Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обработка с Фш, лого, За начинаещи
Автор: rgsphot   
Дата:   10-12-15 18:18

Здравейте, сравнително начинаещ съм и имам доста въпроси които искам да си изясня. Ще съм много благодарен на всички които подходят с разбиране и не ме опрекват поради незнанието ми. Благодаря :)

такааа...

да речем обработвам снимка във фш.. нужно ли е когато я запазвам да я запазя и като фотошоп файл или не и защо

забелязал съм че фш файловете са доста МБ..над 30 40, това нормално ли е

попринцип когато запазвам обработената снимка като jpej я сейвам един път с лого и един път без, как постъпвате вие? Сейфате я само веднъж обработена и когато искате да я качи само тогава слагате лого или...?

Правил съм опити да кача снимка във форума но не ми дава защото е прекалено много точки по дължината или по ширината. Как мога да поправя това, така че да мога да качвам снимки тук.. това ме интересува за момента и ще съм благодарен да споделите как правите вие и как е правилно и защо


[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Обработка с Фш, лого, За начинаещи
Автор: lamerko   
Дата:   10-12-15 18:24

Големината на .psd е нормална - формата не е за картинка, а за целия проект. Може да е и над гигабайт :)

Нямам лого, нито пък клецам "WC* Photography" на снимките си...

От ФШ даваш максималната страна да е не повече от 1200 пиксела;

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »