Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли фотографи от Карлово
Автор: ivangp   
Дата:   18-04-15 20:39

Много се двоумях да пусна ли тази тема или по скоро въпрос и накрая се реших. Предполагам, че сега много от Вас ще ме оплюят, защото пълня форума с излишни теми. А въпроса ми е : Има ли фотографи от Карлово или от близките населени места, за евентуална среща с цел обмяна на опит или просто за по бира?
Питам за хора който са отворени към обществото и са готови да помогнат или да дадът съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: unikalen88   
Дата:   18-04-15 21:30

само за фотографи ли,щото аз съм от Хисаря но не мога да кажа че съм фотограф-просто любител които му харесва да снима и му е интерестна фотографията

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: m.djorov   
Дата:   18-04-15 21:35

Колко е радиуса в КМ попадащ в графата близки? Че за някои хора и 100-200 км ги нямат за нищо - всекидневен път за работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: ivangp   
Дата:   18-04-15 21:51

Да кажем радиус от 30 км.
То и аз съм фотолюбител. Идеята е да се учим един от друг, че протата неси дават хляба лесно.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: realnoncho   
Дата:   18-04-15 23:48

Аз поне познавам няколко с които от време на време се виждаме като съм в района ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: аляска   
Дата:   18-04-15 23:56

В наше време когато кажеш "обмен на опит" - всеки ще си помисли, че искаш да му вземеш клиентите, работата, занаята и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: Yonko_Rusev   
Дата:   18-04-15 23:58

Иване,допълни си заглавието :) Така повече хора ще видят думата Карлово ....която е и най важната в случая ! С това заглавие " Има ли "......трудно ще вдене някой какво точно има ! Късмет ти желая !

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли ....?
Автор: Gru   
Дата:   19-04-15 00:19

Има хора. Аз съм от Сопот, но от няколко години не живея там. Познавам доста хора, но не знам в момента на какво ниво им е фотоентусиазма.
Все пак ако искаш да пробвам да те свържа с няколко човека, пиши на л.с.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: unikalen88   
Дата:   20-04-15 20:38

вчера бях до Карлово и видях един колега преди града беше отбил на пътя и беше влезнал в полето-праскаше едни снимки-чак на мене ми се доснима,това зелено поле и един залез [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: jino   
Дата:   20-04-15 20:46

Кажи какво за Карлово?

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: dimidumi   
Дата:   20-04-15 20:57

Хубава място е Карлово, Сопот и региона, та чак до Пирдоп и Златица в едната посока и Калофер, Павел Баня и Казанлък в другата, живял съм по тези места 3-4 год., а в Хисаря повече от 10 год. , невероятна природа, въздух, вода и страхотни места за отдих и забавление, иначе аз съм от Пловдив, не е далече, но вече рядко имам път към Карлово, за съжаление, пишете във фейса като имате възможност http://dimifoto.weebly.com/
...поздрави на Такиса от Карлово [smilie5] , казвате не си дава лесно хляба а...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: comorex   
Дата:   20-04-15 22:04

Ееех, и аз съм живял там две години...
По-точно една година, 11 месеца и 25 дни... С фотография се занимаваше старши лейтенантът Димитров, командир на свързочния взвод в Първи батальон. Правеше снимки по занятията и продаваше снимките на колегите си по 20 стотинки парчето. [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: peerless   
Дата:   20-04-15 22:11

dimidumi, пич, дай на някой студент да ти направи сайта за 500-600лв че е голям смях. Да не говорим, че от няколкото стотин снимки които си сложил, може да изтриеш поне 98% за да не ти развалят имиджа. Уж про, пък елементарно чувство за естетика липсва. Виж, ако си качваш там снимки като архив е друго нещо, но ако това ти е портфолиото...

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: dimidumi   
Дата:   20-04-15 22:16

Абе това ми е Темп директория, безплатна, ще си правя сайт края на лятото [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: peerless   
Дата:   20-04-15 22:42

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: raffito   
Дата:   21-04-15 08:58

КАРЛОВО...и-баните-???[shtrak] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: realnoncho   
Дата:   30-04-15 14:13

Тези дни съм в района, пия всякаква бира [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: hannnibal   
Дата:   30-04-15 14:55

И аз мяй ще съм в Карлово тези дни, макар че не се имам за фотофграф :)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли фотографи от Карлово
Автор: chukov   
Дата:   30-04-15 15:56

Ако не се лъжа ABATO е от Карлово

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=18348


Но може и да греша



Публикацията е редактирана (30-04-15 15:57)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »