Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 14:30

Здрасти, имах да прехвърля днеска снимките от един хотел на компа и тръгвам да ги обработвам и кво - не става на апарата ми пише Err 70 и до там. Апарата си снима нормално видео и снимки ама не мога да прехвърля снимките ...

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: DStefanov   
Дата:   17-06-16 14:47

Опитай следното:
1. Изключи камерата от превключвателя on/off
2. извади батерията, ако имаш грип, демонтирай него;
/Не е лошо да почистиш пиновете на батерията/грипа от окисния слой/
3. Изчакай около 1-2 мин.
4. Сложи отново батерия/грип;
5. Включи камерата.

Дано това да помогне![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: fototo   
Дата:   17-06-16 14:57

Пробвахте ли да свалите снимките с картрийдър
вижте какво пише тук
http://photo.net/canon-eos-digital-camera-forum/00WvfG



Публикацията е редактирана (17-06-16 14:59)

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 14:59

пробвах с 2 батерии и не ставаше и докато се мъчех с едната оставих другата да се зарежда и викам дай да я сложа тая дето се зареждаше 10 минути и взе, че стана ама може и късмет да е щото ми прехвърляше по 3-4 снимки само а с батерията която се зареждаше ми прехвърли всички снимки ... ама искам да знам къде е проблема за да мога да го отстраня и да не ми създава главоболия по време на работа..

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: asahi   
Дата:   17-06-16 15:45

Човек, дори и добре да живее...

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: steeens   
Дата:   17-06-16 18:23

...си купува картрийдър.

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: gchokov   
Дата:   17-06-16 19:18

Разкарва канона..

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: mladenov   
Дата:   17-06-16 19:27

Виж

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 20:05

Аз тва отдавна го видях ама никва работа не ми върши..

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   17-06-16 20:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 20:12

Кой сериозно занимаващ се човек ползва лаптоп ? Нямам лаптоп с настолен компютър съм , искам да знам от къде е проблема да мога една евентуална продажба да го продам в добро състояние без проблеми

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   17-06-16 20:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: steliyanstoyanov   
Дата:   17-06-16 20:20

Кой сериозно занимаващ се човек използва апарата си за кард риидър? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 20:23

Аз, до сега съм нямал проблем и не ми е трябвал card reader и не ми се занимава постоянно да вкарвам и изкарвам карти

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: mmjm   
Дата:   17-06-16 22:28

Err 70
Description: A malfunction with the images has been detected.

Resolution: Turn the power off, then remove and re-install the battery. Then turn the power on again.
Казваш, това не ти върши работа, кард риидър не ти върши работа, мненията на всички писали не ти вършат работа, значи е време да затваряш темата и да питаш примерно в poparmenia.com=

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 23:25

КАРД РИЙДЪРА НЕ Е ПРОБЛЕМ ДА СИ ГО КУПЯ, не е там работата ... колко пъти да кажа, че желая някой по запознат да каже мнение от какво може да се е появил проблема и къде се корени за може да бъде оправен в най-скоро време.

@mmjm какво не разбра от по-горе написаното ? аз снимките ще ги оправям искам като го продавам след време да го продам без подобни проблеми... ш*бания проблем искам да разбера от кое точно идва, батерията ли е , картата ли е , апарата ли е за да мога да действам на време и да не стане по-средата на работа да ме остави някое от тези неща ... нещо неясно ? мразя да повтарям вече.. щом пускам тема значи съм проверил за проблема в интернет и не съм намерил как да оправя проблема, тва е .. не е нужно на всяка тема да изкарвате готови неща от интернет, единствения смислен коментар беше, че може за момента да се ползва card reader, а най-безсмисления да се опитам да сложа CF карта директно в лаптопа [smilie18] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: lamerko   
Дата:   17-06-16 23:30

От Канон си знаят за проблема - пишат си, че ако не се оправи с батерията - директно на сервиз и ако не е гаранционен, да си приготвиш парички. Според мен проблема е свързан с управлението на шината за данни към изхода.

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   17-06-16 23:37

значи можело някой да каже нещо умно...

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   19-06-16 14:14

проблема се оправя като се зареди батерията напълно и тогава се прехвърлят файловете.. малко нелогично но това го оправя.. :)

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: ffoko   
Дата:   19-06-16 15:48

Не е нелогично. Машинката си смята обема информация и % батерия и решава дали ще прехвърляш или не. Защита от загуба на информация.

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   19-06-16 16:08

хмм.. може да си прав :)

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: codcdbp   
Дата:   19-06-16 16:12

Накратко батерията е почти приключила житейският си път.
Същият проблем го срещнах и аз - след покупката на нова батерия всичко е наред. Със старата - след като се изчерпи под 50% или там колкото дава такива проблеми.


Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   19-06-16 16:18

както и да е, налага ми се да продам тялото и го продавам на цена от 1 000 лева понеже излязоха неотложни разходи и бързам да го продам с 2те батерии едната е оригинална и 2 карти памет , по-ниска цена няма никъде но ми е спешно за повече инфо съм го пуснал в базара, оказа се, че с тялото няма никакъв проблем. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 17:17

И кво стана, от „ама искам да знам къде е проблема за да мога да го отстраня и да не ми създава главоболия по време на работа“ мина през, кой кви тъпи съвети давал, всъщност всички съвети бяха работещи съобразени с искането да не Ви създава проблеми по време на работа и стигнахте до „налага ми се да продам тялото“. Да бяхте тръгнали оттам, вместо да се държите като участник във вчерашното мероприятие. Успех с продажбата.

Отговори на това съобщение
 Re: EROR 70
Автор: test1011   
Дата:   19-06-16 17:26

ами като ти предложат много изгодна оферта за 6д и ти трябват спешно пари естествено, че ще бързаш да продадеш тялото, писах го с умисъл евентуално за напред да няма проблем докато работа , но по стечение на обстоятелствата няма да има за напред и се разбра, че проблема не е от тялото. Пак се изказваш неподготвен

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »