Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: Frenchev   
Дата:   08-04-16 16:02

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: Frenchev   
Дата:   08-04-16 16:03

Здравейте колеги,

предполагам тук сред вас има хора, които работят в или поне с печатници. тъй като отдавна не съм в България и съм загубил всякаква връзка. Търся си печатница, която да може да направи нещо от картон. Става въпрос за Google Cardboard:


http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2014/12/fold1.jpg



Трябва да се направят три щанци, които да режат трите отделни части на очилата и да се направят няколко сгъвки.

Това е чертеж на отделните части:


http://prikachi.com/images/875/8739875g.jpg



Също така да има възможност и за печат върху някои части от картона.

Някой може ли да ме препрати към печатница, която може да извърши подобна услуга.


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: hose   
Дата:   08-04-16 16:05

print.bg и вертикал 7 може би



Публикацията е редактирана (08-04-16 16:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: dafil   
Дата:   08-04-16 19:52

Показаното на снимката изделие е от велпапе.Но независимо дали от картон или от велпапе,в Идеал АС могат да го направят

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: Gecata   
Дата:   08-04-16 20:01

Мога да ти го изработя, но трябва да знаеш, че за да го вкарам в печатницата ще трябва да ти поръчам щанца и ще е необходим тираж от няколко хиляди бройки. Не е рентабилно изделието да се изработи в малък тираж.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: asahi   
Дата:   09-04-16 19:24

Трябва ти не точно печатница, а човек/фирма, който да организира производството на това изделие. В печатницата се влиза с готови файлове и тираж, а не с абстрактни идеи. За цената не се безпокой - посредниците работят с отстъпки, а не с надценки. За сметка на това могат да ползват технологичните предимства на много подизпълнители, а не каквото има в цеха. Носят и отговорност, което никак не е маловажно.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: Frenchev   
Дата:   09-04-16 20:28

Gecata за няколко хиляди бройки става въпрос. Можеш ли обаче да калкулираш цена, която да включва и печат върху един от компонентите. Интересува ме цена за бройка примерно за 2000 и за 5000 тираж.

Интересно ми е също каква част от цената ще е щанцата и каква би била цената за следващи поръчки.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: biso   
Дата:   09-04-16 20:30

ако не държиш на печата, има плотери дето могат да режат микро велпапе. за макети и малки тиражи

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: Frenchev   
Дата:   09-04-16 20:34

Става въпрос за голям тираж и печата е важен.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: nemchev   
Дата:   09-04-16 21:30

грубо 300-500 лв. макс за щанцата, която се заплаща еднократано, после се добавя цената на печата и довършителните работи, в зависимост до колко трябва да е завършен продукта при крайния клиент. Ако има опаковка е добре да се поръчат заедно с оглед на цената. Повече неща и по-голям тираж = на по-ниска себестойност на крайния продукт.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: landstar   
Дата:   10-04-16 09:49

Дръж се за Gecata! Сещам се къде ще го изработи, там е мястото. Другото е надомна работа. Особено ако ти трябва тираж, качество на сряза, добро очукване, каество на печата. Ако е за бизнес - не се колебай.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: asahi   
Дата:   11-04-16 14:49

Ако е за София мога да те насоча.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте контакти на печатница способна на...
Автор: Frenchev   
Дата:   11-04-16 22:38

Един колега вече, ми предложи помощ, но се оказа, че нямат капацитет. Друг чакам за отговор. Няма значение за кой град е, но предполагам, че в София има най-голяма вероятност да намеря.

asahi ти накъде би ме насочил?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »