Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Договор за използване на снимките с рекламна цел
Автор: Краси-Чочева   
Дата:   17-02-16 13:41

В следващия пост..

Отговори на това съобщение
 Re: Договор за използване на снимките с рекламна цел
Автор: Краси-Чочева   
Дата:   17-02-16 13:49

Здравейте! Трябва ми договор за използване на снимките с рекламна цел. Намерих този вариант в Интернет, но ако дам на клиента повече снимки, как ще стане ясно за кои снимки точно важи договора? Също искам да попитам къде трябва да се опише за какво точно могат да се използват и за какво да не се използват снимките.
Евентуално, ако някой от Вас може да ми услужи с такъв, мога да заплатя някаква сума.
Също можете да ми препоръчате адвокат и да ми кажете колко е нормално да се плати за такава услуга.



Публикацията е редактирана (17-02-16 13:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Договор за използване на снимките с рекламна цел
Автор: BXMarkov   
Дата:   17-02-16 14:21

Посоченият договор за превод и легализация, наистина не е много подходящ. Не мога да ти препоръчам конкретен адвокат, но можеш да потърсиш такъв, занимаващ се с търговско право. Цената за изработване на кратък търговски договор, започва от 50 лв. и може да стигне и до 500 лв. за някои сложни документи. Успех!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »