Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   19-04-16 17:29

Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези във фото студиата? Майка ми си е наумила да си купува принтер с който да си принтира снимките на тази специална хартия във фото студиата която използват. Аз нямам никаква представа какъв принтер може да принтира на такава хартия. Разбира се търся нещо евтино и вероятно от моста мисля да го взимам, че там съм с отстъпка. Моля помагайте с инфо какъв трябва да е този принтер, нахвърляйте някакви евтини примери :) Благодарим!

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: Станчев   
Дата:   19-04-16 18:01

При 15-20 стотинки за снимка от химичните лабове, не си заслужава принтер, от който снимките ще избледнеят след 3-4 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: HIT   
Дата:   19-04-16 18:12

Повечето студия още работят с минилабове по редица причини, и както Станчев каза по горе - при тези цени - не си заслужава инвестиция в принтер, освен, ако не е на принципа - "кефа цена няма".


Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: lamerko   
Дата:   19-04-16 18:17

Всъщност какво разбираш под "специална хартия"? Ако става въпрос за канава, тя дори не е хартия :)

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   19-04-16 19:21

Пичове ще ми помогнете ли или ще ме разубеждавате? Майка ми е баш на принципа кеф цена няма, ама търси най-евтиното което ще й свърши работа. Моля за помощ, не разубеждаване :)

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   19-04-16 19:48

скролни нагоре и ще видиш реклама на един EPSON L805 за 469лв
Натисни рекламния банер и ще видиш какво ще получиш за тази сума.

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   19-04-16 20:00

Човек нямам такъв банер. [smilie11] ПО-евтини за около 300кентавъра нема ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: HIT   
Дата:   19-04-16 20:03

Ето това е народопсихологията на българина - аз съм на принципа кефа цена няма, ама търся най-евтиното което да ми свърши работа[cool]
По темата - ако под "специалана" хартия имаш предвид светочувствителна фотохартия - няма да стане с принтер. Ако искаш да е принтер - послушай metodiev_martin - L800 е твоя модел, въпреки, че не е от най-евтините .


Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-04-16 20:42

[smilie8]



Публикацията е редактирана (19-04-16 23:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: Maelstrom   
Дата:   19-04-16 21:34

@momche_s_vyobrajenie
Колега, разгледай тази тема: Избор на фотопринтер . В нея доста подробно е разискван подобен избор.


Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   19-04-16 22:05

Maelstrom мерси! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Kакъв принтер ми трябва за да принтирам хартиени снимки като тези в студиата?
Автор: lanselot   
Дата:   20-04-16 17:00

Наскоро си взех Epson L805. Прекрасен е!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »