Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 epson l800
Автор: ibraimstudio   
Дата:   19-03-15 22:55

Почистване памперса на epson l800

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: BOZO   
Дата:   19-03-15 23:00

ок

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: asahi   
Дата:   19-03-15 23:19

Подкрепям! Само така!

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: ibraimstudio   
Дата:   20-03-15 09:05

Някой да е сменял или чистил памперса?

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: MixMike   
Дата:   20-03-15 09:57

ех че оригиналноооо[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: Yonko_Rusev   
Дата:   20-03-15 12:30

Наздраве ...викам [beer] Утре иде пролет.....най-после !

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: джъмбо   
Дата:   20-03-15 12:45

обади се във Фактор.бг

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: ibraimstudio   
Дата:   20-03-15 13:31

Обадих се джъмбо.
Принтера ми трябва за събота и неделя и го ресетнах с една програма и тръгна,но си трябва сервиз за памперса.

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: HIT   
Дата:   20-03-15 14:26

Малко е гадничко да не знаеш в кой момент принтера ще каже "ох, не искам да печатам повече, ако не ме заведеш до сервиза"...


Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: factor.bg   
Дата:   20-03-15 17:46

Колега, вместо тема във форума, можехте да се обадите на колегите от сервиза ни, имаме оборотни принтери L800, можем да Ви изпратим един още днес, по куриер, за да имате принтер, докато сменим абсорберите на Вашия. Ако е ресетван няколко пъти, сигурно е прелял и тече - дано не е така, но и това е поправимо.
Ако се обадите веднага на 0896 738700, може да хванем куриера.
Услугата е БЕЗПЛАТНА, само си плащате куриерските...

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: iddi   
Дата:   20-03-15 18:03

Ако са направени предпочитанията за проследяване ще си излезе съобщение кога наближава запълването на падовете.Тогава ще имате достатъчно време да си предвидите изпращането и получаването на оборотен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: asahi   
Дата:   20-03-15 21:38

Тарикатлъкът и сигурността живеят в различни квартали.

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: qavkata   
Дата:   23-03-15 12:02

HIT, asahi, това че не сте запознати как се сменят памперси и дали се сменят, както й как се ресетват принтери без да е необходимо да се носи в сервиз, не означава, че е невъзможно или е някакъв тарикатлък. аз ползвам въпросната марка принтери вече над 12 години и нито веднъж не съм сменил памперс или да съм пращал до сервиз за ресетване.

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: HIT   
Дата:   23-03-15 12:38

На този свят всичко е възможно!
Но!
След като имам достатъчно инструменти и две сръчни ръце трябва ли да съм запознат със сервизните процедури на всичката техника, която ползвам - компютри, принтери, скенери, автомобили, битова техника......
И сервиза трябва да яде нещо все пак...
Отбелязах само, че е кофти изненада съобщението, което се появява изведнъж, а колега каза, че ако е чафната някаква опция не било изведнъж:)


Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: asahi   
Дата:   24-03-15 02:10

Явката, не само съм запознат, ами и линк мога да посоча за доставка на консуматива, но не е колегиално към Фактор. А на специалисти по всичко съм се нагледал. Не са просперирали от реализираните икономии.

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: fove   
Дата:   24-03-15 08:18

"Услугата е БЕЗПЛАТНА, само си плащате куриерските..."

Тук нещо не разбрах.Кое е безплатно,обаждането или смяната на абсорбатора.До сега съм ползвал тази услуга три или четири пъти, но винаги срущу заплащане,плюс разхода за куриерската услуга.

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: factor.bg   
Дата:   25-03-15 12:28

fove - безплатно е ползването на оборотен принтер, колега. Безплатно е и използваното мастило, ако е в някакви разумни граници, естествено, ако са използвани половината мастила и са напечатани 1000 снимки, мастилото се плаща.
Кое друго да е безплатно - смяната на абсорберите ли, труда ли, куриерските ли, кое? Малко ли Ви се струва, че Ви предоставяме безплатно оборотен принтер и мастило, за да си посрещнете клиентите, докато принтерът Ви е при нас? Можете ли да ми припомните кой друг в България прави това за клиентите си, че не мога да се сетя за такъв пример?
А ако на някой му се струва скъпо да правим процедурата ние, макар че отнема 2 часа ПЛЪТНО и се разглобява основно целият принтер, защото се сменят ВСИЧКИ абсорбери (повечето майсторчета забравят, че има абсорбери за borderless печата, абсорбери под почистващия блейд и капинга, на които няма как да им извадиш маркуча да тече в шишенце...), после всичко се почиства от мастилената мъгла и прахоляка, няма никакъв проблем да си купи само абсорберите от нас (или от на Asahi линка) и да се спасява както си знае, да ресетва, да вади маркучи, каквото му е кеф. Ясно е, че винаги ще има хора, които търсят под вола теле - свободна държава сме, интернет има всеки - успех! Ако на 12-13000 снимки не е изкарал 50 лева, които да си плати на сервиза за пълна профилактика, почистване и частите включени, значи е добре да се замисли за друг бизнес, поне за да не разваля пазара на колегите си... Хич да не е, на 12000 снимки, ако по 10 стотинки му е надценката (а тя обикновено е в пъти повече), това прави 1200 лева минимум, и то супер минимум...



Публикацията е редактирана (25-03-15 12:50)

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: fove   
Дата:   25-03-15 13:55

Сигурно аз не съм успял правилно да схвана смисъла на израза "услугата е безплатна" и че се отнася само до предоставянето на оборотен принтер.И това предизвика учудването ми.Разбира се,че няма безплатна услуга.Моля, да приемете извиненията ми.

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: KiIIeR   
Дата:   25-03-15 18:14

factor.bg [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: nikita   
Дата:   26-03-15 13:15

Ползвайте услугите на FACTOR BG.От 6 години работя с тях и са много точни.Не си правете експерименти от вида "Направи си сам"[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: ibraimstudio   
Дата:   27-03-15 18:15

Принтера се завърна от сервиза на Фактор и е готов за нови подвизи!

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: mmjm   
Дата:   27-03-15 18:35

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: epson l800
Автор: stakimodels   
Дата:   22-08-15 11:36

factor.bg [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »