Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 7D Mark ii
Автор: GMphotography   
Дата:   03-02-16 21:21

Здравейте
Някой има ли идея как мога да се снабдя с ръководство на български за Канон 7Д марк 2. От Канон България нямам отговор в сайта им го има на всички други езици ,но не и на български.Ако някой може да помогне ше почерпя!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D Mark ii
Автор: Kateri4oka   
Дата:   03-02-16 21:52

Нещо конкретно ли те интересува? В моето ръководство също няма Български език ама и не съм го купувал в България. Гледам, че в канон бг-то го няма като опция този език... може би никога не е било превеждано?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D Mark ii
Автор: lamerko   
Дата:   03-02-16 23:46

Компромисен вариант - дърпаш ръководството за 70D на български. До голяма част ще се припокрива, но естествено ще липсват някои моменти като работа с двойния слот за карти, някои липсващи изнесени контроли на тялото и т.н. Но според мен вероятно на 90% ръководството ще е актуално :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D Mark ii
Автор: aldygreen   
Дата:   04-02-16 12:59

Ръководство за Canon 7D Mark ii на руски

ТУК

Ако изпадаш в ужас от латиница и това е възможно решение.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D Mark ii
Автор: chukov   
Дата:   04-02-16 13:14

Извинявайте, бихте ли ми изпратили роу файл от 7д марк 2 на каква да е снимка, направена отвън, на слънце (да има светли и тъмни участъци)

Не ме интересува композиция, сюжет или каквото и да било друго.

Предварително благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D Mark ii
Автор: GMphotography   
Дата:   07-02-16 13:07

И моят не съм го взимал от Бг и просто искам да се запозная по подробно с камерата. Моят го взех от Англия и когато им писах на втория ден ми отговориха да се свържа с Канон България. На тях им пиша трети път и никой от никаде..... Бг работа


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »