Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Крадците стават все по нагли
Автор: ilianaij   
Дата:   10-08-16 23:38

Ако някой може да помогне с информация, ще съм му много благодарна. Открадната фототхника : Nikon D610 No. 6004818 , AF-S VR Micro-Nikkor 105mm f2.8G IF-ED No. 2161123 , AF-S Nikkor 16-35mm f/4G ED VR No. 280992 от Мерцедес на плаж Кабакум гр. Варна


Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: roburt48   
Дата:   10-08-16 23:58

Добра "покупка" са направили !!! А Мерцедес-а ??? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: Krassy   
Дата:   11-08-16 00:26

... Или фотографите по наивни...


Вие луди ли сте да оставяте техника в кола на плаж !?!?

Няма се научите... Вече близо 10 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: colorphoto   
Дата:   11-08-16 00:32

Тези случаи с техника крадена от автомобили тук са редовно обсъждани и много чести.

И продължават да си оставят ценностите и техника в автомобилите!

Поне този тип кражби можем да си ги спестим бе хора!

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: test1011   
Дата:   11-08-16 01:02

На един познат му разбиха колата която беше паркирана зад съда посред бял ден .. слизам от колата да си взема дюнер.. чантата с мен .. дано да ви стане навик винаги да сте нащрек .. на мен са ми крали 5 000 лева , влизат вкъщи с взлом докато аз съм в другата стая.. няма да казвам подробности но са гладни време и крадците стават все по нагли

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: Hotoshop   
Дата:   11-08-16 01:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: colorphoto   
Дата:   11-08-16 01:26

И в мое жилище са влизали по обед в събота докато бях в спалнята с жена - свиха и чантата,после изхвърлили чантата и телефона за да не ги разкрият,но взели кинтите.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-08-16 01:40

[smilie18] и тогава какъв е изводът- не си дръжте техниката ни в колата, ни вкъщи, а винаги на въженце около врата.
Често си държа техниката в колата (в багажника), може и да изгоря и аз някой път така, но ако някой ми каже в очите, че съм наивник, защото съм си държал лични вещи в лично имущество и затова са го откраднали, одма ще му гръмна един шамар ! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: test1011   
Дата:   11-08-16 01:52

казвам да не си го сложил на видно място с което силно крещи - открадни ме .. багажника става - не се вижда кво има вътре

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: Hotoshop   
Дата:   11-08-16 01:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-08-16 02:07

Обикновено вадя късмет. Е, има и редки моменти когато и мен ме изплющяват :)

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-08-16 02:15

Апропо, скоро влязоха в подземния гараж и ми откраднаха сидито на джипката.Тя верно е в съмър мод (кабрио) в момента, ама каква наглост!! Не ми е за тъпото радио (и без това няма да могат да го ползват на друга кола), ама това,че ми е бръкнал с гадните си мазни наркомански ръчички в колата.
Един комшия извади късмет и си го хвана неговия.Счупи му ръката (120 кг мъж), и като дойдоха куките, наркоманчето им се закле,че сам е паднал и си е счупил ръката. Бях там,че ме викнаха като свидетел.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: Hotoshop   
Дата:   11-08-16 02:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: colorphoto   
Дата:   11-08-16 02:49

Бреййй,как се раздават шамари тука!

Хубаво е човек да има такова самочувствие на раздавач на шамари,ама все-някога и него може да го шамаросат.....



Публикацията е редактирана (11-08-16 02:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: burningice   
Дата:   11-08-16 09:27

Все пак се наблюдава намаляваща тенденция на кражбите. Миналата година, бабата и дядото ги обираха два пъти докато спят, тази - само веднъж. За сега не са заловени крадците, но кой знае, може да ги хванат.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-08-16 10:42

"Бреййй,как се раздават шамари тука!

Хубаво е човек да има такова самочувствие на раздавач на шамари,ама все-някога и него може да го шамаросат....."

Като минаваш през всяка тема във форума и не пропускаш да я осемениш с постовете и мъдростта си (ти, милиционерът дижей, и още един-двама не пропускате тема), явно това снижава капацитета на мултитаскинга ти. Сега искам да се върнеш на поста ми и да се фокусираш добре над него. Същността му е, че не може да наричаш човек наивник, защото си е държал лични вещи в лично движимо или недвижимо имущество и е бил обран.Пък и изпадна в леко противоречие, защото сам каза, че са те обрали вкъщи, даже си бил вътре. По твоята логика,дали пък тогава ти не си по-голям наивник? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: Ivan9595   
Дата:   11-08-16 10:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-08-16 10:49

Я, вече не си ли лъв? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: a100   
Дата:   11-08-16 10:50

И в багажника да оставиш техниката, пак не е гаранция... Преди време ми разбиха задното стъкло на Туарега, за да откраднат... 2 ролетки (една обикновена 30м и една лазерна) на обща стойност 100-тина лева. А пораженията по колата бяха за 4 бона. Добре, че бях с каско. Затова - техниката на рамо (колкото и да е досадно и да тежи )!

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: Kalimas   
Дата:   11-08-16 10:55

Крадците не стават все по-нагли, а просто повече.Те винаги са били нагли и с няколко стъпки пред ченгетата.

Иначе си знаеш, ако повечето колеги мернем нещо от горепосоченото да се продава - Ще се обадим.

( И една идея за сайта - ако искате може да отделите ресурс и да направите система за крадена техника, подобна на базара /Модел, марка, номер на техника и търсене по тях./ За съжаление, такава система би трябвало да вдигне посещенията на форума.)



Публикацията е редактирана (11-08-16 10:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: JXT   
Дата:   11-08-16 11:59

Чувал съм, че крадците имали някакви детектори, с които сканират и разбират дали в даден багажник има електроника - лаптопи, фотоапарати и т.н. Не знам дали е вярно, но по многобройните теми за кражби от багажници на коли, които съм виждал, май има нещо вярно.
Аз техника никаква не оставям в колата си, дори да слизам за 5 мин. да си купя баничка.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: ilianaij   
Дата:   11-08-16 13:29

Как са го направили само по алармата се разбра, че нещо не е наред. Мерцедеса не беше разбит, а и си мислехме щом е мерцедес е надежден и винаги сме си оставяли там нещата. Благодаря на всички за идеите и съпричастността.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: JXT   
Дата:   11-08-16 14:40

Няма надеждни коли. Всички се отварят и крадат. Авто крадците са доста печени в тая област... ако нямаш някакви специфични тайни заключвания и блокировки, а всичко ти е стандартно за модела - пиши го бегал, ако те набележат.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: х.николов   
Дата:   11-08-16 15:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Крадците стават все по нагли
Автор: m.djorov   
Дата:   11-08-16 16:51

И на врата да ти е техниката, пак не е гаранция. Скоро някой пусна клип как на фотограф на олимпийските в Бразилия му откачиха обектива от апарата на врата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »