Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Кой съм аз?
Автор: тьма   
Дата:   02-02-16 07:30

Представете се, има много нови членове на този форум - ако имате желание, да се запознаем.

Днес май нещо съм с добрите, което не означава, че докато се върна, темата няма да се е превърнала в ....ох, дано не стане [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: Бонд   
Дата:   02-02-16 08:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   02-02-16 08:24

Добро утро, тьма

Казвам се Антон и съм любител. Обичам да снимам градски пейзажи, понякога хора на улицата или портрет. Обичам класическата фотография. Любими автори - Надар, Атже, Кертес, Картие-Бресон, Дуано, Брасай, Абот, Модел, Кена, Джулия Камерън, Жанлу Сиеф, Ронис и много други.
Обичам да се разхождам и да си водя бележки с фотоапарата. Част от снимките можете да видите в профила ми.
Обичам геометрията, страничната или насрещната светлина. Харесвам сенките.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: hrup   
Дата:   02-02-16 08:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: тьма   
Дата:   02-02-16 09:01

Прави сте - трябваше да съм първа.

Не съм фотограф, всъщност щракам от малка, в този форум съм от 2003 г. и бях много запалена да снимам, мисля, че имах добри попадения - обичам много репортажната фотография и всичко, в което няма особено намеса - нито режисьорска, нито фотошопска.

Даниела - зодия Овен - името ми означава - *само Бог е мой съдник* :)

Две големи вече деца, съпруг - любещ и обичан.

Благодаря на представилите се!

Тони, защо криеш,че имаш много красива жена и невероятна малка дъщеря?

Никола - дай малко повече инфо - чудесно име - Никола - много мъжко, много силно звучащо, неслучайно със значение - *победител на народите*


Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   02-02-16 09:38

Здравейте,
Ивайло е моето име ... Кypт на старобългарски означава "вълк", а Въло, Въил, Иваил, Ивайло са по-късни негови славянски транскрипции. Църквата се опитва да го сложи при Ивановците, но аз лично не съм никак съгласен :)

Любител, който по някакво не толкова странно обстоятелство снима Баскетбол , любимия си спорт. Снимам и пейзажчета от време на време, но най много обичам да снимам диви животни с приоритет птици ...
35 годишен с прекрасна жена и очарователна малка дъщеря :)

Наблюдавам форума от самото му начало , но се регнах когато почнах да снимам за да се уча от Вас :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: тьма   
Дата:   02-02-16 09:46

така е, лорде Вълк, добри познания в старобългаския[cool]

между другото, Везни са чудесна зодия [smilie3] особено в сравнение с Овен [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   02-02-16 09:48

А как са в комбинация? [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: iavorianev   
Дата:   02-02-16 09:50

Ха,от колко години съм във форума,все известни никове и сега за първи път ви научавам имената. Поздравления Тъма за темата!
Нов ред,два пръста навътре[smile] . Казвам се Явор,от град Варна.
Винаги ме е привличала фотографията,но истински се запалих когато си купих първата безогледалка Panasonic GF1 и палачинката 20/1,7.Тогава си помислих че нещо е повреден обектива ,защото на заден план обектите бяха дефокусирани [smile] [smile] [smile] .Определения като скорост,бленда и исо бяха понятия,които не съществуваха за мен.
Обичам да снимам всичко според настроенията ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: тьма   
Дата:   02-02-16 09:53

Диди, везни и овен са една от най-добрите комбинации. На лудия овен му трябва някой да го възпира, премисляйки нещата предварително.

Яворе, здравей, градски![cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   02-02-16 10:12

Голям праз за овена, че мислел, като не се слуша после какво приказва : ) Царе са на режещия език. И понеже много ги критикувам, се окомплектовах с комплект овни доживот. Жална им майка : )

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: БОНД   
Дата:   02-02-16 10:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: rimohit   
Дата:   02-02-16 10:21

Като изсъскат от устата им камшици плющят. Пък иначе ми е добричка женичката [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: hrup   
Дата:   02-02-16 10:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: Бонд   
Дата:   02-02-16 10:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: tonal   
Дата:   02-02-16 10:44





Публикацията е редактирана (02-02-16 10:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   02-02-16 10:47

Е, как... репликата "Играй си с храната!" за какви деца е предназначена???

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: Станчев   
Дата:   02-02-16 11:23

Здравейте! Аз съм Стилиян.Не съм от новите членове, по-скоро от "старите", в буквалния и преносния смисъл...Зодия рак.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: chukov   
Дата:   02-02-16 11:35

В стила на един мой виден съгражданин - Бачо Киро - ще кажа:

Бен бир Пенчо Чуков им
простак коркмаз комита им
Фотоапарат умузума тактъм
Фото форум от 2003-та булдум

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: cTpaHHo   
Дата:   02-02-16 11:42


Хубаво :)

Георги са ме именували родителите ми, а Вигнешвара ме нарече гуруто което ме инициира и ръкоположи.
С фотография се занимавам от има няма 8-9 години, половината полу-професионално. Хептен професионално никога няма да стане, щото съм Овен и ако не искам да направя нещо, каквито и цифри да посочват, показват, изкушават със - все ми е тая.
Йога-учител съм, фото-учител съм, пък мене ме учи живота :)
На 33
Дъщеричка си имам
Пътувам. Много. Като за справка 2015г бях 6 месеца в Шотландия, 5 в Индия и един в родината.
Но и сега съм в родината. За поне още 2 месеца ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: тьма   
Дата:   02-02-16 11:55

Типично за Овена - обича да пътува и да среща ново *стадо*, над което да господства - не сме толкова лоши овните - имайте предвид, че ние сме най-добрите ПРИЯТЕЛИ - никога няма да ви предадем.


Между другото, честит Петльовден на всички, които си имат синове!

Да си признаят веднага [smilie3] , тоест да се похвалят[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: Бонд   
Дата:   02-02-16 11:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: тьма   
Дата:   02-02-16 12:22

[cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   02-02-16 12:27

Аз съм на 30, от 10-на години "щракам", но първите 8 са с телефон и евентуално стават за спомен.
От 2 години съм собственик на DSLR. Преди 15-на месеца се престраших да се регистрирам тук.

Името ми го пише горе, работя в сферата на информационните технологии. Родом съм от Разград, през студентските си години живях в Русе, а последните няколко работя и живея на майната си (Пловдив).

Отговори на това съобщение
 Re: Кой съм аз?
Автор: nyamago   
Дата:   02-02-16 12:31

Владо се казвам. Прякорът ми произлиза от (случайно) съвпадение по първо и фамилно име с един бележит сънародник и ми го лепнаха навремето само за това (да не мисли някой, че съм си повярвал да съм някакъв майстор). Беше вече заето като ник при идването ми във форума, затова избрах 'синонима' от народната фраза "Няма го майстора" - тъкмо приляга и на отсъствието ми от страната.

Дърт, женен, с двама нехранимайковци - единият вече далече, другият все още в къщи (уж), но пърха да отлети... Подробности, които имат твърде неясна и непряка връзка с присъствието ми във форума, но за всеобщото (нездраво ;) любопитство не ги крия.

По-близо до форума: снимам от вътрешна потребност, вероятно от подсъзнателни угризения че не рисувам. Резултатите не са нищо особено, но за мен пътят е по-важен от дестинацията, процесът - от резултата. Като несъвършен простосмъртен грешник - и аз имам его, криво ми е задето не ме боготворят като най-велик фотограф - но не позволявам това да ми развали живота или (пази Боже) да ме направи жалък и смешен пред всички.

Мразя да се взимам твърде сериозно, иначе - мразя да мразя.

Харесвам тази общност и ми е приятно да се мешам из нея -
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »