Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Открадната техника
Автор: dzacq   
Дата:   22-11-15 14:39

На 19.11.2015. в района на Побити камъни, Варна, след разбиване на колата ми, бе открадната фотораница Lowepro Fastpack BP 250 AW II (черна)с намиращи се в нея фотоапарат Canon EOS 5D Mark II със сериен номер 0430308718,обектив Canon EF 70-200mm f/4L IS USM , сериен номер 214324, обектив Canon EF 50mm f/1.4 USM, хард диск Hitachi 150 gb.,светкавица Canon Speedlite 580EX II , и сумати карти памет и батерии.
Ще съм благодарен на всякаква информация.
0888 46 21 41


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: juslen   
Дата:   22-11-15 14:47

Аз не мога да си представя разумен човек да си остави в колата и то на показ раница с техника за сума ти хиляди левове, изключително неприятно е обаче във всяка подобна тема всеки път се повтаря да не се прави точно това и хората продължават да си оставят фототехниката и други скъпи вещи по колите.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: Bumerang   
Дата:   22-11-15 15:41

Тия Mark-ове винаги носят нещастие[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: realnoncho   
Дата:   22-11-15 16:07

Дано се намерят нещата, ако имат някакви белези по които могат да се забележат при продажба(драскотини, стикери..) може да споделиш също.

Гадна работа, нека такива теми не се превръщат в укор към хората, че са си оставили техниката в багажник. Извън големите градове често не се и замислят за това. Истинските виновници са други.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-11-15 16:13

Прегледай всички обяви за такива обективи и маркове в ОЛХ и Базар.бг, особено по-новите (след 20.11), заложните къщи във Варна, пиши едно лично с данните и на колегата от Варна fobo88 (Борето Кайков), че продава употребявана техника(оказион) в неговото ателие. Провери и продажбите на обективите особено в Ибей - има вече доста канали с легална и нелегална фототехника от България, която успешно се търгува в Ибей. Продавача няма как да скрие, че е от България или поне е доста по-трудно. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: axlastro   
Дата:   22-11-15 16:41

Ако знаеш серийните номера на стъклата казвай ги и тях. Пусни и обяви насам-натам, че купуваш такава техника спешно, но по отделно (само тяло, обектив отделна обява). Много жалко наистина.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: dzacq   
Дата:   22-11-15 16:47

Писах на г-н Кайков, ще преглеждам и Ибей.
Благодаря за съвета GOSPODIN и axlastro .


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: batsali   
Дата:   22-11-15 20:34

Някой връщал ли си е открадната техника по метода - тема във ФФ, серийни номера, ???

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: E.Stanev   
Дата:   23-11-15 09:27

Една студена вода и една наум от тук нататък. В БГ трябва да си на щрек за всичко и винаги. Приеми го и като възможност да смениш системата.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: EvaJor   
Дата:   23-11-15 09:43

На паркинга на Побити камъни имаше доста голяма табела -предупреждение да не се оставят ценности в колите. Може вече да я няма, не знам, но предвид близостта на Слънчево и Игнатиево, района си е калпав.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: ecobo   
Дата:   23-11-15 10:49

Аз съм си връщал техника, благодарение на съфорумец - Иво Миланов, на когото предложили техниката и той ми се обади. Така че подобни теми никак не са излишни.
Успех, дано се намерят нещата!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »