съм сигурен, че като се съберат N брой фотографи всеки ще обмени опит и идеи и ще се научи нещо но няма е като workshop а по скоро с цел запознанство с нови хора обменяне на идеи и малко снимане за релакс без някой да изнася някакви лекции и т.н. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   11-08-16 17:52

Нещо не разбрах кой от кого какво ще купува, но ако ще е с благородна цел, защо просто не се съберат едни пари/камери за децата без това начинание да е обвързано с друго?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   11-08-16 18:05

Извинявай, докато пиша за 1 нещо мисля за 1000 .. мисълта ми е да си има някаква платена секция в форума в която да се обменят платени ACR presets, плъгини и тем подобни глупости. Целта е да се стимулира по някакъв начин това начинание иначе няма да се навият много хора а поне тези които дават пари знаят, че ще получат нещо .. Това е малко като на принципа ако аз имам 1 банан а ти един портокал и ги разменим ще имаме само по 1 плод.. но ако и двамата имаме информация и я обменим - и двамата ще имаме повече информация ако ме разбираш на къде бия.. никой нищо няма да изгуби но пък за сметка на това ще се стимулират хората да дадат примерно едни 20 лева и да получат еди си какви неща които ще им спестят време а съответно тези пари ще отидат за благотворителност. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   11-08-16 18:12

Един вид софтуерно пиратство + благотворителност. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Kalimas   
Дата:   11-08-16 18:16

А сега си го помисли, дали искаш и същото нещо за твоите снимки [smilie3]
Сиреч, ако аз купя твоя снимка да я дам на други фоумци, срещу снимки които са купили.
Иначе идеята е добра, ако форума пуснат за продажба някакви такива неща, но направени добре и парите да стигат до създателите им + % за форума,
+ % за благотворителност. Може и да се получи.
Но да се разменят безплатно чужди авторски произведения, против съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: compur   
Дата:   11-08-16 19:10

глупусти!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: m.djorov   
Дата:   12-08-16 16:43

Т.е искаш форума да направи противозаконна секция. Да ги налазят разните ДСНД манс и т.н и да затваряме форума?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: iasen2   
Дата:   12-08-16 18:32

Мисля си че трябва да има бутон за докладване до админа за триене на теми

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: JXT   
Дата:   12-08-16 20:24

test1011, ти на 12 ли си? Събирай каквото можеш да откраднеш от торентите и не предлагай глупави идеи.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: graveheart   
Дата:   12-08-16 20:29

Защо просто не направите една благотворителна изложба? [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   12-08-16 20:37

Просто мисля някакви идеи за да се направи нещо полезно кре*ени а не да цепя стотинката за да мога да си взема някой обектив от L серията понеже повечето сте скъсаняци или ви е страх, че някой ден тия пари които отидат за благотворителност при тия малките деца всъщност те може след време да ви вземат хляба или някой от тия аматьори който може да участва в някой от евентуалните проекти да задобрее и пак да ви вземе хляба.. аз от 9 коментара само 2 видях полезни , другите са колкото да кажете нещо а не видях с кво сте подпомогнали няква кауза освен да правите размити черно бели снимки на възрастни и бедни хора..

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 20:41

test1011, изтрий си последния пост и се успокой. [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: realnoncho   
Дата:   12-08-16 20:44

Поне си формулирай по-ясно тезата, че да е разбираемо и за кретени и скъсаняци [smilie5]

Хората ти обясниха, че по разхвърляните ти обяснения досега предложението ти не звучи много законно. И това не се оправя като нападнеш хората писали по-горе, а като обмислиш какви са пропуските ти в плана.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-08-16 20:45

Един човек решава да направи нещо с цел да запали усмивките на няколко нещастни деца лишени от всичко в този живот...и вий му се нахвърлихте. Басиии...направо ми иде да си направя харакири. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: bajji   
Дата:   12-08-16 20:52

test1011-вземи сникърс...не си ти когато си гладен..

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   12-08-16 20:54

Ей за тва нищо няма да постигнете в живота , пуснал съм тема с цял да се ОБСЪДИ и да се стигне до някакъв консенсус а те ми говорят за сникърси.. тва нормално ли е ?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: HP   
Дата:   12-08-16 20:58

Първо не можеш да пишеш, второ почти не се разбира какво искаш и трето използването на думи като кре*ени обикновено е последвано от банване, за което определено апелирам.
Нямаш си елементарно понятие от благотворителност и начини за такова щом предлагаш подобни идеи.
Държиш се като разглезена лигава ученичка, която не знае какво точно иска, но пък иска всички други да знаят.
Елементарна култура-нулева, начин на изразяване -нулев, а имаш наглостта да наричаш цял форум кре*ени???
Определено този форум загива.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: bajji   
Дата:   12-08-16 20:59

test1011 написа:

> Ей за тва нищо няма да постигнете в
> живота , пуснал съм тема с цял да се
> ОБСЪДИ и да се стигне до някакъв
> консенсус а те ми говорят за
> сникърси.. тва нормално ли е ?

Да,с оглед на тона и начина по който се изказа... А по въпроса може да се направи дарителска акция,да се даде номер на сметка като през определен период от време се съобщава каузата за която се работи-не виждам смисъл от това да дам за да получа-мога да дам без да получа..



Публикацията е редактирана (12-08-16 21:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-08-16 21:02

test1011 не ми хареса че ти се нахвърлиха така, но не одобрявам и това да ги обиждаш...както и да е. Темата вече е epic fail...

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 21:04

test1011, не искам утре да видя поредния деактивиран. Прочети правилата на форума, но преди това изтрий тъпотиите дето писа. Темата можеш да я затвориш, от нея нищо добро няма да излезе на тоя етап....

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   12-08-16 21:05

еми как няма да се изнервя като не вземат участие а само люпят семки .. като няма кво да казват или да предложат идея да си мълчат и тва е.. това което съм го предложил беше просто идея да се стимулира самото начинание и хората и мисля, че ще се съберат повече хора така .. това е един вид мотивация

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: steeens   
Дата:   12-08-16 21:08

Добре, съгласен съм. Но и ти трябва да обмислиш малко предложенията си. Моля, послушай ми съвета и се редактирай там където трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Jk.freeman   
Дата:   12-08-16 21:13

steeens е прав, оправи ти знаеш кое, най-малкото за да си тука да продължиш каузата си. И да видим някой може да предложи нещо креативно...

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: colorphoto   
Дата:   12-08-16 21:41

Айде стига всеки влязъл вчера тук да бърза да дава акъл как да се променя форума по негов тертип!

Собствениците и администратори са мислили и пробвали много години как да бъде и всяка седмица някой да иска прави перестройки е най-малкото наивно,да не кажа че направо е нахално!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: toc   
Дата:   12-08-16 21:51

В предложенията по принцип няма нищо лошо, стига да не са за нещо незаконно, както настоящото.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »