Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Fuji X-T2
Автор: vga   
Дата:   05-07-16 19:49

Здравейте! Гледам, че няма тема за новия модел на Fuji та използвам случая и да ви представя новия ми сайт, който започнах съвсем скоро [smile] Разгледайте X-T2 два дни преди официалната премиера тук: http://photography.bg/fuji-x-t2/


На мен лично много ми харесва и съм сигурен, че ще е голям кеф да се ползва, ама може би защото съм си Фуджи фен :))

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: 798099   
Дата:   05-07-16 21:00

И на мен ми харесва, ама нещо не уцелвам шестица от тотото... щото освен телцето ще ми трябват и обективи. А те имат... много ги имат и все качествени, само дето няма как да си продам и двата бъбрека...

Който можже да си го позволи, ще се изкефи на макс!!! Пожелавам да са много такива!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: lamerko   
Дата:   05-07-16 23:02

Цените, които се прягат, не са много читави - дори за периферията са прекалили много сериозно. Вероятно ще излязат читави ментета, но... Аз ще си щтракам със старото Фуджи, па барем излезе по някое време X-T20 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: Lycan   
Дата:   05-07-16 23:28

Както казваше един Японец в БГ: "Аз съм Светльо, ако искате!" - канеше ни у Светльо...

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: IshootPeople   
Дата:   07-07-16 14:59

Излезе машината
http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_x_t2/

Добре изглежда интересно ми е видеото как ще се представя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: hotsnail   
Дата:   07-07-16 19:47

Къде е ентусиазма? Излезе няй-яката безогледална кропка и във ФФ само 4 леко анемични поста? при това май двама от коментиращите снимаме със Сони

Голяма звяр е. Съдейки по А6300 камера с тоя сензор има колосален потенциал - сензора и Аф датчиците му са на много много високо ниво. Фуджи са сложили и подобаващо тяло за по-интензивна и дори професионална употреба. Пуснали са 4К, плосък профил, джойстик.....нещо като Д500 без огледало. Цената не е ниска, но не е и откачено висока.

Честито! и поне драснете какво мислите....

http://www.dpreview.com/reviews/fujifilm-x-t2-first-impressions-review


http://www.dpreview.com/news/2952778073/hands-on-review-fujifilm-x-t2-mirrorless-camera


още



Публикацията е редактирана (07-07-16 19:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: SteliyanStoyanov   
Дата:   07-07-16 20:59

Ами снимаме си с фуджитата, какво да го обсъждаме :) много яка камера ама не сме я пипали :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: kvakioh   
Дата:   07-07-16 21:13

Аз мисля, и измислям най-накрая да заменя Х-Е1 с Т1 като падне цената...
ЗА 24Мпикс си имам едно друго, което не е като Фуджи, но бива.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: ATHOM   
Дата:   07-07-16 21:22

Ентусиазма си го има, просто не е изразен във ФФ. ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: lamerko   
Дата:   07-07-16 21:45

Хихихи.... засега ще продължа с X-T10-ката си :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: realnoncho   
Дата:   07-07-16 21:58

Няй-якЪтЪ с ентусизазъм кЪт турът 100 ISO. O, чакай.. тези неща ги има в друго 2 годишно тяло.

Поне хората снимащи с Фуджи не са такива техноманиаци като ъм... те си личат [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: zeromx   
Дата:   07-07-16 22:02

Ще си задържа X-T1 [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: Emoxide   
Дата:   07-07-16 22:30

Е-е-е, най-сетне!
А като знам, сериозни промени по дизайна правят чак в трето издание, така че съм обнадежден, T-3 може и да ми се хареса. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: sirkhann   
Дата:   07-07-16 22:31

Доволен съм. [smilie5]

Най-накрая технически актуален фотоапарат от нашите. Жалко, че чакахме толкова много... Да видим за какви пари ще дойде и кога ще пуснат 120мм макрото.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: Vanquished   
Дата:   07-07-16 22:50

Ширкане, много си назад с информацията :D

Цена....няма да ти хареса и на мен не ми харесва - 1700 евро.

120мм Макро няма да има, обявиха днес 80/2.8 OIS WR Macro

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: hotsnail   
Дата:   07-07-16 23:34

ми то за кропка 80мм не е ли по-удобно макро? Даже 70мм май не е лошо.

3500 не е малко пари, ама камерата е в класа, дето искат по 3500. Какво да го правиш. Не бих казал, че е надценена. Има ли слух за Х-Е3.



Публикацията е редактирана (07-07-16 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: victory13   
Дата:   07-07-16 23:39

Има 60... няма ги праим на салата през 10ммм...
Безмислен ми е малко този обектив... но така са преценили [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: Vanquished   
Дата:   08-07-16 00:01

Е, този е със стабилизация, влаго/прахо защита и вероято по-бърз. Няколко години плакоха за тези неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: victory13   
Дата:   08-07-16 00:12

Влаго и прахо защита добре, оис за макро не знам, по-скоро за други приложения.
Но тук идва най-острия безогледален обектив изобщо, 90/2. Спокойно поема и трите макро пръстена, без да загуби нищо от картинката си [cool] .

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: hotsnail   
Дата:   08-07-16 00:44

Има ли вградена стабилизация? Тия от ДПР може и да са го писали някъде ма не го видях.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: Vanquished   
Дата:   08-07-16 09:38

Тялото няма стабилизация.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: Emoxide   
Дата:   08-07-16 09:45

Телата на Фуджи, както и най-острите им праймове са нестабилизирани. Това е преднамерено и с цел постигане на максимално възможно качество на изображението. Това беше казано преди време. Няма да имат тела със стабилизирани матрици.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: vgramatikov   
Дата:   08-07-16 09:59

Фуджи се развиха много добре. Браво на тях. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: IshootPeople   
Дата:   08-07-16 10:56

Според мен цената си е много добре ,но както винаги понеже Българите сме много по-богати от Американци и Англичани в БГ ще е с 20-30 % нагоре .Само ми е интересно гледах бекстейджа на видеата там снимат с Атомус външен рекордер което не е много честно и не показва качествата на видеото от самата камера .

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X-T2
Автор: kvakioh   
Дата:   08-07-16 11:06

80 макрото е моя обектив веднага щом дойде, за допълнение към 60/2.4, ще бъде 1:1 и всичко останало. Добра работа, 120 беше прекалено силна мечта. 23/2 бил като 35/2, с устойчивост на пръски и др. Този също е интересен обектив.
E3 и др няма скоро да има, заради Е2s и подобрението на фокуса при Е2.
Въпреки, че ми оправиха Е1, ще се търси нещо ново, ако има $$, може и про-2 за Коледа някой да подари.[smitten]
Интересно е как се мъчат да направят чупещите екрани по-чупещи и с максимално кривене. Т2 не е изключение. Дано гумите да не са проблем като при Т1, доста бройки гледам втора ръка някои евтинки, заради точно този проблем. Добра камера си е Т2, 24Мпикс са достатъчно много.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »