Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат статив
Автор: Elessar   
Дата:   19-09-15 18:06

Снощи около 01:00 в градинката на Седмочисленици, оставих без надзор за 10-тина минути статива си и разбира се някой се възползва от това. Липсващия статив е старо, сиво, алуминиево Манфрото в черен калъф с презрамка за през рамо. Ако някой случайно го намери и реши да ми го върне, ще черпя солидно.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: GOSPODIN   
Дата:   19-09-15 18:29

Някой любител на дългите експонации ще да е :) Провери тези дни обявите в ОЛХ, Базар.бг и околните на черквата заложни къщи. Всъщност днес сутринта е бил битака над гробищата, та там има много крадено, има го и утре май , но е по-слаб. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: cameraman   
Дата:   19-09-15 18:36

Работата малко ми прилича на "забравих си статива до църквата и се върнах да го взема, като се сетих... Пък някой го взел.".. Ми поне да му беше оставил бележка: "Ще се върна да го взема след 10 минути."
Извинявай.... ама така е... Жалко за Манфротото...

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: guciguci   
Дата:   19-09-15 19:27

И като си го познае на битака,какво...?

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: tbby   
Дата:   19-09-15 19:49

В какво общество живеем само - заобиколени от крадци!
Ние в блока държахме в едно помещение всички колела от входа. Един ден някой забрави да заключи и след 10 минути ми го нямаше колелото!
Все едно стоят и следят беееее - само да се обърнеш и край!

На този, който ти е взел статива му пожелавам да умре в лайна!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: GOSPODIN   
Дата:   19-09-15 20:52

guciguci , може да си го "откупи" за 5-10 лв. или да сезира органите , дето не им пука. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: bg2014   
Дата:   21-09-15 09:29

Не казвам, че трябва така да се случва, обаче заглавието е невярно и подвеждащо. Възможно е човекът да го е взел с идеята да го върне на съседа или собственика, ако го намери. И какво - ще го изкарате крадец ли?
Минавате в един часа през нощта в парк, наоколо няма жива душа и вие виждате статив, чанта, апарат или 20 лева. Какво правите? Биете барабан, сирена, клаксон да питате КОЙ....КОЙ си е забравил главата? Не ставайте смешни и не подвеждайте хората. Лично аз предполагам, че добрините са повече от злините. Поне около мен е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: jivkojj   
Дата:   21-09-15 10:04

Един познат ми разправя за негов комшия-мангал. Бизнеса на мангала е да ходи периодично до Германия с буса и да се връща с разни работи дето ей-така стоят на улицата - строителна техника - къртачи, бормашини, колелета и подобни. Обяснението му било абсолютно същотото - в един часа през нощта в парк, наоколо няма жива душа и вие виждате статив, чанта, апарат или 20 лева. Какво правите? Биете барабан, сирена, клаксон да питате КОЙ....КОЙ си е забравил главата. Прибран е мангото - сега си купил БМВ х6, а познатия му завижда на късмета [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: qavkata   
Дата:   21-09-15 11:09

bg2014

Ами много е просто ако не е твое, подминаваш и не го взимаш щом НЕ Е ТВОЕ.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: burningice   
Дата:   21-09-15 11:28

Циганина не краде, той "бере", дали колелото ще е оставено без надзор завързано само със скоба или синджир, си е "виновен" собственика. Тук дори кражбата на кола се води временно присвояване, нищо че един е платил, а друг я коландрисва.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: bg2014   
Дата:   21-09-15 14:33

Автор: qavkata
bg2014

Аз просто казах, че заглавието не е вярно. Тук кражба НЯМА. Каквото и да казвате, кражба НЯМА.
Така, че нека се усмихваме и надяваме, че такива случки са рядкост.



Публикацията е редактирана (21-09-15 15:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат статив
Автор: cicomanco   
Дата:   24-09-15 10:32

Ха! Откраднали му колелото за 10мин! Аз от Горна баня до шератон съм за 17! Моето го откраднаха от двора! Ние сме си криви ! Не пазим! И като хванем някого, вместо тихо да го изпотрошим - викаме полицията да го пусне!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »