Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  20 ..  30 ..  37  38     всички  напред  последна
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: georgioiv   
Дата:   20-01-16 10:17

lenses-bg.com е вече сетъпнат, платен за 2 години и там си пишем май само аз и симбончо последно време... :)) Казвате на кого да дам администраторски права да прави раздел и да си настрои раздела и да назначи модератори, а ако много се раздвижи после раздела - може да си го преместите вече във форум..

Моят користен интерес е да влизат повече хора в сайта и да пишат за така любимите ни механични обективи.. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   20-01-16 10:27

Хайде честито имаме си и домейн вече: FujiX-BG.club

Както казах вече сетъпваме и платформата до ден-два ще си имаме Фуджи форум! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Pac   
Дата:   20-01-16 10:43

sabin [smilie24]

gorbi, мерси за предложението! Не беше съвсем лошо, но някак е друго да е профилиран Фуджи форум. Ще имам предвид lenses-bg, ако реша да пазарувам някое старо ръчнофокусно стъкло.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   20-01-16 10:44

gorbi, и ще сложим банер към твоя форум! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: georgioiv   
Дата:   20-01-16 10:49

Благодаря ! [beer]

Ще се радвам някой да се отбива от време на време да си пише впечатленията като ползва някое дърто стъкло [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: vgramatikov   
Дата:   20-01-16 10:55

hemilio

Разбрах ,че аз съм техноонанист защото Фуджи изостават технологично?

Имат добри стъкла! Това е много важно. Аз се дразня ,че Никон и Канон нямат такива кропкси нещица като 23/1.4 и 56/1.2 [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Vanu   
Дата:   20-01-16 11:12

кое толкова ти липсва, че да кажеш, че изостават?

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   20-01-16 11:31

Още по добър въпрос: Как може да кажеш че дадена камера изостава без да си видял нито един RAW файл от модел излязъл на пазара?

Има ли друга безогледалка с подобен визьор? Струва ми се че всички други изостават ;) [smilie25]



Публикацията е редактирана (20-01-16 12:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: lamerko   
Дата:   20-01-16 16:20

Хаха... то и аз пуснах един, ама в момента нямам време да се занимавам. Иначе - http://www.fujix.net

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   20-01-16 17:06

Е това пък защо?

Момци купих vBulletin 5 (по съвет на приятел), което в момента май е най-добрата платформа и работи много добре и от телефони и таблети. Има галерии и ресайзва снимките според екрана и въобще е много добра платформа. Ако ще почваме сега да се делим предпочитам нищо да не правя!

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Pac   
Дата:   20-01-16 17:10

20 човека, че и разделени, би било прекалено.
Изнваняй lamerko, но sabin беше пръв с конкретиката и предлагам на неговото място да се "заселим", категорично няма място за 2 български фуджи форума.



Публикацията е редактирана (20-01-16 17:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: lamerko   
Дата:   20-01-16 17:13

То моето си го бях планувал не за форум - ще се върна към първоначалната си идея, но просто наистина тия дни нямам кой знае какво време. Сега избързах, защото видях, че домейна е свободен, а без тези теми да ме подсещат да направя нещо - лоша работа :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: hemilio   
Дата:   20-01-16 18:06

Що бре хора,що се цепите пак,типично за българите [smilie9] [smilie22] [smilie22]
Кво не ви харесва фото форума?
Ползвайте си темата само за фуджи и готово,лошо няма и някой нефуджист да влиза,чете и се зарибява,що обръщате внимание на троловете-игнор и тва е.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Pac   
Дата:   20-01-16 18:18

Хайде сега hemilio намери в темичката / темичките тука, информация за Х-М1 и Х-А1... Примерно говоря.
С една тема не става. 3-ма човека задават различни въпроси едновременно в тая тема. После почват да идват в разбъркан ред отговори за тях. Накрая 1 от 3-те въпроса остава без отговор, щото потенциалният отговарящ не го е видял 2-3 страници назад, където е отишъл. Пълен хаос.

Никой не е казал, че тук ще спре да се пише. Сони бойз като си имат Алфа форум, та какво, не ги ли виждаме и тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   20-01-16 19:40

Абсолютно! Едното не изключва другото. Просто там ще е подредено.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: didesignbg   
Дата:   20-01-16 20:31

Ох, защо го купувате това чудо. Рекламата му е голяма за нашите капацитети е тотален оувъркил, да не говорим че и е тегавичко за работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: kukumichin   
Дата:   20-01-16 20:42

Ако имате нужда от помощ настройки и т.н. съм насреща да помагам.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: hemilio   
Дата:   20-01-16 20:56

Ок,давайте линка за другия бряг на реката [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Pac   
Дата:   20-01-16 21:25

Линкът е ясен, но още няма нищо там.
http://fujix-bg.club/




Публикацията е редактирана (20-01-16 21:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Vanu   
Дата:   21-01-16 00:25

The only manufacturer to go above 24MP in the APS-C format is Samsung, which has recently apparently retreated from the mirrorless camera market. How do you react to that?

TT: I am not surprised. I think that their cameras are mechanically good, but something is missing. Heart, or emotion. That’s just my personal opinion.

TI: Samsung’s processing engines are so powerful, as in the NX1. But a camera is more than just a processor. It’s a lens, sensor, processor, ergonomics and operability and also [customer] service and everything.


Интервю с Takashi

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Lycan   
Дата:   21-01-16 00:59

Tapatalk интеграцията за форума ще е голям плюс ако я има

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: 4iko   
Дата:   21-01-16 13:04

То станало меле от форуми за Фуджи :)

За нещастие, вчера реших да помогна на камюнитито, и набързо сетъпнах fujibg.com

Платформата, която използвам е доста млада, но пък мн модерна и според мен е супер подходяща за подобно малко камюнити.

Ако на някой му се ползва, да заповяда. Инъче ако някой колега сетъпне нещо по-смислено и т.н., ще затрия форумчето, за да не се разводнява пространството.

Също така ако на някой му е необходима помощ, може да свирка.



Публикацията е редактирана (21-01-16 13:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Pac   
Дата:   21-01-16 13:27

Да бе! Много ентусиасти да правят нов форум се събрахте! :) Похвално е, че толкова хора мислят за Фуджи обществото!...
Но на всички е ясно, че разпиляването на енергията на няколко места би било нездравословно.

Извинявам се, 4iko, но смятам, че правилно е да сподкрепим първото предложение, същеврменно това, зад което вече стои сериозна инвестиция за платена платформа. Това разбира се, ако видим, че всичко там е ок. Не виждам причина да не бъде.



Публикацията е редактирана (21-01-16 13:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Vanu   
Дата:   21-01-16 13:42

един приятел ме помоли да снимам някакви чалга снимки в една автокъща, щракнах няколко и сега искат да ходя да снимам още коли, жени във фитнес и прочие, та някой да може да услужи с 10-24 следващата седмица? (тясно е в самия шоуруум и колите са през 2 метра - китака идва тесен)

Тук може да разгледате, ако на някой му е интересно.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: 4iko   
Дата:   21-01-16 14:02

@Pac Абсолютно съм съгласен ;) и аз съм на мнение, че е безсмислено да има множество форуми по темата.

Инъче е весело, как толкова хора сме се хвърлили в това начинание, лично аз си мислех за отделен форум от доста време... А и в допълнение ме сърбяха ръцете да тествам Flarum.org, защото изглежда доста обещаващо.

@Sabin ще можеш ли да се справиш с vBulletin, ако трябва да помагам?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  20 ..  30 ..  37  38     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »