Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Лицензи?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   10-06-16 00:06

Драги съфорумци, не съм от най-активните публикуващи снимки, но и на мен ми се случва понякога :))). Една от причините да не качвам снимки, е че ми е омръзнало от любителските... и доста често малоумни мнения и рейтинг. Малоумен рейтинг, означава, че такъв липсва. ... както и да е, хиляди пъти е дъвкано това тук.

Забелязвам обаче положителна промяна, която е свързана с някакви лицензи. При качване на снимка е на разположение лист с избор на лиценз.

Извинете ме ако съм пропуснал да прочета къде са описани въпросните лицензи, ще се радвам да се намери някой да обясни какво означават или ако са описани някъде да посочи с линк.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лицензи?
Автор: batsali   
Дата:   10-06-16 00:32

https://creativecommons.org/

Отговори на това съобщение
 Re: Лицензи?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   10-06-16 00:42

цц и на български го има .., а какво е стандартен Фото-Форум лиценз?

Отговори на това съобщение
 Re: Лицензи?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   10-06-16 16:34

според наблюденията ми за фотография без паспарту, не трябва да се дава лиценз [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лицензи?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   13-06-16 15:40

някой пак се е напушил :)))

https://www.youtube.com/watch?v=IB4dp_ortWA




Публикацията е редактирана (16-06-16 01:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Лицензи?
Автор: Kalimas   
Дата:   21-06-16 19:34

За да не отварям нова тема - ФФ щом използвате някакви лицензи във форума, трябва да сте ги публикували поне в правилата или FAQ, ясно обяснени и какво представляват. С какво се съгласяваме?

Публикувайте ясно пълното съдържание на всички лицензи и условия с които искате да се съгласим при качване на снимки. Не открих какъв е този "стандартен фото форум лиценз", а другите явно позволяват сваляне и ползване на снимки срещу "признание". Моля пояснете на явно място във форума и сайта, кое какво е и кой с какви права се ползва.



Публикацията е редактирана (21-06-16 19:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Лицензи?
Автор: Starswriter   
Дата:   22-06-16 15:09

Ще се радвам и аз да разбера повече за Лицензите във ФФ, както и колегата Kalimas предлага.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »