Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоалбум
Автор: lamerko   
Дата:   31-03-16 02:48

Дойде време да събера малко снимки в албумче, но след прегледите в нета останах изумен предлаганото.

Значи основната идея за албума е да е класически - с ъгълчета или някакви лентички, дето не ги знам какво представляват. Искам да мога да миксирам 10х15 и 13х18 снимки в хоризонтално или вертикално положение. От едно фотоателие ми предложиха някакъв вариант с лепящо фолио, който нещо не ми допадна. И пак казвам - става въпрос за албум, а не за фото книга.
- да е класически вид (с ъгълчета);
- да позволява максимален размер 13х18;
- да не е голям - максимум до 200 снимки 10х15 (гледам, че така ги водят);
- да няма тематични извращения - искам албума да е напълно НЕУРАЛЕН.

Търсих някъде около 3 часа из българските сайтове и зачна дами се реве - ужасът е абсолютен... единственото, което успях да намеря и сякаш отговаря на изискванията ми напълно е следното: Goldbuch 30 листа. Размерите и броя на страниците ме уреждат напълно, но естествено липсва нужната ми информация, за начина на закрепване.

Имате ли някакви идеи за подобен албум или направо да поръчвам от този?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: Bess_bg   
Дата:   31-03-16 08:02

Има снимка на разтворен албум Goldbush, но с 10 страници - ето така изглежда отвътре:

https://www.orangecenter.bg/klasicheski-kozhen-fotoalbum-goldbuch-s-10-lista-4009835233801.html


Изглежда сякаш снимките се залепят за страниците и не е с ъгълчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: vladod   
Дата:   31-03-16 08:28

Не искам да те отчайвам, но търсеното от теб го НЯМА на пазара !!!
Можеш да се обадиш на Любо ЛАЛЕВ от Фото БРАВО и да му кажеш какво искаш - той ще ти направи точно каквото искаш !!! Преди го предлагаше, дори да го няма вече като готов артикул, сигурен съм, че ще се отзове [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: MuHaTa123   
Дата:   31-03-16 10:24

http://www.photolan.net/album-selfadhesive-q677718b

Това май отговаря на изискванията в голяма степен, но се води за 400 снимки 10х15 ( 100 страници/50 листа).

Този Goldbuch е с фолио листи със самозалепващо фолио, а до колкото разбирам , трябва да е с оризова хартия и снимките да се залепват с ъгълчета.



Публикацията е редактирана (31-03-16 10:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-16 13:11

Последния път, когато си търсех албум и аз като тебе голямо избиране, голямо гледане и накрая и аз се спрях на този въпросния Goldbuch 30 листа, който и ти си харесал. Албума е готин и си заслужава...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: lamerko   
Дата:   31-03-16 15:15

Наистина отчаянието е голямо. Изглежда вече снимкиет на хартия са отживелица и се правят само за събития - сватби и бебешки работи...

MuHaTa123: тоя го гледах, но наистина за конкретната цел ще дойде твърде голям.

Явно ще поръчвам тоя на Goldbuch със фолиото, а за бъдеще - ще си поръчвам от Амазон-а. Сега обаче нямам нерви и време да избирам и да чакам доставка от там :(

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: camelasign   
Дата:   31-03-16 17:47

...аз си поръчах изработка на нещо като фотокнига по зададен от мен размер и брой страници, но без снимки вътре, а само с черен картон. снимките си поставих с ъгълчета

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: lamerko   
Дата:   31-03-16 18:20

Мда, преди малко гледах Фото БРАВО (дето го спомена @vladod) - има интересни изработки за 80 лева. Ще им взънна за малко повече информация :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: pivanov   
Дата:   31-03-16 21:52

http://www.pro.fotobravo.com/?a=page&name=handmadealbum

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: chovecheto   
Дата:   04-04-16 00:07

Моите наблюдения са, че има огромно предлагане на албуми. На прима виста се сещам няколко места в София с прилично голям избор - Кодак Експрес на Славейков, ФотоМясто на Римската стена, Фотосинтезис, Ориндж Център.... Може би онлайн няма всичко качено и е по-добре да се разходиш и да прецениш на място.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: lamerko   
Дата:   04-04-16 02:36

Има, но са ИЗВРАЩЕНИЯ. 90% ползват джобове (дори ми пробутаха такъв - уж не бил с такива), а останалите са с лепящо фолио. Не знам за това фолио - може да е ОК с него, но точно сега не искам да експериментирам.

Както и да е - в крайна сметка си поръчах албум от фото Браво.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоалбум
Автор: victory13   
Дата:   04-04-16 04:02

Не са ок тези с фолиото... Печатих 15/21 по желание, и добре, че поне снимките си харесаха... Говоря точно за посочения по-горе [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »