Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: bestlap   
Дата:   17-12-14 18:38

Здравейте приятели :)
Искам да попитам каква 2-ра батерия да си взема за апарата.Предимно снимам видео и вчера падна точно 8 минути преди да свърша :D Искам за такива случай да имам резервен вариант.Достатъчно е да издържа 30-минути не искам да е нещо кой знае какво ако може да препоръчате нещо ?[cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: kvakioh   
Дата:   17-12-14 22:02

Duracell. Втора и трета батерия почти винаги си трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: bestlap   
Дата:   18-12-14 10:02

Дали във технополис и техномаркет се продават или трябва да поръчам от интернет ?И какъв модел трябва да гледам

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: houngan   
Дата:   18-12-14 10:38

Има заместители на Hama из нашите фотомагазини. Обаче на някой апарати не сработват и трябва да му сложиш батери хак от никонхакс. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: qwer6   
Дата:   19-12-14 23:07

Не се занимавай да си купуваш батерия от BG!Тук във Нашата мила Родина ми искаха 50лв за батерия EN-EL14/китайче/-сумата от 50лв!Закупи ми я приятел с карта пазаруваща от целия свят за цена-20лв!Без такса за идването до България!Колко е вярно -но батерията е 1350 m/Ah!Така,че търси отвън да си купиш!Успех!


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: bestlap   
Дата:   20-12-14 00:05

Какъв модел е нужно да търся [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: chepkata   
Дата:   20-12-14 07:16

EN EL14

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: k7   
Дата:   20-12-14 08:04

Автор: bestlap
Дата: 20-12-14 00:05

Какъв модел е нужно да търся [smilie11]


Извинявам се ама айде да не знаеш каква марка неоригинална да търсиш е ОК, но да имаш една, да търсиш втора и да не знаеш модела ми звучи несериозно. Най малкото на гърба на батерията трябва да пише. Не се заяждам, просто се усведомете за някой неща предварително и поне знайте какво притежавате.

Иначе по темата : Във Фотопавилион продават Hahnel - заместител за Канон. Цената е наполовина на оригиналната и са качествени. Проверете дали има и за Никон. Препоръчвам ги [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: bestlap   
Дата:   20-12-14 10:18

k7 извинявам се за невежеството прав сте!

Искам да попитам нали това е батерията за мен >> http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=21&product=11256&show=additional#

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за втора банерия - Nikon D3200
Автор: ilcoin   
Дата:   20-12-14 10:23

aliexpess, ebay - това са източниците от чужденеция. Иначе, от БГ във специализираните магазини.

Тукашните търговци обикновено дават гаранция в рамките на няколко дни, така че риска е оправдан. Иначе, цената на оригиналните аксесоари е безумна ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »