Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: PhotoBo   
Дата:   03-02-16 12:26

Много често се питам какво означава никнеймът (псевдонимът) на голяма част от участниците във форума. Даже някой път малко ми остава да попитам някой на лично (добре, че не съм) от къде идва и какво изразява дадено профилно име. Има всякакви абревиатури, словосъчетания, думи, марки, имена (за тях е ясно) и др. Та ми е интересно как и защо сте избрали ник-а си?!
Някои хора дадоха обяснение в чудесната тема на тьма - Кой съм аз?, но има голяма част хора тук, за чиито никове нищо не знаем. Който иска и желае, нека сподели [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: PhotoBo   
Дата:   03-02-16 12:27

При мен е лесно Photo - тук едва ли има нужда от обяснение, Bo - казвам се Борислав Борисов (накратко Боби) и Бо е първата част от всяко от имената ми, просто и набързо скалъпено [smilie5]

Но има много интересни и странни същевременно попадения сред нас [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: fototo   
Дата:   03-02-16 13:47

fototo
Остана още от времето за основното образование когато започнах фотографията, фото ела за снимка или фотото при директора, фотото ще идва ли на дискотека
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: vkk1   
Дата:   03-02-16 13:51

Моят е от първите букви на трите ми имена, като преди години, когато започнах да се регистрирам по разни форуми, вкк беше заето и поради тази причина стана и си остана вкк1 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: Dimitar.tzankov   
Дата:   03-02-16 13:54

Тайна

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: PhotoBo   
Дата:   03-02-16 13:55

vkk number 1 - яко!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: PhotoBo   
Дата:   03-02-16 13:55

Иска ми се fast_eyebrow да се включи в темата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: hrup   
Дата:   03-02-16 14:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: atrifonov   
Дата:   03-02-16 14:07

Моят не значи нищо, просто atrifonov- Андрей Трифонов [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: Evolve   
Дата:   03-02-16 14:08

От една песен на 30STM https://www.youtube.com/watch?v=nSXIdQjff7Y

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: PhotoBo   
Дата:   03-02-16 14:14

Андрей, аз твоя ник винаги го чета Арт Трифонов (с най-добри чувста, разбира се) [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: kvakioh   
Дата:   03-02-16 14:16

Комбинация от букви, подобно нагласени с други. Не значи "квака" и "ох"-ка. Имам няколко подобни комбинации, в които логиката си я виждам само аз и знам точно защо ползвам такава комбинация.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   03-02-16 14:33

Никът ми идва от играта Heroes Might and Magic ... първата част на играта през древната 1994 мисля ... 16 битова ... LorD от господар, DemoniC от Зло като част от разговорите между добрите и лошите герои ... Злия Господар (на игрите)... нещо такова :) Детски геймърски истории ... Интересно е , че виждайи ника ми си го превеждат Демоничен Лорд :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: brutallica_bg   
Дата:   03-02-16 14:33

Яка тема. Имах преди години приятелка, която слушаше хаус музика. Аз слушам метал от малка. И тя идва у нас на гости и аз слушам няква, при това балада, песен на металика. И приятелката възкликна точно като учудена кокошка "аааааууууу, как може да слушаш такава брутална музика".
Стана ми много смешно и стана от metallica на brutallica. Bg е индикация за народна принадлежност към нашето българско племе. И си останах бруталика. Викат ми и брути [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: lamerko   
Дата:   03-02-16 14:33

Стар навик, останал от времената на IRC мрежите от миналия век още [smilie18]. С термина lamer (от lame - глупав, куц) се посочваха индивиди, които бяха технически неграмотни, но имаха твърде много претенции и самочувствие. В моя случай избора ми беше по-скоро за забава - прекарвал съм цели часове в надлъгване с подобни личности (логовете цъфвала публично впоследствие). Другия ми псевдоним от чатовете беше TyTkaM-ce [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: шдфдшд   
Дата:   03-02-16 14:38

..аз бях toboto , обаче Жоро и Бони ме низвергнаха заради антициганофилски пледоарии ( тотава форумът беше силно циганофилски и от 3 снимки , 2 бяха на щастливи или нещастни цигани)..

..обаче , нали Фото-форум е много силен наркотик....тука...точките , скандалите , данданиите , приятелствата...и ... реших да се върна...

...обаче , системата не ме приемааа.. , щото там записано :.."toboto да не се приема !"...

...и аз взех , че написах toboto на кирилица , обаче удряйки буквите на латиница!....и така се получи шдфдшд, което ми хареса...надхитрихме Системата!(..FUCK THE SYSTEM !!!..)..

...сега съм тук Инкогнито...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: camelasign   
Дата:   03-02-16 14:39

профил на два камилски гърбици, които реших да са ми лого преди сума ти години...и така си и остана

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: тьма   
Дата:   03-02-16 14:46

повечето смятат, че никът ми идва от думата тЪма - но той е от старобългарската дума тЬма - означаваща *безброй много*

откакто съм тук, задавам безброй много въпроси, често глупави и тЪмни, но...нормално е поне веднъж на ден човек да се държи като идиот, важното е да не минава границата [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: PhotoBo   
Дата:   03-02-16 14:48

Хахахахаха егати историите, честно! [smilie18]
Щастлив съм, че създадох тая тема! Очаквам още много включвания и признавам ще влизам често и за напред в нея, за да си чета и припомням написаното!

Офф от темата мога да изредя няколко ника от mIRC, които ползвах - може и с някой от там да се познаваме задочно:

LUD_ZA_VRAZVANE - може би най-старият ми там [smilie3]
Не4оВеК
B0BI (с нула, че с О беше зает)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: джъмбо   
Дата:   03-02-16 14:53

да не сте свършили прозака бе [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: шдфдшд   
Дата:   03-02-16 14:55

..джъмбо ..ти оправи ли си бирипитака , че се обаждаш тук!?...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: EvaJor   
Дата:   03-02-16 14:59

EvaJor- Ева Йорданова. Проза :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   03-02-16 15:03

Втръсна ми да обяснявам, че когато пиша нещо, това е "моята гледна точка" и не държа да съм прав, не настоявам, не притискам и не искам другите да приемат гледната ми точка.
Освен това една гледна точка може добре да пасва на един индивид, но да не пасва никак добре на друг. И затова те ще имат /налага се, неизбежно е и необходимо/ да имат различна гледна точка.
С моята гледна точка постигам моите резултати.
Иначе стария ми ник беше име и фамилия.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: turntablism   
Дата:   03-02-16 15:19

turntablism - грамофонизъм. Според майка ми , това е нещо правено от хора, които като краен резултат "развалят музиката". Останал никнейм от време едно, когато ( и все още ) бях фен на грамофоните, шевните игли и кофичките от кисело мляко, наслаждавайки се наблюдавах изявените грамофонисти в интернет пространството, които сливаха музика от няколко плочи изпозлвайки похватите на грамофонизма , скречове и т.н. ...
ИЗтрещяла работа [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво означава псевдонимът Ви?
Автор: Havga   
Дата:   03-02-16 15:35

При мен ..... имаше един виц...., ама мноооого отдавна.
После от целесъобразност махнах част от ника и остана Havga :))))))
Сега вече хората са свикнали и дори не ме питат :).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »