Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимка
Автор: mexxxxxus   
Дата:   10-06-16 15:17

Моля за малко помощ. Искам да кача снимка в сайта и по-точно портрет,но ми излиза на страни при записването. Защо става така някой да обясни,че на мен не ми е ясно!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка
Автор: Nikolas666   
Дата:   10-06-16 15:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка
Автор: JohnyWalker   
Дата:   10-06-16 15:52

Бих ти предложил да изтриеш EXIF на снимката, но сигурно няма да разбереш за какво говоря.

Опитаи да я отвориш с някаква програма Фотошоп или подобна и виж дали е правилно завъртяна, след което я запази отново с ново име и пробвай пак да я качиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка
Автор: roburt48   
Дата:   10-06-16 16:22

Може и да изръся някоя тъпотия, но все пак ще пробвам и аз да помогна. Ако не се лъжа някъде в правилата за качване на снимки (преди да се обнови) имаше препоръка името на файла да е само на латиница ! Поне такъв спомен имам, и че ако се качват файлове с имена на кирилица, съществува възможност за грешка при качването .... Не съм на 100% убеден, но ми е останало като инфо в паметта :)



Публикацията е редактирана (10-06-16 16:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка
Автор: mexxxxxus   
Дата:   11-06-16 08:12

Като цяло проблемът е в това,че снимките се мъчех да ги кача от таблет,а явно не става от него докато от лаптоп няма проблеми :)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка
Автор: roburt48   
Дата:   11-06-16 13:34

Е супер :) Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   11-06-16 13:53

На мен пък изобщо не ми се отваря линка за качване ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »