Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте фотограф
Автор: nodoubt   
Дата:   31-08-15 15:02

Привет!

Моля за препоръка за фотограф в София, за една фото сесия в студио на бебенце с мама и татко по повод една годинка на детенцето [smile]

Предварително благорадя!


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   31-08-15 15:10

При селекцията на фотограф, гледай да е жена и да е майка [smilie7] . Те са най-добрите детски фотографи!

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: nodoubt   
Дата:   31-08-15 15:11

[smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: marrio31   
Дата:   31-08-15 15:19

https://www.facebook.com/KalinaMeSnima?fref=ts

Според мен се справя добре[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: ecobo   
Дата:   31-08-15 15:35

http://chavdarchernev.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: Krasimira   
Дата:   31-08-15 15:44

Препоръчвам това, защото имат страхотен подход към децата, работят в просторно и приятно студио. Имат специални подложки за малки бебешори, които правят удобно на детето... http://detskasnimka.com/p/Album/63




Публикацията е редактирана (31-08-15 15:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: kiten   
Дата:   31-08-15 22:51

а този "колега" има подход при четирикраките животинки[smilie23]
https://svetlinminkov.wordpress.com/



Публикацията е редактирана (31-08-15 22:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: hristov2256   
Дата:   01-09-15 08:03

@kiten, няма да те коментирам дори :))))

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: vladod   
Дата:   01-09-15 11:02

За да НЕ БЪДЕ и Вашата фотосесия като на хиляди други,
препоръчвам да избягвате майките, изведнъж, станали велики фотографки !!!
Потърсете нещо малко по-различно - има достатъчно фоторографки и фотографи, които творят чудеса, различни от клишетата "бебе в куфар", "бебе-маруля", Семейство по боси крачета, налягало на пода на студиото" ...
Достатъчно е да разгледате и снимки от галериите на фото-форум и ще успеете да си изберете [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: Jebediah   
Дата:   01-09-15 11:09

Напълно подкрепям vladod, в предишният ми офис всички се бяха снимали при въпроснатаМеСнима и всички снимки бяха еднакви:

- Ела да ти покажа каква яка фотосесия ни направиха
- Ауу супер, аз имам същата снимка

Просто хората като видят снимка с хубаво качество и не ги интересува какво изобщо иска да каже самата снимка и какво изразява...

Не искам да правя и лош ПР но отзивите за КалинаМеСнима не бяха много добри, нещо не бяха доволни от отношението към децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: petrov88   
Дата:   01-09-15 14:33

Включвам се като наблюдател и впечатления от мрежата:
Определено ми харесват снимките на Яна Моисеева / сигурно има профил и тук/, но силният й ретуш може пък да не допадне на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   01-09-15 15:23

Колкото и да се правиш на оригинален и различен, при занаятчийската бебешка фотография нямаш голям диапазон на творчество. Точно това искат майките, които имат следродилни емоционални проблеми [smile] . Бебе в кошница, бебе с крилца, боси крачета и ухилена семейна снимка изглеждаща уж щастливо. Това е положението.



Публикацията е редактирана (01-09-15 15:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: nositel   
Дата:   01-09-15 15:26

Светлана Бекярова

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=14680

https://m.facebook.com/pages/Svetlana-Bekyarova-Photography/258385522044



Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: hrup   
Дата:   01-09-15 15:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   01-09-15 15:33

Защото снимам деца майки и семейства от 25 години, имам поглед и говоря не само фотграфски. Да поста ми сексистки и леко обиждащ, но е точно така.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: hrup   
Дата:   01-09-15 15:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: vkk1   
Дата:   01-09-15 16:12

Ако и в тези моменти семейството не е щастливо, и това е масово явление, предполагам обществото ни си е заминало окончателно.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: camelasign   
Дата:   04-09-15 21:02

Аз пък препоръчвам да си намерите добър фотограф и да си направите сесията в къщи. Бебе не се влачи и търкаля по студия от хигиенна гледна точка, и от гледна точка на време. В студио никой няма да ви чака половин час да го успокоите примерно и ще ви претупат снимките. Както се каза по-горе на бебета се правят едни и същи еднотипни снимки...а у дома могат да се направят профи снимки и по-добри от студийни. Може да ви се донесе осветление, някой фон евентуално, може да се почака да се събуди детето, може да си го преобличате и тн. Аз примерно съм правил сесия на бебе по този начин три различни дни. Всеки ден отивам, седя по 1-2 часа снимам, друг ден го изкарват на разходка, пак снимаме и така... резултатът е 40-50 различни снимки, а не серия от десет почти еднакви.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: marrio31   
Дата:   04-09-15 21:47

Според мен,хората си харесват тези уж еднотипни снимки,просто за тях са различни,нали тяхното бебе е там[smile]
Относно горния пост за снимане няколко дни,то хубаво,ама явно са ти били приятели,колко ще струва иначе такава занимавка.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотограф
Автор: camelasign   
Дата:   04-09-15 22:01

..ми колкото едно по-скъпо студио горе -долу...Едно бебе до 1 година трябва да се снима всеки месец. Защото се мени много...после през 2-3 месеца. Иначе си прав, хората харесват еднотипните снимки, но си мисля и че други не са виждали. Мода...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »