Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: iasen2   
Дата:   29-02-16 07:52

Какво е мнението ви за www.snap.bg

Някой има ли реална полза и действителна оферта от там ?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: realnoncho   
Дата:   29-02-16 10:02

Сигурно винаги е по-добре да те има на още едно място. Проблем е, че няма критерии и подбор. Доста народ се е писал професионален фотограф, така че не е хубаво да се изостава - да се пуснем всички [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: lamerko   
Дата:   29-02-16 14:27

Мизерници. Преди време се бях регистрирал - пак от лик, тук от форума. Общо взето нищо особено, не пък и не пречеше една регистрация. Да, но след време изнагляха - почнах да получавам на седмица по 3-4 мейла, че еди кой си потребител искал информация за мен или оферта... но за да видя кой-какво - да съм бил ПЛАТИЛ. Всеки път по не знам колко си... та нали се сещате, че близо година и половина никой не се интересуваше от мен, а след това "заваляха" офертите. Естествено нищо изненадващо - нямаше опция за изтриване на акаунта... премахнах снимките си и сложих безсмислена информация. Но съм забравил имела... и о, изненада! Офертите не намаляха! Е, смених имейла на един друг, правителствен за връзка с определени регулативни органи... и вече нямам платени "оферти" :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: iasen2   
Дата:   29-02-16 15:24

Аз си изтрих профила , като видях че реален бизнес в този сайт няма да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: Gecata   
Дата:   29-02-16 15:33

За две години и над 100 запитвания имам една поета поръчка, която едва покрива цената на SMS-те които съм пуснал за да прочета запитванията за да мога да им отговоря. Нещата се изродиха от момента, в който запитването тръгва в пакет към всички регистрирани фотографи от района, а не конкретно към определен фотограф. Удряйkи го на брутално печалбарство собствениците на сайта се самоубиха. От няколко месеца не отварям запитванията чрез snap.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: fove   
Дата:   29-02-16 15:50

И аз така.Ако не направят сайта така че,клиента да се обръща към конкретен фотограф,е безсмислено да им се пълнят гушите.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: xm_style   
Дата:   29-02-16 16:34

Това е аматьори, които отчаяно искат поне веднъж някой да ги наеме.

Преди време разгледах сайта и видях, че няма нито един уважаван от мен професионалист. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: Gecata   
Дата:   29-02-16 19:05

xm_style , това е възможност, която ако се експлоатираше правилно би донесла ползи и за трите страни които я ползват. Колкото до високите критерии за професионалистите които заслужават твоето уважение си е лично твоя работа, което не определя в никаква степен успешността на такава платформа :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: xm_style   
Дата:   01-03-16 09:54

Gecata. Разбира се че е лично мнение, останал съм с впечатлението че във форумите всеки споделя именно собственото си мнение.

Да се поставиш в един кюп с куцо кьораво и сакато си е личен избор. Сега пак погледнах и наистина има хора, които не им отива това ниско ниво. Може просто да са се объркали, прибързали, недогледали.
Не защитавай изгубена кауза, защото сайта не струва. Бягай от там и използвай други истински възможности. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: qwerty102030   
Дата:   07-02-18 17:33

Да определено сайта е "леко" шарлатански.Ако си отвориш нов прайвит таб и си ровиш в профила го отчита на статистиката,че все едно някой друг се е интересувал от профила ти... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: iavorianev   
Дата:   07-02-18 18:58

Да, ялова работа...искат 30 лева на месец за да си ВИП и да си виждаш запитванията,или по 6 лева на СМС. И с тоя бутон Изпрати запитване до всички фотографи, някоя от БГ Мама може да пита всички във Пловдив колко ще струва някой да направи няколко снимки за рождения ден на детето [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: pllb   
Дата:   07-02-18 23:08

И аз останах с лоши впечатления от него




Публикацията е редактирана (09-03-18 07:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: diana2017   
Дата:   08-02-18 03:39

Загубени пари и време и надежди :) е този "сайт" , бягайте далече [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: Stoimen_82   
Дата:   08-02-18 14:45

Плащах 2 месеца такси(2014г), видях, че няма никакъв смисъл, а освен това ...както казаха и по-горе е много дразнещо и безсмислено да има масово съобщение/запитване към всички фотографи от градът. За мен е сайт направен с цел да взима такси от фотографите и после ...нищо. 6лв СМС от който не се знае какво ще избере "клиента" ... клиенти са в кавички специално през този сайт, мисля, че ме разбирате какви клиенти може да има при положение, че получавам съобщение ( до всички в градът ), което гласи - Търся фотограф за: Сватбеното ни тържество на 14.04.2018г., което започва от 15:30ч. Е това пратено до всички фотографи...дори не си направили труда да влязат във всеки профил отделно да видят какво портфолио има, как снима. Така че отпишете го този сайт.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: MrPhoto   
Дата:   08-02-18 15:55

някоя от БГ Мама може да пита всички във Пловдив колко ще струва някой да направи няколко снимки за рождения ден на детето

Ами разбира се, че така правят клиентите.
Изпращането до всички е страхотна опция, защото вие, драги фотографи, следва да грабнете вниманието на клиента.
Свърши се вече с бай георги с хорамага на ъгъла, искаш, не искаш - там си.
Не ползвам сайта, чета коментарите само от тук. Но въпросната опция е много добре замислена. Няма човек, който да обикаля 100 фотографи и да гледа портфолиа.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: iavorianev   
Дата:   08-02-18 19:27

MrPhoto ,  за такива клиенти ,такива фотографи. Всеки си има глава на раменете и може да отбира дали да се занимава с такива или не. Аз съм направил своя избор,вярвам че и изказалите се дотук също

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: MrPhoto   
Дата:   09-02-18 11:00

Какво значи такива клиенти? Мамата от бгмама, която иска да се заснеме рожден ден на детето - към кои спада?
За мен всички клиенти са еднакви - искат да си дадат парите за качествена услуга. Дали ще е мами или международен конгломерат е все едно - подхождам по еднакъв начин и давам най-доброто от себе си.
Започна ли да деля клиентите - съм приключил.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: iavorianev   
Дата:   09-02-18 12:06

MrPhoto тотално не ме разбра...говорих за тези клиенти които започват диалога с Колко ще струва и завършват с това Да дойдеш и да щракнеш няколко снимки. За тези става дума,които не уважават работата на фотографа,следователно няма как и да получат моето уважение. Аз тези ги деля и съвсем не мисля че съм приключил,дори напротив. За другия тип клиенти, за тези който държат на качество, си имаме взаимно уважение.Защото те виждат моя труд,намират го за качествен. А тези дето не ги интересува кой как,водещото е
"колко" не са ми приоритет при работа.
Капиш?



Публикацията е редактирана (09-02-18 12:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: lamerko   
Дата:   09-02-18 12:26

Проблемът в случая не е в клиентите, а в посредника. Като цяло клиента не е длъжен да знае технически или каквито и да било други подробности - той иска услуга и е за нея е отделил даден бюджет. Сега дали дали ще си намери някой да му я извърши и какъв ще бъде крайния резултат - това са съвсем други въпроси.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: CDman   
Дата:   09-02-18 12:35

След като форума не предлага подобна услуга защо се възмущавате, че друг сайт я предлага ? [smilie8]

Имало заплащане - ами ще има. Нали искате да се цени вашия труд ? Оценете и труда на тези, които поддържат сайта. В края на краищата никой не ви кара да се регистрирате там насила. [smilie3]



Публикацията е редактирана (09-02-18 12:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: Fixt00l   
Дата:   20-12-21 18:34

Не се въздържах да "възродя" темата - трябва да я направят задължителна, за да не им горчи на хората (това би било пагубно за Изкуството). По същото време, когато сте писали, ползвах "услугите" на сайта. Станах свидетел на безумно нагло отношение и от собственика, и от клиентите - няма да ми повярвате. Ще бъда максимално подробен - вярвам, че това ще е полезно.
Вие сте казали повечето неща, затова аз ще "задълбая" още повече. Вече няма SMS...искат да плащаш като поп месечна такса, и то, БЕЗ ДДС, заради което ще уведомя властите - забранено е без ДДС, от години. Самите хора няма да ги коментирам - бях се съгласил да снимам кратък рожден ден за 50 лв. Предварително си обясних стила и подхода и казах, че не приемам намеси в работата си, не снимам картечарската, и давам по-малко снимки, добре планирани. Не помня колко, но бяха десетки. Късно вечерта клиентът пише "имаш ли още снимки", без препинателни знаци, че и на "ти" говори. Повторих всичко, което бяхме обсъдили...и падна изнудване за още снимки, и когато не стана - хубавичко ме описа какъв непрофесионалист съм бил. Обясних, че художествени снимки в репортажна среда с естествено осветление не са лесни, че това е над средното ниво...Направих разбор - обясних композицията, развитието на няколко истории от четирите страни, какво ли не...няма, братче...
Такива случаи имах и на сватби, където булките бяха образцови дами...до момента на изнудването. Когато не дадох 2х повече, отколкото сме се разбрали, отнесох хамалски псувни. И все младо_женците бяха млади женчовци, а не мъже. Но върхът беше, когато ме оспамиха с изнудвания за ВИП-профил и написах учтиво предложение да дадат някаква сигурност на фотографа, не да го изнудват за парѝ, които няма да може да си изкара...и че докато се активира профил след 24 часа, клиентът вече си е намерил фотограф след 2 минути (случвало се е). Това стана към 21:00 и след малко звъни някакъв мйекащ селю с цървуло-шопски говор (така се казвало, уведомиха ме познати софиянци). По-надуто и господарско поведение дори от полицейски инспектор не съм виждал. Започна да крещи какъв "изключително малоумен имейл" получил. Попитах го как така определи - психиатър ли е човекът, писмото има умствен капацитет ли, какво...оня закрещя яко. Видях аз, че с бай Ганя не мож се разбра, и толкова хубаво го унижих, че почна да трепери "чуйте, господине"...след което му тряснах телефона и какво да видя - изтрил ми профила...Много обичам тая максима, че най-хубаво е да те блокират - все едно боклукът се е самоизхвърлил от живота ти, без да си мърдаш пръста... Къде сме тръгнали ние в дива балканска сбирщина да обясняваме за осветление, изкуство, художествено-репортажно пресъздаване...И кажеш ли, че само единият обектив струва 2500, и сме го купили, за да дадем максимално качество - следват хипер-мега-гига-експертни психо-оценки колко сме луди... Явно сме такива - да снимаме за тяхно величество ганювски нищожества, за подаяния.

https://www.vbox7.com/play:481d28e260?p=favourites&id=4115373

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: asahi   
Дата:   20-12-21 18:56

Нормален човек няма работа там.
За ДДС-то не си прав. Счети ще ти обясни.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: ecobo   
Дата:   20-12-21 19:34

Навремето, когато още снимах за пари, си направих регистрация там. Отсвирих ги след първото обаждане от админ, който ми се накара защо съм казал на клиент, забележете, в ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ, да си изтегли ценова листа от личния ми сайт. Наврях го тоя "админ" където му е мястото. После просто си изтрих всичко от сайта им, може би още стои профила, защото се оказа, че не мога да го изтрия. Тия са абсолютни дебили! Не знам защо бяха решили, че могат да правят пари от въздуха, и то по такъв нагъл и неморален начин!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: MishkaGalin   
Дата:   20-12-21 19:50

ЩО аматьор е човек който не си изкарва хляба от хобито си ,професионалиста си изкарва хляба от хобито си !! А това което не разбрах от твоето писание ТИ ПРО.ли си или ЛАМЕР та ""Преди време разгледах сайта и видях, че няма нито един уважаван от мен професионалист. "" пишеш това а професионалистите дето ги уважаваш знаят ли ???? Другото не съм видял ЕДНА твоя снимка да те премерим надлъж и шир !!! Хората предлагат то е пазар всичко е ако искам пласирай се и ти [thankyou] [thankyou] [thankyou]



Публикацията е редактирана (21-12-21 07:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е мнението ви за snap.bg
Автор: MishkaGalin   
Дата:   20-12-21 19:55

[shtrak] [shtrak] [smilie19] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (20-12-21 19:58)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »