Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Относно GoPro камера
Автор: LaL40   
Дата:   07-06-16 21:18

Здравейте. Спрял съм се да закупя GoPro камера + LCD за 549 лева. Има обаче един проблем - не може да се сменя батерията . Това всъщност проблем ли е ? Казаха ми от магазина ,че ако стане нещо с батерията гаранцията покрива ,но след гаранцията какво правя тогава .... и след като разбрах това реших да си взема GoPro Hero 3 silver или black но пък те много трудно се намират,защото са спрени от производство - знаете ли защо са спряни ..... а GoProHero 4 не ми трябват ,защото са много скъпи а и 4к не ми трябва - Hero3 е добре ,че е по евтино както и +LCD Модела . Какво препоръчвате пичове .

Отговори на това съобщение
 Re: Относно GoPro камера
Автор: djounsa   
Дата:   07-06-16 22:29

Как така не може да се сменя батерията ??? Ако ще го ползваш вместо рибешко око търси по-нови модели от HERO 3 и не очаквай да докараш качество на DSLR. Попринцип след всеки нов модел на го про старият се спира от пройзводство, можеш единствено втора ръка да намериш тройка !

Отговори на това съобщение
 Re: Относно GoPro камера
Автор: kiten   
Дата:   07-06-16 22:57

Погледни при конкуренцията от сони и джи.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно GoPro камера
Автор: goldstar   
Дата:   07-06-16 23:42

Относно това че гаранцията покривала проблеми с батерията е пълен фалш и лъжа ! ! ! Точно преди две седмици някъде ми се прецака батерията на 4 black и се обадих , и какъв беше техния отговор ?? - "Гаранцията не покрива проблеми с батерията" . И кво прайм ся ... да фък ? [cool] Дадох си аз 45лв и си купих чистак нова [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно GoPro камера
Автор: vinse   
Дата:   08-06-16 09:07

Обикновено производителите дават 1 година гаранция на батерията, още повече, когато тя се води, че не може да бъде сменена от потребителя, но това трябва да се прочете в гаранционните условия.
Иначе няма батерия, която да не може да бъде сменена, просто някой се сменят малко по-трудно, чрез развинтването на няколко винта [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »