Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ремонт на сапуниерка sony dsc-hx50 София
Автор: sxcessful   
Дата:   27-04-15 02:13

Здравейте, колеги.Стана инцидент с въпросния апарат. Изтърван е при отворен обектив и в момента не може да затвори. Чува се моторчето как върти, но без резултат. Дисплея работи. Интересува ме къде мога да занеса апарата и ще ми свършат работа. Прегледах другите теми и като цяло положителни отзиви не видях от оторизираните сервизи на сони, с малки изключения, но мненията бяха противоречиви. Отделно, немаловажно условие е да не ми вземат пари като за нов апарат. Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: ремонт на сапуниерка sony dsc-hx50 София
Автор: kery70   
Дата:   27-04-15 09:00

Сервиз Стемарк в София. Виж в нета за адреса че се преместиха и не съм ходил в новия. Стефан е страшен пич и ги разбира нещата. Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: ремонт на сапуниерка sony dsc-hx50 София
Автор: cvqtko   
Дата:   03-06-22 22:55

Здравейте, бих искал и аз да се включа в темата като опиша и моя проблем! Забелязах, че когато включа апарата не се отваря обектива, въпреки че има батерия. Мога да преглеждам снимки, но не и да правя такива. Дали този проблем би могъл да се реши? Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »