Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Монитори NEC
Автор: lord_kik   
Дата:   23-12-15 20:24

Здравейте,искам да попитам ако някой има който разбира от монитори Nec Pa241w ,искам да попитам на моя монитор е написано Multysyng Pa241w , а в менюто има опция spectraview|| ,а при другите монитори я няма тази опция.И ако някой може да ми разясни разликите от стандартен Pa,spectraview и reference серия.Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Монитори NEC
Автор: compur   
Дата:   24-12-15 11:46

аз пък си купих Камаро - синьо на цвят.в книжката му пише че е куадро, но не е написано на предния капак, а на някои други модели съм виждала, че пише.моля, някой да ми разясни: с какви гуми да го карам, разликата между син и червен модел, и този със скорости аутоматик.Блгдр! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Монитори NEC
Автор: ecobo   
Дата:   24-12-15 12:22

Разликата е в софтуера, с който се доставят и матриците. При високия клас матриците са ръчно подбрани и гарантирано нямат абсолютно никакви дефекти. При обикновените Р-серия теоретично е възможно матрицата да има някакви отклонения, но на практика за тези отклонения 99% от потребителите никога няма да разберат. Вземай Р-то и си свиркай, страхотен монитор е това.

compur [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Монитори NEC
Автор: lord_kik   
Дата:   24-12-15 12:41

Аз съм го взел, имам и референс, но за 241модела го продавам, а незнам какво точно продавам, затова исках да разбера. Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Монитори NEC
Автор: lord_kik   
Дата:   28-12-15 21:56

Референса се продаде,и за мен остана PA241W,ако и той замине съм се насочил на друг,ако не си оставам с него.

Отговори на това съобщение
 Re: Монитори NEC
Автор: photo1   
Дата:   28-12-15 23:25

На този NEC MultiSync PA241w в менюто че има spectraview|| означава , че е калибриран от предишния собственик с програмата на Nec SpectraviewII. По скъпия модел на NEC PA241W-BK-SV който е с калибратор и програмата SpectraviewII.


Отговори на това съобщение
 Re: Монитори NEC
Автор: lord_kik   
Дата:   29-12-15 11:42

Благодаря,ето това търсих,кратко ясно и разбираемо обяснение.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »