Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 За фотокоментаторите
Автор: ShadowWalker   
Дата:   21-07-15 10:52

Кратко видео на темата:)
https://www.youtube.com/watch?v=e1braAdGzMg

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: ShadowWalker   
Дата:   21-07-15 10:53

https://www.youtube.com/watch?v=e1braAdGzMg



Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: marvves   
Дата:   21-07-15 11:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: realnoncho   
Дата:   21-07-15 11:04

Ми... добре :)

П.П. Сега видях, че тъкмо стартирате, успех с новите теми [smilie24]



Публикацията е редактирана (21-07-15 11:22)

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: cPhoto   
Дата:   21-07-15 11:56

!!!

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: Imaginarium   
Дата:   21-07-15 13:07

Много ми се иска да сложа !!! и +++ , ама, айде ще пропусна :)
Много добро! А краят беше веднъж :)
Не бях чувал/виждал до сега термина фотошопене :)

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: batsali   
Дата:   21-07-15 14:27

Запознай ме с лилавия модел! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: hrup   
Дата:   21-07-15 14:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: chrisnoch   
Дата:   21-07-15 15:35

Да започнем с това, че лилавата мацка не става за актриса. Ама на кого му пука - нали има пиърсинг! [smile]
Операторската работа е мърлява, а монтажът - безличен. Ако авторите са се опитали да вложат чувство за хумор, вероятно са го загубили някъде по пътя между добрите намерения и лошата реализация. За капак видеото не казва нищо ново, нито пък го показва по нов начин. Нямам представа в какво се изразява подкрепата на "Павилиона", но се надявам тя да продължи в името на по-добри бъдещи резултати, за да можем наистина да се забавляваме!

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: jivkojj   
Дата:   21-07-15 15:37

На фона на родните ни актьори и актьорши-рецитатори, направо си е на място мацката.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: petrov88   
Дата:   21-07-15 15:54

Eдин бърз въпрос за размисъл: Как новаците-любители трябва да коментират снимките в страницата тук? Често пъти нещо много ми харесва, но освен въпросните удивителни и разни там подобни клишета от страницата, друго не се решавам да напиша просто за да не стана обект за подигравки след някой коментар, изпълнен с анализи на това, което ми харесва.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: chrisnoch   
Дата:   21-07-15 16:05

jivkojj,

"На фона на родните ни актьори и актьорши-рецитатори, направо си е на място мацката."

- Въпрос на критерии. Може би твърде често гледаш "Съдби на кръстопът"? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: burningice   
Дата:   21-07-15 16:06

Видеото е доста над нивото, на това което излъчват по родната ни телевизия, поздравления.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: realnoncho   
Дата:   21-07-15 16:07

petrov88,
В клипчето не се говори за НИКАКВИ положителни възможности за коментар. Та като спре да ти пука ще си пишеш каквото мислиш и няма да има проблем [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: jivkojj   
Дата:   21-07-15 16:09

- Въпрос на критерии. Може би твърде често гледаш "Съдби на кръстопът"? [smilie5]

Тц. От много време ВЕЧЕ не гледам никакви български продукции. Колкото и да се стараят сценаристи и оператори, актьорската игра опропастява всичко. Така и не слязоха от сцената. А любител не театъра не съм.



Публикацията е редактирана (21-07-15 16:10)

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: brutas   
Дата:   21-07-15 16:21

Качествени български артисти ИМА. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: Shadowwalker   
Дата:   21-07-15 16:46

petrov88, благодаря за хубавия въпрос, както и на Нончо, че сподели подобен в YT. Там вече отговорих, но и тук да споделя: ще направим видео именно на тема как е удачно да коментираме, независимо дали става дума за снимка, която ни харесва или за такава, която смятаме, че може да се подобри.

batsali, страницата ѝ е в описанието, чувствай се запознат:)

chrisnoch, подкрепата на Фотопавилион се изразява в това, че ни предоставят възможност да ползваме студиото, евентуално и техника за някои от бъдещите клипове, като в същото време ни дават свобода да правим клипове както намерим за добре, на теми, които за нас са интересни. Относно останалите неща - добре, че и аз имам пиьрсинг, та да мога на спокойствие да продължавам с бездарните си клипове [smitten]

Благодаря на всички за доброжелателните коментари ( и за удивителните :D )


Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: metodiev_martin   
Дата:   21-07-15 17:36

: ще направим видео именно на тема как е удачно да коментираме, независимо дали става дума за снимка, която ни харесва или за такава, която смятаме, че може да се подобри.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Предлагате ли pre order за въпросното видео, което ще се появи скоро? Винаги съм искал някой да ме научи как удачно да коментирам. 6 години в университета не успяха да ме научат, дано бъдещото ви видео ми даде поне някаква правилна насока.
НО, ако не е подкрепено с нАучна литература и коректни цитати от утвърдени автори, не ме бройте.
Въздухарски заключения и аз мога да правя (и не спирам да ги правя). Не намирам нищо новаторско в това, някой да направи псевдо психологически профил на интернет потребителите от "фото сайт".
"Емил-Конрадщината", която блика от този клип може би ще впечатли потребители между 10 и 17 години, но за мен си остава посредствен напън за изява (още повече след рекламирането му тук).
Успех с бъдещия клип за "удачното коментиране" [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: axlastro   
Дата:   21-07-15 18:01

Аз също съм начинаещ ентусиаст, но никога не съм си позволявал (или поне така мисля) да пиша удивителни и др. неясни знаци. Удивителните и плюсовете винаги ме карат да се чудя - дали този, който ги е написал наистина е харесал работата ми или пише същия коментар на всяка нова снимка, която се качва. Чудя се дали пък всъщност не му е харесало и тези удивителни означават "ужас, по голяма простотия не бях виждал".
По едно време бях ограничил коментарите, но пък някой взе да мрънка, че видиш ли, щом съм бил ограничил коментарите само за автори с рейтинг Б, съм се бил взел много насериозно, въпреки че като цяло коментара му за конкретната ми снимка беше уместен.

Да взема да блокирам всеки, който пише ++++ ----- %№$$@$$%@$ и т.н. не мисля, че е редно - може пък човека искрено да му е харесала снимката и да не се е сетил какво да напише.

Наскоро един писа с големи и малки букви като тинейджър в IRC нещо за модела че не му харесвал - тук да не е flirt4e.com че трябва да му харесва?

За това как трябва да коментираме - аз обикновено първо казвам това, което ми е харесало в дадена снимка (такива, които не харесвам много рядко коментирам) и това, което по моите скромни виждания, би могло да се подобри. Когато нещо, което не харесвам или не разбирам е на първа страница или много хора са се прехласнали понякога пиша собственото си мнение, че не го харесвам или разбирам и толкова. Много пъти са ми писали на лично да ми благодарят за коментара и то хора, които очевидно имат по-добри умения от мен в снимането. Обратното - рядко.

Видеото не го изгледах цялото, защото нещо не ми хареса в него - снимате прекрасни артистични творби с това момиче, а клипчето имаше доста постен и хммм, както казаха вече - емил конрадски привкус. Но може това да е била целта.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: Shadowwalker   
Дата:   21-07-15 18:08

Мерси, Методиев Мартин! Дано наистина успеем, все пак живеем и творим за твоето одобрение и без него изпитваме неумолимо чувство за непълноценност, което неуспешно се опитваме да подтиснем, чрез посредствени опити за изява, съчетани с инфантилен хумор. Благодарим за времето, което ни отдели и за коментара ти, който макар и скептичен е като лъч светлина в изпълнените ни с мрак души лутащи се в търсене на твоето внимание [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: petrov88   
Дата:   21-07-15 18:28

Някои наистина се взимат много насериозно и не приемат критика от простосмъртните. Случай отпреди час: Виждам в 500px една снимка, която много ми допада и по съответния ред- ръчичка, сърчице и после коментар, НО имаше нещо, което веднага ми се наби на очи, и нямаше как да не отправя забележка след краткото похвално слово. Бързо ми се отговори/ бях стъпкан/ нещо от сорта на виж ме кой съм аз, и кой си ти, и коментарът ми изчезна...
Става въпрос за този кадър:
https://500px.com/photo/115688777/kata-panni-02-by-tam%C3%A1s-anda?from=user


[M]aксимизирайте, хвърлете едно око и сигурно ще видите това, което ме подразни / в десния модел/



Публикацията е редактирана (21-07-15 18:32)

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: hrup   
Дата:   21-07-15 18:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   21-07-15 18:45

Твърде много се филмирате налагайки своето мнение като правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: petrov88   
Дата:   21-07-15 18:49

Hrup, бедрото и прасеца, които почти са се сляли след цапането.

Отговори на това съобщение
 Re: За фотокоментаторите
Автор: avela   
Дата:   21-07-15 18:53

petrov88, "хоризонта" също е крив, наклонено е леглото[smilie5] да не говорим за сенките по крачето, които лилавеят [cool] очето на мацето под голяма сенка е и то и айде да подминем сянката на таблата на леглото в ляво [smile], а износения китеник да не го броим въобще [smilie3]
Ше бъдеш смазан, абсолютно разбираемо е, щом се заглеждаш и занимаваш с такива снимки [smilie5] [smilie25]



Публикацията е редактирана (21-07-15 18:56)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »