Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видео форум?
Автор: Frenchev   
Дата:   07-04-15 11:36

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео форум?
Автор: Frenchev   
Дата:   07-04-15 11:37

Здравейте колеги, има ли нещо като видео форум в България, или само photo-forum е мястото и се пускат отделни теми на видео тематика. Не съм снимал никога видео, но в последно време започна да ми става все по интересно и дори искам да се пробвам.

От както качеството на видеото на DSLR, системни и компактни камери стана достатъчно добро, все повече хора започнаха да снимат и видео. Започнаха да се множат и евтини и достъпни варианти на видеостативи, долита, кранове, осветление и всякакви аксесоари за кинематографи.

Та се запитах има ли подобен filmmaking форум в, който да се обменят идеи, опит, готова продукция.

Та знае ли някой за подобно "място" в България. А може и админите да се замислят за подобна секция в този форум.

Тъй като много ми се снима а освен клипчета на децата с телефона, друг опит във видеото нямам имам много въпроси, но не ми се иска да пълня форума с подобни теми, които няма да са интересни на масата.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео форум?
Автор: boxer   
Дата:   07-04-15 12:01

Питай смело, тук има много видеооператори и хора които разбират.
Не съм чувал за специализиран форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео форум?
Автор: mihalo   
Дата:   08-04-15 03:30

Не вярвай много на форумите! Там грешките лесно се мултиплицират. Потърси немите филми, Чаплин примерно! Лесно ще забележиш, че каквото снимаш после трябва да го монтираш в смислен разказ. Големите режисьори просто разказват интересно [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео форум?
Автор: e-mil   
Дата:   08-04-15 10:45

Имаше навремето видеооператорски форум, но вървеше много мудно. Даже май съм му загубил линка.
Има сватбарски форум, но то си е жанрова специализация и не вярвам да търсиш точно това. Мнения и обсъждане на техника има достатъчно по чуждите форуми - при това в по-голям обем.
Места за обмяна на идеи и късометражки също има - много са популярни. Наричат се YouTube и Vimeo. [smile]

В България филмовата гилдия е малка, повечето активни кинаджии с които си заслужава да общуваш се познават лично и нямат чак такава нужда от форум. Пък и в тоя бранш малко хора ще тръгнат да публикуват безплатно филмите си. Имат си фестивали за тая работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео форум?
Автор: paolo_n1   
Дата:   08-04-15 11:16

Лично предпочитам xvideos.com ;)

Там най-добре може човек да си свери часовника [cool]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »