Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Това Фотофорум ли беше?
Автор: cubanos   
Дата:   11-08-16 12:02

Някои път влизам тук и се чудя дали не съм объркал адреса, чета форума и някъде надолу в дъното виждам, че някои пише и за фотография тук.. Та аз ли не съм наред в разбирането си за нещата? Чудя се ако всеки си изсипе тук "болката" която го тормози какво ще стана от този форум?

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-08-16 12:05

A lo cubano - botella ron, tabaco habano
[shtrak]
Какъвто форум си направим, такъв ще четем.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: cubanos   
Дата:   11-08-16 12:10

Прав си, освен да си говорим и аз да отворя една тема са салса, за да може да има от всичко и така да бъде един завършен форум :D

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: anjsan   
Дата:   11-08-16 12:11

Просто трябва да се трият всички теми , които не са фотографски ...

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: quazimodo   
Дата:   11-08-16 12:21

Беше, cubanos, беше :(!

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: cubanos   
Дата:   11-08-16 12:32

Жалко, че идвам в такъв момент в който нещата не са такива каквито трябва.Познавам се с доста фотографи, които споделят това мнение, че вече форума не е това което е бил. Някои вече са го напуснали и си имат основателна причина предполагам. Не мога да виня и админите, защото те не са хората които трябва да възпитават обществото.По скоро хората са ми странни и не само тук, те навсякъде се случват подобни неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: bobyn   
Дата:   11-08-16 12:39

Админите не им е работа да възпитават обществото, но потребителите във форума - твърдо ДА!

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО1   
Дата:   11-08-16 12:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-08-16 13:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: cubanos   
Дата:   11-08-16 13:11

Да, това отражение на родната действителност и аз това казвам..Дано хората имат малко самокритичност към себе си ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: victory13   
Дата:   11-08-16 13:25

Не е от доста време. Причините са комплекс, но най-важната е в администрирането. И желанието му да запази посещаемостта на макс, даже и с цената на много далечни за фотографията теми.
Преди имаше клуб, за теми от сорта на колела, мигачи за москвич, памперси... и политика.
В един момент обаче на 10 теми в клубът я имаше една фотографска, я не... Затова клубът се затвори, и памперсите и мигачите минават за фотография... Всичко е с цел кликът, той е настоящия цар... Което завъди и хора, дето нямат и една снимка да покажат... във ФОТОГРАФСКИ форум... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Saxon   
Дата:   11-08-16 13:31

На мен ми харесва, че чат-пат има и полезни теми извън фоторгафията. А и те са си в съответните раздели и ако сте забслязали има едни иконки, с които може да се филтрират.
Ако гледаха кликовете админите нямаше да спрат клуба. Явно не е баш така. Според мен обаче и на тях им е омръзнало всичко и всеки си гледа някакви негови работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: goldstar   
Дата:   11-08-16 13:32

Автор: anjsan споделям твоето мнение [beer] [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Tuborg   
Дата:   11-08-16 13:32

Според мен трябва да има и категория - Друго или Нефотографски теми

Факт че се дискутират нефотографски теми нищо че сайта се казва фото-форум :)

Трябва да може човек да филтрира лесно това което касае фотографията и кое не....

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Saxon   
Дата:   11-08-16 13:33

Не виждаш ли че има такива категории. Има и филтри. Виж горе иконките

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Saxon   
Дата:   11-08-16 13:35

Всъщност сега прегледах цялата страница с теми. От всички теми има 3-4 нефотографски и са си маркирани със съответния раздел.
Та какъв точно е проблема?

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: uri64   
Дата:   11-08-16 13:59

И какво е качеството на фотографските и не фотографските теми? От фотографските колко са за избор на апарат и/или обектив? Проблеми много....но форум, в който индивиди от сорта на Лъвчето са фактор в 70-80% от темите не е твърде добро място.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-08-16 14:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Tuborg   
Дата:   11-08-16 14:05

Ако визираш категорията поздрави/сбирки ... това си е категория която от името не предполага коментирането на избор на велосипеди, телфони, мачове и Брекзит

Нищо против тези теми, моето мнение е че трябва да има категория от името на която ясно да личи че това са т.нар. оффтопик теми

[beer]



Публикацията е редактирана (11-08-16 15:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Kalimas   
Дата:   11-08-16 14:06

Както казаха - форума е такъв какъвто го направим. Даже и "образователна" тема за статии пуснаха. Ама не виждам много да са се юрнали да предлагат статии.

Ако не ви харесват темите - пускайте нови и ги котролирайте като автори. Пишете в тях. Не пишете в "нефотографските", за да потъват и така. А троловете са силни, когато им се обръща внимание.

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Tuborg   
Дата:   11-08-16 14:08

Kalimas +1 [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   11-08-16 14:14

Качеството на форума е пряко следствие не само от идиотите, които пишат в него, а и от тези готини хора, които вместо да се борят с идиотите решиха просто да спрат да пишат и да дезертират. Т.е. не само "лошите" имат вина, вина имат и "добрите". Неприятното е, че се толерират откровени олигофрени, които далеч не са приятния и безобиден слабоумен селски идиот, а се изживяват в ролята на агресивния селски бабаит, неумело прикривайки се и иницирайки поредния катарзис. Когато обаче се погледне по-отвисоко на ситуацията, се вижда, че тук работата е като умален модел на държавата - арогантния идиот се опитва да превземе ежедневието, свястният или е емигрирал, или е прекалено изморен, за да се опълчи на простотията. Не знам дали в по-общ план дереджето не си е напълно нормално ... [smilie8]



Публикацията е редактирана (11-08-16 14:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: levileo   
Дата:   11-08-16 14:24

Във всеки форум има и теми по в страни от конкретиката на форума. Нормално е - хора с близки интереси да споделят мнения и впечатления и за други неща от живота. Или можеби да си направим регистрация в бг мама в случай че искаме да споделим нещо различно от обективите...

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: anjsan   
Дата:   11-08-16 15:04

Kalimas [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това Фотофорум ли беше?
Автор: uri64   
Дата:   11-08-16 15:09

Това "какъвто си го направим - такъв ще е " и подобни лозУнги е неработещ комсомолски ентусиазъм...Една проста градинка даже, ако не се поддържа редовно ще се напълни с плевели и боклуци много бързо...Вредителите и цапащите макар и (може би)по-малко като бройка, са винаги по-активни и по-агресивни и нанасят повече щети...
Та един форум трябва да се чисти и поддържа редовно...това е...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »