Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сурва 2015 - сурвакари, кукери, бабугери и др.
Автор: slavi_biserov   
Дата:   19-01-15 22:19

Здравейте, фотографи. Предлагам темата да се закачи за форума(лично предложение към админа на форума). Защо? Като гледам досега не са правени теми свързани със Сурва 2015(сигурен съм, че много фотографи нямат търпение да дойде, за да направят впечатляващи снимки). Каква е целта на темата? В нея ще качваме снимки от различни фестивали из цялата старана. Например можем да качим снимки от идващия Международен фестивал на маскарадните игри "Сурва" в гр. Перник(не правя реклама), нито съм от организаторите или скоро разбрах, че ще има фестивал и в Стара Загора. Сигурно схванахте мисълта ми. Ще споделяме снимки, опити, може да се критикуваме, просто искам да вкарам сурвакарския дух и във форума. Лично аз съм млад фотограф, само на 15 години, вдъхнових се от снимките си в гр. Радомир (имахме и ние нещо като фестивал, само че с групи от региона/общината). Направих интересни снимки и ако одобрите идеята ми със сигурност ще кача нещо. :)[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сурва 2015 - сурвакари, кукери, бабугери и др.
Автор: Gecata   
Дата:   19-01-15 23:06

Браво Славчо, ентусиазмът е хубаво нещо, ама недей да вкарваш сурвакарския дух и в този форум. Нас по дъртите фотографи ни сурвакат отдавна. Само това място ни беше останало да се подвизаваме неосурвакани, пък ти....тц, тц, тц ей тез младите, тез младите.....[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Сурва 2015 - сурвакари, кукери, бабугери и др.
Автор: asahi   
Дата:   20-01-15 10:03

Имам чувството, че всички кукери в България ги познавам лично. Геца, при теб как е?

Отговори на това съобщение
 Re: Сурва 2015 - сурвакари, кукери, бабугери и др.
Автор: Gecata   
Дата:   20-01-15 10:54

Оффф и кукерите и камилата и попа.......

Отговори на това съобщение
 Re: Сурва 2015 - сурвакари, кукери, бабугери и др.
Автор: slavi_biserov   
Дата:   20-01-15 13:56

Явно съм твърде малък да ви разбера. Очаквам мнения от още колеги! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »