Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 16:48

Ще подновя една стара тема, в която толерантните интелигенти, достигнали своя цивилизационен катарзис осъждаха момчетата с татуировки на национални символи. Проблема беше цивилизационен, между културния свят и висчко останало. Стана така че им оправят жените, а ония крият от собственото си общество, а насилниците ще обучават да приемат минижупа. Немогат да ги арестуват за да не им нарушат гражданските права. Айде!

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: шдфдшд   
Дата:   17-01-16 17:01

...защо просто не си повдигнеш старата тема?..
..сега същите хора ще кажат същите неща...

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 17:07

Темата е на друг. Последните събития показват колко е "зряло" европейското общество.



Публикацията е редактирана (17-01-16 17:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: lamerko   
Дата:   17-01-16 17:41

Точно сега в Германия е леко "източно" - става опасно за фотографите. Особено нощем...

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 18:09

Малко ги ..., още са толерантни.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: PhotoBo   
Дата:   17-01-16 18:24

Не съм чел старата тема, но дано само на мен не ми се струва, че всичко е целенасочено и че искат да погубят най-силната икономически европейска държава и то от вътре...с троянски коне, набутани зорлем...след нея и други ще рухнат, по ефекта на доминото... Искат да са силни и единствени, световен нов ред на чело със знамето с много звездички... [smilie2]
[smilie10] [smilie8] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 18:38

"Основният конфликт в света в момента е между приматите от всички националности, срещу цивилизованите хора от всички националности. Средновековието срещу съвременността."

Да им изнасилват жените, а те да прикриват за да не нагнетят анти емигрантски настроения. Цивилизационен избор :)

Според мен тия с татуировките могат да възпитат повече от обучение по приемане на минижупа. :)[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: PhotoBo   
Дата:   17-01-16 18:43

К'во е решението? Да върнат концлагерите и газовите камери в действие? Това ли е цивилизованото срещу приматите? Тая тема ще е супер, от сега го виждам. Като и темите за абсурда в който живеем и как всички се силим във фейса, ама на улицата навеждаме глави, а мотиките, с които се каним да излезем си стоят ръждясвайки на село [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: Saxon   
Дата:   17-01-16 18:46

Единственият изход е силна държавна машина и законност.
Всякакви простотии с нацисти и други подобни нискоинтелигентни елементи води до разгаряне на конфликт. Това вече сме го гледали.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 18:47

Ми не е решение да върнат газовите камери, макар че сигурно им е останала някоя в музея. Полицията си затваря очите за изнасилванията, да си затвори 1-2 нощи очите момчетата да си поиграят...
Демокрацията не е да даваш права на малцинствата. Ако българин изнасили вече щеше да е жена на някон едър бял немец в пандиза.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: Saxon   
Дата:   17-01-16 18:50

Не е решение полицията да си затваря очите за когото и да било. Това води до хаос. Решението е полицията да не си затваря очите нито за изнасилвачите, нито за "момчетата" , а да ги събере заедно, там където им е мястото на всички престъпници.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 18:52

което написах по-горе

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: lamerko   
Дата:   17-01-16 18:59

Газовите камери са решение, но газта е скъпа. Иначе - единственото, което може да се направи реално е Европа да стане непревликателна за изтока. Това обаче при положение, че се ревизират някои опрееделеня за толерантност, демокрация и човешки права. На първо време трябва да се удари религията - по дифеиниция всички държави в ЕС са светски и се определят уж като християнски. Просто трябва да се криминализират всички прояви, даващи предимство на религията пред живота. Трудно, но не и неизпълнимо...

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: gbdesign   
Дата:   17-01-16 19:03

Цък

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: lamerko   
Дата:   17-01-16 19:05

Слагането на капаци пред очите няма да доведе до нищо положително...

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 19:29

Някакви ЕВРОПЕЙЦИ идваха тук да реват, че градим стени.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: camelasign   
Дата:   17-01-16 20:38

Мисля, че за всички са видни двете разклонения работещи за едно и също запланувано антиутопично бъдеще. Така наречените либерални се вихрят и в ляво и в дясно. Когато се появи някой играч, неотговарящ на правилата се обединяват и вкупом и го изхвърлят. Така направиха на местните избори във Франция с Льо Пен. Другата хватка е да ги обявят по медиите (които са си техни) за нацисти или комунисти:) и/или да изкарат фалшиви имитиращи проекти с цел разцепление на вота. СИРИЗА също е такъв проект за съжаление. Защо немците изглеждат толкова мекушави в болшенството си? Защото ги подготвят за това от години. Насажда им се вина заради нацизма от малки. Грешно е обаче, да се поставя знак за равенство между решенията на Брюксел и европееца. Както и при нас, и там не са съгласи с техните решения, непрекъснато има демонстрации и патардии, които и техните и нашите медии неглижират.

Хайтов има един разказ, "Когато светът си събуваше потурите". В него изказва тезата, че когато това се случи, не можеш да го спреш, а най-разумното е да намериш мястото си в новата ситуация. Иначе оставаш аутсайдер. И виждаме как и журналисти, и политици, и всякакви популярни мутри се надпреварват да се изкажат положително за процеса и да заклеймят противниците.

В този разказ обаче става въпрос за мода, от мода никой не е умрял, а днес сме изправени пред нещо съвсем различно. Пред унищожение и заличаване.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: aldygreen   
Дата:   17-01-16 20:57

Германците, пък и не само те, да си стягат бохчичките и да освобождават Германия. Стрина Меркел не ги иска вече и други покани на тяхно място. И като едното нищо европейците могат да тръгнат да дирят спасение на североизток. Ресурси и простори там дал Господ.


Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: sherbit   
Дата:   17-01-16 21:00

В неновините четох че Хитлер е крио замразен и ще го извадят да оправи работата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: camelasign   
Дата:   17-01-16 21:05

...колкото тука ги стягаме при ежедневните простотии, злоупотреби, кражби...Германеца е облъчен, че живее добре и това и само това е пътят за просперитет. Ние също...всички са решили, че само в ЕС и с тяхната благословия и правила ще вървим напред.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: Tang   
Дата:   17-01-16 23:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: piknik   
Дата:   17-01-16 23:55

Поредната много интересна тема от България и Варна... "Мисла си една мисла Викентий..."

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: piknik   
Дата:   18-01-16 00:02

То си й е**ло майката - "ред и дисциплина..."

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: piknik   
Дата:   18-01-16 00:04

Накратко. Имам пресни спомени от Германия - всичко е ЧУК ![cool] [smilie5] [beer] [thankyou]

От Варна немам и не искам..., щото ще ме бият..., не знам защо... не съм ходил в този град, но така си мисля...



Публикацията е редактирана (18-01-16 00:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Made in Germany
Автор: piknik   
Дата:   18-01-16 00:31

за Германия и "sherbit" ще цитирам Х.Хайне:

Ich weiß nicht, was soll es bedeuten,
Daß ich so traurig bin,
Ein Märchen aus uralten Zeiten,
Das kommt mir nicht aus dem Sinn.

Защо ли съм тъжен не зная.
Душата ми няма покой –
мит древен ума ми терзае,
ужасен натрапник е той.

Това е превод известен Българин - поет и преводач... не искам да цитирам...имена.

ето мой тъп превод...:

Не знам... какво ли означава ?
Че толкова съм тъжен аз.
И приказка от времена отдавни -
не ми излиза от ума...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »