Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте осветление
Автор: zaadi   
Дата:   12-04-16 16:51

Здравейте на всички!!! И аз като начинаещ търся съвет.
Искам да снимам клипчета за youtube. Разполагам с камера Canon 700D. Проблема е, че през деня съм на работа и няма как да се възползвам от дневната светлина. Моля за препоръка за подходящо за целта осветление, което бих могъл да закупя и да използвам и да ми върши работа за начало. Разполагаемият бюджет е малък(до около 100 лв), така че вариант е и нещо 2-ра употреба. Попаднах на онлайн магазин предлагащ 2 софтбокса за 40 $ с възможност за доставка от Германия за 10 $. Поръчах ги, но за съжаление се оказа, че вече не изпращат стока от Германия, а само от Китай. Няма смисъл да казвам, че доставката в този случай надхвърли два пъти цената на софтбоксовете и се наложи да ги откажа. Така че, ако някой може да предложи нещо подходящо и в рамките на споменатият бюджет - ще съм много благодарен.
Поздрави.


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте осветление
Автор: sasko_stamatov   
Дата:   12-04-16 16:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте осветление
Автор: J0R0   
Дата:   12-04-16 17:05

Две халогенки по 1500W и си в джаза.
общо 66 лева
Ама и доста топлят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте осветление
Автор: BXMarkov   
Дата:   12-04-16 17:11

Жоро, не лъжи човека "Крайна цена: 1бр.- 6.93 лв." за два броя общо 13.86! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте осветление
Автор: zaadi   
Дата:   12-04-16 17:12

С китовия обектив съм, този който е без стабилизация. Ревюта на детски играчки ще се снимат, т.е. само играчките - разопаковане, сглобяване(ако се налага), показване на функционалности и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте осветление
Автор: J0R0   
Дата:   12-04-16 17:26

6.93 е 150 ватовата, аз написах 1500W - там едната е 33 лв.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »