Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане за Оли ЕМ5 марк 2
Автор: djfroggy   
Дата:   06-06-15 18:52

Въпросната джаджа има режим висока резолюция. Прави го от няколко снимки. Пише, че се ползва само от статив. От ръка не мога ли да постигна задоволителен пейзаж?
Примерно, при скорост на единичен кадъ1 1/1000 щом са 8 снимки, аз реално 1/125 ли получавам?

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Оли ЕМ5 марк 2
Автор: Vladx   
Дата:   06-06-15 20:23

Пробвал съм го и пт ръка. Пак става и на висока склрост. На статив не съм го пробвал. То си зависи и от светлинните условия, все пак, Тази опция изобщо не ме вълнува и не съм експериментирал много с нея.
Иначе апарата е страхотен! Удоволствието да се се снима с него е много голямо! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Оли ЕМ5 марк 2
Автор: Джъмбо   
Дата:   07-06-15 09:45

ако си сигурен в ръцете си, че в продължение на 8 кадъра няма да мръднат и милиметър... снимай

помисли логично правиш серия от 8 кадъра, това че са на 1/1000 не значи че няма да ги правиш в продължение на 1 секунда... все едно си включил на серийна снимка

за пейзаж ако се клати гората забрави опцията е перфектна за 100% неподвижни обекти

както се казва елементарно уотсън

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »