Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: sibirska   
Дата:   07-06-16 08:30

Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС? Интересува ме по-точно калибрирането на обектив Pentax.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС?
Автор: BXMarkov   
Дата:   07-06-16 12:05

Да за семеен албум са екстра, доволен съм. Отделно фотокнигите им наистина са много добри (правят се в Австрия). За сериозни отпечатъци си има други места.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС?
Автор: sibirska   
Дата:   07-06-16 12:45

Интересува ме по-точно калибрирането на обектив Pentax.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС?
Автор: penco   
Дата:   07-06-16 12:46

sibirska явно не пита за копиране на снимки, а от миналото лято книгите не се печатат в Австрия, вече нямат общо с австрийската фирма.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: Simbon4o   
Дата:   07-06-16 12:53

Това не беше ли хепифото?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: sibirska   
Дата:   07-06-16 12:56

Беше вече не е. Сега е ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: colorphoto   
Дата:   07-06-16 16:01

Ми Пентаксите там се калибрират,няма къде другаде.

Обади им се и говори с техника Пепи.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: lamerko   
Дата:   07-06-16 16:16

Правил съм снимки там - с изключение на опаковката, нямам забележки. Но за сервиза им - там не знам...

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: colorphoto   
Дата:   08-06-16 02:26

Техника там е отзивчив човек - каквото може да бъде оправено ще го оправи.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: Simbon4o   
Дата:   08-06-16 08:10

Ако нямаш големи надежди ще ти помогне [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: i_v   
Дата:   08-06-16 10:23

За отзиви от сервиза по-добре питай в пентакския форума, мисля че ще събереш повече мнения. Може да потърсиш и стари такива.

Аз, не съм калибрирал обективи там, но съм ремонтирал 2 обектива (един Тамрон и един пентакс, там е и оторизираният сервиз на Тамрон).Впечатленията са ми, че техника действа бързо и коректно, човека се обади за допълнителни уточнения, какъв точно е проблемът и ги ремонтира. Има възможност да ги изпратиш/получиш с куриер, ако не си от София, но се обади предварително за уточняване.
Не ми се вярва, да не се справи с калибрация.

Какъв точно е проблемът? Не може ли да се коригира с Focus adjustment-a, почистване на фокусния сензор, малкото огледало….. тоест с рутинните методи….

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: sibirska   
Дата:   08-06-16 12:18

Питах в пентакския форум но няма отговор.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: pabadjiev   
Дата:   08-06-16 21:08

Техника е много добър! Има поглед върху техническите фотографски проблеми. Говоря от моят опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: Simbon4o   
Дата:   08-06-16 21:29

В пентакския форум лошите мнения ги трият [smilie5] потърси тук мнения има доста. Но за старото име - хепи фото.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: sibirska   
Дата:   09-06-16 08:37

В пентакския форум кажеш ли нещо на криво и те гонят [smilie18] .

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ползвал ли е услугите на ФОТО ПРИНТ ЕКСПРЕС за калибриране на обектив Pentax.
Автор: Tuborg   
Дата:   09-06-16 14:11

Аз съм си калибрирал обективи там и съм доволен. Моята камера беше в гаранция и затова калибрацията не ми струваше нищо . . .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »