Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Препоръчайте фотораница за балкан
Автор: tyunkata   
Дата:   09-02-15 23:25

Ползвам същата раница, като на Frenchev, китайски дубликат. Читав е, става за колоездене с някои дрешки, ходене по планини и пътеки през лятото, само когато спа по хижи и не нося храна. Има доста място за неща в горната част, има падаща поставак за статив, долната част събира среден клас тяло + 3-4 варио обектива+аксесоари. Има и дъждобран.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница за балкан
Автор: picantino_   
Дата:   01-04-15 12:31

Благодаря за мненията на всички вклочили се.Взех една Ташевка 60+10 и вътре ще слагам фото чантата.Но имам едно запитване има ли колан за през кръста на който да закача дслр чрез плочка на статив или нещо подобно.Ако съм с щеки и ми е на врата се мандахерца като се движа.



Публикацията е редактирана (01-04-15 12:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница за балкан
Автор: pabadjiev   
Дата:   01-04-15 13:11

А аз не нося фотораница, защото снимам с безогледален апарат и 4 обектива, които се събират в една малка чанта. [smile] [smile] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница за балкан
Автор: realnoncho   
Дата:   01-04-15 13:20

Фотораницата е за да може винаги може да събере допълнителни аксесоари + 2 бири [smilie25]


П.П. Ако си с голям обектив може да си го закачиш с ринга за статив, но в общия случай по-скоро с някакъв ремък.



Публикацията е редактирана (01-04-15 13:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фотораница за балкан
Автор: chukov   
Дата:   01-04-15 14:08

Кой от вас е ходил в планината с преспиване и е носил освен всичко необходимо и фототехника?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »