Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпроси за нефотографска техника
Автор: EvaJor   
Дата:   29-05-15 22:24

Здравейте, имам няколко въпроса за техника, която не е свързана с фотографията, но не съм регистрирана в никакъв друг форум и няма къде да попитам.


Първо, подарявам на един познат лаптоп, който вече не ползвам. Дискът му е разделен на три дяла- C, D, E, като операционната система е на С, на другите два- данни и информация -(снимки, филми, музика и много текстови данни). Как да изтрия данните от D и Е, така че да бъде необратимо -явно само формат не е достатъчен -нали има програми, които възстановяват данните след форматиране? Гугъл хром също ми пази някои от паролите, достатъчно ли е да го деинсталирам?

Второ, какво устройство да си купя, с което да мога:
-да си проверявам/ отговарям на мейлите и да търся информация в интернет, когато съм навън. Препоръчително е да може да се включи малка клавиатура, тъй като не ми допада писането с тъч скрийн;
- да мога да го ползвам като пешеходен джи пи ес. Пътувам често в Европа, също и по нашите планини и ми се иска да имам подобно устройство. Не ме интересува гледане на филми, слушане на музика, още по-малко игри. Нямам идея за размера -може би 9 или 11 инча, не знам. Ще бъде екстра, ако мога на него да си разглеждам и снимките, но не е 100 % задължително. Не искам и смартфон, ползвам си една стара Нокия, с която се разбираме чудесно :)


Бюджет- ако може до към 400-500 лв, ако може и по-малко, ще е супер:).
Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за нефотографска техника
Автор: icovalchev   
Дата:   29-05-15 22:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за нефотографска техника
Автор: realnoncho   
Дата:   29-05-15 22:57

Второ... Еми тези неща ги прави смартфона. Като не е за гледане на филми и игри за какво е 9-11 инча, за всичко изброено 5 инча екран е предостатъчно.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за нефотографска техника
Автор: icovalchev   
Дата:   29-05-15 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за нефотографска техника
Автор: EVAJor   
Дата:   30-05-15 02:49

Благодаря. Не ми трябва смартфон, имам телефон за разговори, достатъчен ми е. Таблета няма да го ползвам всеки ден, само при пътувания. С операционна система Андроид мога ли да отварям word и pdf файлове?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за нефотографска техника
Автор: chrisnoch   
Дата:   30-05-15 03:52

Можеш да ги отваряш, а word - и да редактираш.
Аз ти препоръчвам ТОВА + някоя клавиатура за таблет - има и безжични.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »