Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Календари в България къде?
Автор: siluet   
Дата:   04-12-14 21:26

Жена ми всяка година прави по 10-на календара с наши семейни снимки за близките ни в България, но доставката е доста скъпа от Канада, опитвам се да намеря фирма в България която да предлага различни шаблони, на които да "поставим" снимките ни и да ги разпечатат, също да мога да ги платя с Пей Пал. Тук подобно нещо е на добра цена на бройка, става дума за многолистов стенен календар, ето като тези които до сега правим.

Vistaprint

Отговори на това съобщение
 Re: Календари в България къде?
Автор: Forever_Carrie_On   
Дата:   04-12-14 23:14

Съвсем скоро имах същия казус, само че с 20х30см., и по-скоро бих ти препоръчала да намериш място, където ще ти отпечатат целия календар, направен от теб или с шаблон, който си изнамерил от някъде другаде. Поне това, което аз намерих тук като шаблони беше все неща, от които може да ослепее човек от шарения и чалга и накрая направих точно това - направих си го сама.

Иначе, ако някой знае къде в България има прилични откъм дизайн темплейти и аз ще съм благодарна [beer]



Публикацията е редактирана (04-12-14 23:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Календари в България къде?
Автор: compur   
Дата:   05-12-14 11:15

тук

тук

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Календари в България къде?
Автор: PieroBG   
Дата:   05-12-14 13:25

Правя малки серии календари. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: